Klimatyzacja staje się nieodzownym sprzętem nawet w domu. Dlaczego należy ją serwisować? Świat technologii

Klimatyzacja staje się nieodzownym sprzętem nawet w domu. Dlaczego należy ją serwisować?

16 września 2019 No Comments

Ocieplający się klimat i fala niemal egzotycznych upałów, jakie zaczęły się u nas pojawiać, sprawia, że klimatyzacja staje się koniecznością – nie tylko w samochodzie, ale również w pomieszczeniach: domach, mieszkaniach czy biurach.

Komu opłaca się zamontować instalację fotowoltaiczną? Biznes

Komu opłaca się zamontować instalację fotowoltaiczną?

11 września 2019 No Comments

Pod wpływem mody oraz troski o społeczeństwo, coraz więcej osób rozpatruje możliwość montażu paneli słonecznych w swoich domach. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, nie tylko ze względów budżetowych, które pozwala oszczędzić pieniądze, ale także pod względem ekologii, ponieważ jest to znaczący, pozytywny krok w stronę naszego środowiska.

Apartamenty w Wiśle – dlaczego warto w nie inwestować? Noclegi, wyjazdy

Apartamenty w Wiśle – dlaczego warto w nie inwestować?

29 sierpnia 2019 No Comments

Inwestycja w nieruchomości na terenie miast turystycznych to zawsze dobra inwestycja. Są to bowiem miejsca nie tylko stale odwiedzane przez turystów, ale także bardzo piękne. Jednym z miast, które bardzo prężnie się rozwija zarówno pod względem turystycznym, jak i infrastruktury mieszkaniowej jest Wisła. Dlaczego warto właśnie tam zainwestować?

Jakie materiały stosuje się do zabezpieczenia dachu? Budownictwo

Jakie materiały stosuje się do zabezpieczenia dachu?

19 sierpnia 2019 No Comments

Dach jest jedną z podstawowych części domu. Mianowicie chroni całą konstrukcję przed opadami i działaniem innych szkodliwych warunków atmosferycznych. Powinno się przywiązywać wagę nie tylko do jego konstrukcji, ale także do zabezpieczenia go przed działaniem wspomnianych czynników. Oto materiały, których najlepiej użyć do tego celu.

Co wpływa na cenę mieszkań? Pożyczki. kredyty

Co wpływa na cenę mieszkań?

8 sierpnia 2019 No Comments

Rynek nieruchomości w naszym kraju dynamicznie się rozwija. Niemniej jednak nie oznacza to spadku cen. Wprost przeciwnie – te ciągle rosną.

Aktualne trendy w architekturze – „nowoczesne stodoły” Świat technologii

Aktualne trendy w architekturze – „nowoczesne stodoły”

6 sierpnia 2019 No Comments

Po wielu długich latach w końcu dysponujemy wystarczającymi funduszami, by zdecydować się na własne cztery kąty. Marzy nam się dom na przedmieściach lub też na wsi, dzięki któremu będziemy w stanie uciec od zgiełku dużego miasta i znacznie zbliżyć się do natury.

Zalety basenów ze stali nierdzewnej Organizacja imprez

Zalety basenów ze stali nierdzewnej

18 lipca 2019 No Comments

Baseny ze stali nierdzewnej cieszą się rosnącym zainteresowaniem na całym świecie. Posiadają one wiele zalet – są ergonomiczne i funkcjonalne, a jednocześnie niedrogie w budowie. Znajdują one zastosowanie nie tylko w obiektach użyteczności publicznej, ale również domach prywatnych. Jest to rozwiązanie, na które mogą pozwolić sobie nie tylko osoby zamożne.

Badanie przepływu wody w kanałach otwartych Inne

Badanie przepływu wody w kanałach otwartych

12 lipca 2019 No Comments

Obowiązujące ustawy takie jak Prawo wodne i Prawo ochrony środowiska wymagają przeprowadzania stosownych pomiarów przepływu wody w kanałach otwartych. Dzięki nim możliwe jest prognozowanie zagrożeń, a tym samym zapobieganie suszom czy powodziom, jak również skuteczne gospodarowanie zapasami wody. Do przeprowadzania tego rodzaju pomiarów wykorzystywane są różne urządzenia, spośród których największą

Pawilony Pokaz slajdów

Pawilony

24 czerwca 2019 No Comments

Pawilony z płyty wielowarstwowej obornickiej to doskonały przykład budownictwa użytkowego, które dzięki uniwersalnemu designowi doskonale komponuje się z każdym otoczeniem.

Powrót do korzeni – styl zakopiański Polecane wiadomości

Powrót do korzeni – styl zakopiański

18 czerwca 2019 No Comments

Wystrój hoteli i restauracji od dawna nie jest czymś przypadkowym. Każde wnętrze powinno opowiadać historię i zapraszać do rozgoszczenia się. Przez kilkanaście lat polscy wnętrzarze byli zawładnięci nowoczesnością i wolnością, czyli wszystkim tym, co pochodziło z zewnątrz. Na szczęście coraz chętniej wracamy do korzeni, czyli do stylów, które łączą się