Opinie o tinderze w 2020 roku

Tinder, czyli słynna już aplikacja randkowa, istnieje na naszym rynku od pewnego czasu. Ponieważ początek roku jest zawsze dobrym momentem na podsumowanie, zastanówmy się teraz, czy aplikacja dalej spełnia swoje zadanie i czy w roku ubiegłym cieszyła się jakimś zainteresowaniem. Przyjrzymy się temu w niniejszym, krótkim opracowaniu. Zapraszamy serdecznie!

Tinder – co to jest?

Trudno sobie wyobrazić, by ktoś dziś nie wiedział co to Tinder, jak to działa i jakie zadanie ma ta aplikacja. Polska od pewnego czasu ma swoją wersję online Tindera i na ten moment całość działa naprawdę prężnie, a sama aplikacja cieszy się sporą popularnością.

Warto jednak, dla porządku, podsumować najważniejsze informacje, bowiem to, że ktoś słyszał o danej aplikacji, to nie oznacza, że faktycznie rozumie jej rolę oraz działanie. Temu warto mimo wszystko poświęć chwilę.

Odpowiadając na pytanie co to jest Tinder, należy zauważyć, iż to po prostu aplikacja działająca online, do poznawania nowych osób i umawiania się z nimi na randki. Jak to działa dokładnie w przypadku Tindera?

Otóż pobieramy aplikację (Polska ma własną wersję językową). Następnie czeka nas logowanie (oczywiście wcześniej rejestracja i utworzenie konta). I już! Możemy ruszać na podbój okolic czy też szukać wymarzonej, drugiej połówki.

Sam system jest dość prosty – po założeniu konta określamy swoje preferencje (w tym odległość, w jakiej ma wyszukiwać dopasowania, wiek potencjalnych, proponowanych kobiet i wiele innych). Ważne jest, by dodatkowo zamieścić swoje zdjęcie, gdyż o to opiera się całe działanie aplikacji. Na podstawie bowiem wcześniej podanych kryteriów, zaczynają się pojawiać pierwsze propozycje osób, które możesz poznać. Ważne jest to, że dopasowania uwzględniają również preferencje drugiej osoby, zatem nie musisz się obawiać o to, że nie będzie pasować drugiej osobie Twój wiek czy miejsce zamieszkania.

Każde dopasowanie pojawi się w formie wyświetlonego zdjęcia, tworząc swoistego rodzaju galerię dopasowań. Każdy profil możesz sobie obejrzeć, aczkolwiek nie możesz podejmować żadnej, skomplikowanej interakcji. Możesz się tylko zgodzić na dopasowanie lub odrzucić je. Przesuwając zdjęcie w prawo odrzucasz dopasowanie, zaś w lewo – przyjmujesz je.

Druga osoba musi zrobić to samo, a jej także wyświetlisz się w propozycjach (zwłaszcza, jeśli wcześniej sam zaakceptowałeś te dopasowanie). Jeśli obie strony zgodzą się na propozycję, można mówić, że zaszedł tzw. match. Można teraz napisać do drugiej osoby i zacząć budować z nią relację. Teraz wszystko już pozostaje w rękach osób, które prowadzą rozmowę i tego, jak ona się potoczy.

Tinder opinie

Wiemy już jak to działa, ale czy Tinder faktycznie tak łatwo prowadzi do randki? Jakie są opinie i czy dziewczyna z Tindera oraz randka z nią to coś wartego uwagi, z możliwością przerodzenia się w coś poważniejszego, czy też nie warto się tym interesować?

Pamiętajmy o tym, że działanie aplikacji zależy od tego, kto z niej korzysta. Tak jak w normalnym życiu, można spotkać osoby, których raczej spotkać byśmy nie chcieli, czyli fałszywe, zaborcze, sztuczne i tak dalej. Co więcej – nie zawsze jesteśmy w pełni pewni ostatecznych intencji drugiej osoby. Przy czym normalne życie również pełne jest takiej niepewności, a mimo to korzystasz z niego, prawda?

Jak wskazują opinie, dziewczyna z Tindera czy sama randka w niczym nie muszą się różnić od dziewczyny poznanej w realnym świecie i randki zainicjowanej tradycyjnie. Różni się w zasadzie tylko procedura organizacji spotkania i umawiania się. Przy czym całość jest dość skrócona, ponieważ system wzajemnych dopasowań minimalizuje ilość nieskutecznych podejść. Po prostu zyskujesz pewność, że masz pewne szanse u drugiej osoby, a ona również zyskuje taką pewność względem Ciebie.

Owszem – nie każde dopasowanie skończy się randką, a nie każda randka związkiem. Ale popularność tej platformy mówi sama za siebie i dowodzi, że generalnie spełnia ona swoje zadanie – wiele związków powstało właśnie dzięki tej aplikacji.

Możesz zresztą więcej wypowiedzi o Tinderze, a także dodatkowe informacje o samej aplikacji, znaleźć również tutaj https://jakpodrywacnatinderze.pl/blog/tinder-opinie/.

Tinder czy Badoo

Skoro już zainteresowałeś się skorzystaniem z aplikacji do poszukiwania drugiej połówki, to możesz szybko odkryć, że sam Tinder nie jest jedynym rozwiązaniem. Najcześciej analizowanym porównaniem jest porównywanie aplikacji Tinder do aplikacji Badoo, czyli kolejnej, bardzo popularnej platformie. Należy zadać sobie jednak pytanie o to, która z tych aplikacji jest lepsza i która spełni nasze oczekiwania bardziej. Zastanówmy się.

Przede wszystkim zachodzi istotna różnica pomiędzy tym, co oferuje Tinder a tym, co daje nam Badoo. W przypadku tej pierwszej aplikacji mamy bowiem bardzo intuicyjny system matchmakingu – dostajemy propozycje w oparciu o prosty algorytm i podejmujemy szybką decyzję za pomocą przesunięcia ekranu. Jest to procedura intuicyjna, ale to, co jest istotne to fakt, iż w ten sposób od razu dokonujemy wstępnego oszacowania.

W przypadku Badoo w teorii większość rzeczy działa podobnie. W praktyce jednakże same nawiązywanie relacji jest nieco bardziej rozbudowane. Pojawia się kilka dodatkowych funkcjonalności, ale również całkiem sporo ograniczeń, które znikają po wykupieniu danej usługi. Tinder również ma płatne plany, które umożliwiają pewne, dodatkowe działania, jednakże w pozostałych obszarach może pozostawać zupełnie darmowym rozwiązaniem, bez zbędnej utraty funkcjonalności. Jest to główna przewaga Tindera.

Ponadto na samym Tinderze dopasowania są dużo bardziej przejrzyste w stosunku do konkurenta. Sama waga decyzji jest bowiem mniejsza (wystarczy przesunąć zdjęcie), zatem znacznie łatwiej jest zdać się na swoje uczucia, niż przesadnie analizować każdą propozycję. Pozwala to oczywiście na podejmowanie lepszych decyzji i znacznie lepsze dopasowanie się. Inne kwestie, związane z budowaniem relacji oraz dostępnością pewnych funkcjonalności są dość zbliżone. Sam Tinder jest dodatkowo bardziej popularną aplikacją, dostępną praktycznie na całym świecie i w taki sposób dopasowującą do siebie ludzi. Więcej o podrywaniu na tinderze można poczytac na stronie https://jakpodrywacnatinderze.pl/blog/

Krótkie podsumowanie

Na zakończenie warto napisać parę słów podsumowania, by ocenić samego Tindera i wypracować stosowne wnioski na jego temat.

Najważniejsze w tym względzie są same opinie o tej aplikacji. A są one bardzo pozytywne, bowiem Tinder sprawdza się zarówno przy poznawaniu fajnych ludzi, z którymi można się umówić i spędzić przyjemnie czas, jak i przy poszukiwaniu drugiej połówki i stałego związku – zarówno w jednym, jak i w drugim celu aplikacja ta sprawdza się bardzo dobrze.

Z kolei sam system dopasowywania i podejmowania decyzji jest maksymalnie intuicyjny co sprawia, że generalna popularność Tindera dalej rośnie i warto rozważyć skorzystanie z tego, bardzo dobrego zresztą, narzędzia.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *