Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-config.php:1) in /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/functions/other.php on line 1858
Activity Gra | wiadomości

Activity Gra

Europejski bestseller. Idealna gra imprezowa.

Duża liczba haseł do rysowania, pokazywania i opowiadania.

 

Opis gry Activity

Activity to grą, pozwalająca na wykazanie się różnymi formami aktywności. Hasła prezentowane są graczą z drużyny rysunkowo, na migi lub w formie opisu słownego.Jeżeli zazadaniem jest przedstawić hasło graficzne, nie nalezy nic mówić ani też gestykulować. Rysunek nie może zawierać liter ani cyfr. Gdy opisuje się hasło słownie, nie może używać wyrazów zawartych w tekście hasła w żadnej formie gramatycznej. Jeżeli pokazuje hasło na migi, nie może wydawać żadnych odgłosów. Nie może też wskazywać żadnych przedmiotów. Gra Activity zawiera ponad 2500 haseł z wielu dziedzin, a pomysłowe reguły zapewniają dynamiczną rozgrywkę.

Zawartośc opakowania 440 kart (na każdej 6 haseł)1 plansza1 klepsydra 4 pionki 1 instrukcja

W grze mogą brać udział 2, 3 lub 4 drużyny, każda złożona z co najmniej 2 osób. (Specjalne zasady dla 3 osób opisane są na końcu instrukcji). Do gry potrzebne są ponadto kartki i ołówki.

Producent PIATNIK – w ofercie wiele wersji gry Acticity zobacz na stronie produkty producenta.

Gra do kupienia na stronie – http://tylkorelaks.pl/503-piatnik-gra-activity-original.html

 

piatnik-gra-activity-original

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *