Opakowania tekturowe – rzeczy, które towarzyszą nam każdego dnia

Mogłoby się wydawać, że opakowania tekturowe to nic takiego, jednak jeśli zastanowimy się nad tym dłużej, to okazuje się, że towarzyszą nam każdego dnia i w gruncie rzeczy są dla nas bardzo ważne. Choć jeszcze kilkanaście lat temu należały do stricte praktycznych produktów, to od jakiegoś czasu w wielu przypadkach mają też dodatkową wartość – dekoracyjną.

W dzisiejszych czasach szukając wyposażenia do nowego mieszkania trudno byłoby z nich całkowicie zrezygnować. Są potrzebne już w momencie zakupu produktów, które trzeba bezpiecznie przenieść ze sklepu do samochodu, a następnie do domu. Korzystamy z nich także w mieszkaniu, przechowując w pudełkach różnorodne przedmioty.

Opakowania tekturowe – styl i praktyczność

Opakowania tekturowe przydają się nie tylko do przechowywania czy bezpiecznego transportowania towaru. Jeśli są kolorowe lub pokryte nadrukiem, to pełnią również rolę dekoracyjną. Można postawić je na górze szafy, pod łóżkiem lub bezpośrednio na półkach, by móc schludnie zadbać o porządek w danym pomieszczeniu.

Opakowania z tektury – sposób na promocję firmy

Opakowania tekturowe z nadrukiem są również często zamawiane przez firmy. Wtedy rodzaj grafiki ma ogromne znaczenie. Pracownicy firm szukających reklamowych pudełek kartonowych muszą poświęcić trochę czasu na zaprojektowanie grafiki. Zazwyczaj na pudełku powinna znajdować się nazwa firmy, logo, odpowiednia kolorystyka dopasowana do danej marki, krótka treść w formie napisów, a czasem również konkretne zdjęcia reklamowe. Takie pudełka wykorzystywane są na targach, ewentach branżowych lub w innych celach promocyjnych. Bardzo często korzystają z nich sklepy, którym zależy na tym, by wręczyć swojemu klientowi produkt zamknięty w wysokiej jakości opakowaniu. Pudełka kartonowe z grafiką reklamową mogą być również wykorzystane w ramach świątecznej promocji, gdy stałym klientom wręcza się drobne okazjonalne upominki.

Producent opakowań kartonowych – Mazowieckie

Gdzie można zamówić wysokiej jakości opakowania kartonowe bez lub z offsetowym nadrukiem? Odpowiedź brzmi: Warszawa. W stolicy działa jeden z najbardziej doświadczonych zakładów produkujących opakowania tekturowe – firma Viki Family.

Viki Family zajmuje się produkcją różnorodnych opakowań. Począwszy od standardowych pudełek klapowych różnych rozmiarów z nadrukiem flexograficznym lub bez, poprzez pudełka fasonowe, których kształt i rozmiar można dopasować do potrzeb danej firmy, aż po pudełka kaszerowane z wysokiej jakości nadrukiem wykonanym w technologii offsetowej czy pudełka z wklejanym okienkiem, które w subtelny sposób pokazują, co mieści się w ich środku, skutecznie wzbudzając zaciekawienie u odbiorców.

Viki Family produkuje również koperty, wkładki, kartki, wypełniacze, materiały do pakowania oraz pudła archiwizacyjne, czyli wszystko to co jest potrzebne do przechowywania czy bezpiecznego transportowania produktów.

Chcesz bliżej zapoznać się z ofertą tego producenta? Wejdź na stronę internetową http://www.viki.com.pl i sprawdź konkretne produkty.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *