Wyjazdy integracyjne dla firm Wydarzenia

Wyjazdy integracyjne dla firm

5 stycznia 2022 No Comments

Jednym z kluczowych elementów pozwalającym zachować zbalansowaną współpracę między członkami każdej firmy są wyjazdy integracyjne, organizowane zazwyczaj przez pracodawców w celu zacieśnienia wspólnoty i poprawienia relacji między pracownikami. Dobrym pomysłem na poprawienie stosunków międzyludzkich w zakładzie pracy jest nie tylko organizacja wspólnie spędzonego czasu w samym budynku danej firmy, ale

Mobilne systemy ułatwiające współpracę z dostawcami i partnerami handlowymi Gospodarka

Mobilne systemy ułatwiające współpracę z dostawcami i partnerami handlowymi

27 grudnia 2021 No Comments

Prowadzenie piekarni związane jest z zarządzaniem sporą grupą osób, w skład której wchodzą nie tylko zatrudniani pracownicy, ale również partnerzy handlowi i dostawcy. Warto więc dysponować systemem, który znacząco ułatwia wymianę informacji oraz zlecanie poszczególnych działań.

Skuteczne zarządzanie zespołami pracowników – co może w tym pomóc? Praca

Skuteczne zarządzanie zespołami pracowników – co może w tym pomóc?

27 grudnia 2021 No Comments

Budowa zespołów w firmie, a także „sterowanie” nimi, to bardzo trudne zadanie, wymagające szerokiej wiedzy oraz mocno rozwiniętych umiejętności przywódczych. Chodzi bowiem o to, aby w sposób maksymalny zwiększyć ich efektywność, a także sprawić, że będą skutecznie budować sukces całej firmy.

Jakie biurko do biura warto zakupić? Polecane wiadomości

Jakie biurko do biura warto zakupić?

6 grudnia 2021 No Comments

Urządzanie biura to bardzo odpowiedzialne zadanie. Oczywiście w przestrzeni tej nie może zabraknąć biurka do biura, czyli głównego mebla w całej aranżacji. To przy nim na co dzień spędza się najwięcej czasu, dlatego warto odpowiednio przygotować się do jego zakupu. W tym tekście sprawdzimy, czym kierować się przy zakupie biurka

Czym są kursy walut? Biznes

Czym są kursy walut?

1 grudnia 2021 No Comments

Każda waluta wyróżnia się określoną wartością na ogólnoświatowym rynku i są one niejako nawzajem od siebie uzależnione. Znajomość kursu określonej waluty może okazać się przydatna w wielu sytuacjach życia codziennego.

Kanały zgłoszeniowe – ustawa o sygnalistach. Zapoznaj się! Polecane wiadomości

Kanały zgłoszeniowe – ustawa o sygnalistach. Zapoznaj się!

29 listopada 2021 No Comments

Każda z platform powinna być wyposażona w separacje uprawnień dla koordynatorów (administrator, jako główny koordynator posiada większe uprawnienia). Dane do logowania są zabezpieczone przez osoby uprawnione po stronie podmiotu przyjmującej zgłoszenia. Do tego będzie służyć hasło firmowe, imienny mail służbowy oraz hasło własne administratora i koordynatora.

Ranking kont maklerskich Finanse i ekonomia

Ranking kont maklerskich

19 listopada 2021 No Comments

Coraz więcej osób zastanawia się, gdzie odpowiednio ulokować swoje środki finansowe. Jak się okazuje w praktyce, Polacy coraz częściej interesują się giełdą, która daje sporo możliwości. Nie trzeba mieć dużego doświadczenia, by zacząć inwestować swoje pieniądze na kontach maklerskich. Wystarczy dowiedzieć się, jakie konta są obecnie na topie oraz jak

Popełnianie błędów jako nieodłączny element biznesu

26 października 2021 No Comments

Wraz ze zmianami cywilizacyjnymi – wzrostem poziomu wykształcenia, dostępnością informacji, polepszeniem warunków życia – wzrastają również nasze aspiracje. Jaki jest w związku z tym przepis na osiągnięcie sukcesu? Czy sukces oznacza brak porażek? Na te pytania odpowiada Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska, laureatem plebiscytu „BrandMe CEO” Polecane wiadomości

Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska, laureatem plebiscytu „BrandMe CEO”

25 października 2021 No Comments

„BrandMe CEO” jest plebiscytem organizowanym przez miesięcznik Forbes, w którym Kapituła nagradza wyróżniających się na tle innych prezesów i dyrektorów zarządzających. W tegorocznej edycji wybranych zostało dziesięciu najbardziej autentycznych liderów, których doceniono za działalność podczas ostatniego, jakże trudnego roku. W ich gronie znalazł się Wojciech Kamiński, dyrektor zarządzający Maxi Zoo Polska.

Obowiązki przedsiębiorcy – jakie składki i podatki czekają na firmy? Polecamy

Obowiązki przedsiębiorcy – jakie składki i podatki czekają na firmy?

22 października 2021 No Comments

Rozpoczęcie działalności gospodarczej, zwłaszcza pierwszej, to spory krok w życiu każdego człowieka, który się na niego zdecyduje. Praca na etacie daje przecież pewien komfort, którego w jednoosobowej działalności gospodarczej może brakować, a ponadto zdejmuje z pracownika część odpowiedzialności – choćby tę dotyczącą prawidłowego odprowadzania podatków i składek. Jako świeżo upieczony