Tworzenie sklepu internetowego – czyli jak otworzyć biznes w sieci Tworzenie stron www

Tworzenie sklepu internetowego – czyli jak otworzyć biznes w sieci

4 października 2021 No Comments

Rynek e-commerce w Polsce ma się dobrze. Ostatnie wydarzenia związane z pandemią zdają się nie przeszkadzać rozwojowi rynku sklepów internetowych, a wręcz nawet przeciwnie. Użytkownicy sieci częściej zaczęli robić zakupy przez internet, a do tej grupy dołączyło również sporo seniorów. To sprawiło, że jest coraz więcej chętnych do prowadzenia biznesu

Blue Finance Polska rozpoczyna swoją działalność w Polsce. Biznes

Blue Finance Polska rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

30 września 2021 No Comments

Blue Finance to jedna z najszybciej rozwijających się grup FinTech w Europie, specjalizująca się w usługach online oraz kreowaniu nowych technologii finansowych. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Hiszpanii, Finlandii oraz Dani. Jest właścicielem marek: Nexu.pl w Polsce, Bluefinance.fi w Finlandi, Kreditnu.com w Dani oraz Nexu.es w Hiszpanii.

Promowanie usług za pomocą upominków i gadżetów reklamowych Marketing

Promowanie usług za pomocą upominków i gadżetów reklamowych

29 września 2021 No Comments

Tanie gadżety reklamowe to świetny sposób, aby zachęcić klientów do kupna twojego produktu lub usługi. Jeśli masz zabawny lub unikalny produkt, to te przedmioty mogą dać ci przewagę nad innymi sprzedawcami na rynku. Promowanie za pomocą gadżetów jest proste. Możesz wybierać spośród wielu różnych stylów, kształtów i rozmiarów, więc zawsze

Podatek od nieruchomości – kiedy należy go zapłacić? Gospodarka

Podatek od nieruchomości – kiedy należy go zapłacić?

29 września 2021 No Comments

Podatek od nieruchomości jest jednym z tych, które dotyczą bardzo dużej grupy osób. Niezależnie od tego, czy jesteśmy właścicielami lub użytkownikami wieczystymi mieszkania, czy też prowadzimy w danym obiekcie swoje przedsiębiorstwo, prędzej czy później będziemy musieli go uiścić w odpowiedniej wysokości i we wskazanym terminie. Na co zwrócić uwagę, kiedy

Dlaczego warto stosować spoty reklamowe? Społeczeństwo

Dlaczego warto stosować spoty reklamowe?

27 września 2021 No Comments

Chcesz zachęcić ludzi do skorzystania z oferowanych usług? Zastanawiasz się, jaki jest najlepszy sposób na promocję produktów? Dowiedz się, czym są spoty reklamowe i sprawdź, dlaczego warto je stosować.

Bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii – na co zwrócić uwagę? Gospodarka

Bezpieczeństwo i higiena pracy w gastronomii – na co zwrócić uwagę?

27 września 2021 No Comments

Gastronomia to branża, która świadczy szeroki zakres usług. Niezwykle istotnym aspektem pracy w lokalach gastronomicznych jest bezpieczeństwo oraz higiena pracy. Dowiedz się, dlaczego jest to takie istotne i jakich zasad należy przestrzegać świadcząc tego typu usługi.

Usługi wchodzące w zakres transportu morskiego Świat technologii

Usługi wchodzące w zakres transportu morskiego

14 września 2021 No Comments

Usługi transportowe morskie to czasami jedyne rozwiązanie, pozwalające na sprawny przewóz towarów, które nie mogłyby być wygodnie przetransportowane w żaden inny sposób. Nie spotkamy się tutaj z takimi restrykcyjnymi ograniczeniami jak chociażby w transporcie lotniczym. Nie dotyczą nas również zmiany ukształtowania terenu.

Jakiego zaplecza logistycznego potrzebuje małe czy średnie przedsiębiorstwo? Finanse i ekonomia

Jakiego zaplecza logistycznego potrzebuje małe czy średnie przedsiębiorstwo?

14 września 2021 No Comments

Współcześnie dużą część rynku stanowią małej i średniej wielkości przedsiębiorstwa. W przypadku przedsiębiorstw produkcyjnych, transportowych oraz handlowych bardzo istotne jest zagwarantowanie odpowiedniego zaplecza logistycznego.

Dlaczego coraz więcej Polaków wybiera izolację pianą poliuretanową? Biznes

Dlaczego coraz więcej Polaków wybiera izolację pianą poliuretanową?

13 września 2021 No Comments

Do grona najpopularniejszych technologii izolacyjnych w Polsce w ostatnich latach dołączyła piana poliuretanowa. Jakie są tego powody?

Kup samochód we Francji i poruszaj się po Polsce bez ograniczeń Motoryzacja

Kup samochód we Francji i poruszaj się po Polsce bez ograniczeń

31 sierpnia 2021 No Comments

W Polsce jeździ coraz więcej francuskich samochodów. Wynika to z łatwości kupowania i rejestrowania pojazdów w dzisiejszych czasach.