Karty, talie kart Piatnik – popularne Pewex

Bardzo znane i popularne w Polsce karty marki Piatnik w szczególności wzór Lście Dębu

Często nazywane Pewexami (w okresie PRL karty te można było kupić jedynie w sklepach).

Oferta produktów firmy PIATNIKA jest ciągle wzbogacana. Aktualnie poza taliami kart w ofercie znajdują również bardzo wiele puzzli i gier. Co roku do ponad 60 państw jest sprzedawanych około 25 milionów kart i kilka milionów puzzli i gier. Inwestycje w najnowsze środki produkcji i technologie pozwoliły na osiągnięcie ogromnej wydajności i wyjątkowej precyzji druku.

indeks

Do produkcji kart firmy PIATNIK wykorzystywany jest surowiec najwyższej jakości, a jednym ze znaków rozpoznawczych firmy jest różnorodność wzorów tali kart i puzzli. Dzięki temu PIATNIK stał jest z największych i najbardziej cenionych producentów kart do gry.Ta długa tradycja i nieustanne starania o wysoką jakość produkcji spowodowały, że nazwa PIATNIK jest obecnie znana na całym świecie, a w Polsce jest wręcz synonimem kart do gry.

W latach 70-tych i 80-tych XX wieku karty PIATNIKA w Polsce można było kupić jedynie w Pewexach, gdzie były dostępne tylko za dolary. Stąd też ich nazwa KARTY PEWEX = co też utożsamiane jest z wysoką jakością wykonania kart.

do najpopularniejszego wzoru kart Piatnika należy – Karty LIŚCIE DĘBU – zobacz

f-piatnik-karty-liscie-debu 9001890243240 1

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *