Nowa czterodrzwiowa lodówka Samsung o idealnie zorganizowanej przestrzeni

Nowa czterodrzwiowa lodówka Samsung nie zajmuje dużo miejsca, zmieści się więc w każdej kuchni. Ma natomiast dużą pojemność i pozwala dzięki najnowszym technologiom długo zachować świeżość żywności.

Na targach w Monako Samsung zaprezentował lodówkę najwyższej klasy, czterodrzwiowy model RF24 z z bardzo wygodnym układem drzwi. Nowoczesna lodówka Samsung jest nie tylko przestronna, ale też bardzo wygodna w obsłudze. Pozwala na doskonałą organizację przestrzeni i dba o jakość przechowywanych w niej produktów.

Ciągły wzrost cen żywności skłania konsumentów do szukania nowych źródeł oszczędności. Kupując produkty spożywcze w dużych, ekonomicznych opakowaniach, konsument płaci mniej. Aby jednak można było korzystać z takich ofert, domowa lodówka musi mieć wystarczająco dużo miejsca do przechowywania ekonomicznych opakowań o różnych kształtach i wielkości.

Widoczny jest również trend przygotowania posiłków zawierających więcej zdrowych, świeżych produktów. Oznacza to, że konsumenci częściej kupują świeże owoce, warzywa, niemrożone mięso i ryby. Jeżeli żywność ma zachowywać świeżość przez dłuższy czas, musi być zapewniona odpowiednia organizacja i maksymalnie efektywne wykorzystanie dostępnej w lodówce przestrzeni.

„Firma Samsung stworzyła nową czterodrzwiową lodówkę RF24 specjalnie z myślą o tych konsumentach, którzy cenią sobie innowacyjne produkty ściśle dopasowane do stylu życia konkretnej rodziny, a przy tym estetycznie komponujące się z wystrojem domu” – oświadczył BK Yoon, Prezes Pionu Elektroniki Użytkowej w Samsung Electronics. „Niezależnie od wielkości domu czy mieszkania, konsumenci chcą mieć dużą lodówkę, w której można sprawnie zorganizować przechowywanie żywności, i która zapewni świeżość artykułów łatwo ulegających zepsuciu”.

Większa pojemność przechowywania i lepsza organizacja przestrzeni

Najnowsza lodówka marki Samsung ma pojemność użytkową aż 540 litrów, zaprojektowaną w taki sposób, aby użytkownicy mogli jak najefektywniej zorganizować przechowywanie żywności. Dzięki temu użytkownik może odpowiednio planować zakupy świeżej żywności bez obawy, czy lodówka pomieści kupione produkty.

Nowa kostkarka do lodu Ice Master ma inny kształt niż w standardowych modelach, dzięki czemu uzyskano większą przestrzeń wewnątrz lodówki, a przy tym wytwarza więcej lodu niż standardowe kostkarki.

Elastyczność i wygoda dzięki funkcji CoolSelect

Nowa czterodrzwiowa lodówka Samsung jest wyposażona w dwustopniową składaną półkę, która pozwala w ciągu kilku sekund powiększyć dostępną w lodówce przestrzeń, aby móc przechowywać produkty w wyższych opakowaniach. Rozwiązanie to zapewnia optymalne przechowywanie żywności przy maksymalnie wydajnym wykorzystaniu przestrzeni.

Innowacyjne urządzenie ma też specjalną szufladę CoolSelect Zone, umieszczoną na wysokości kuchennych blatów. Nie zaburza to jednolitej linii blatów w całym wnętrzu kuchennym. W szufladzie można ustawić jedno z czterech ustawień temperaturowych, przez co łatwe jest dostosowywanie temperatury do zawartości szuflady. Są dostępne: ustawienie do mięsa i ryb (‑1°C), napojów chłodzących (1°C), produktów garmażeryjnych/ przekąsek (3°C) oraz wina/zakąsek (5°C). Nowa lodówka Samsung pozwala na przechowywanie każdego rodzaju żywności w odpowiedniej temperaturze – niezależnie od tego, czy chodzi o krótkotrwałe przechowanie w obniżonej temperaturze półmisków z przekąskami na przyjęcie, schłodzenie napojów w gorący weekend, czy też regularne przechowywanie przygotowanych przez rodziców przekąsek i napojów w miejscu łatwo dostępnym dla dzieci.

Co więcej, szuflada CoolSelect Zone ma również nowy element o nazwie Smart Divider. Ta „inteligentna przekładka” składa się z cienkich metalowych prowadnic przesuwających się w poziomie i w pionie za pomocą specjalnego pokrętła. Smart Divider ułatwia dostosowanie przestrzeni przechowywania do wielkości artykułów umieszczanych w szufladzie. Przekładki utrzymują każdy produkt na swoim miejscu. Szuflada otwiera się bez problemów dzięki nowemu uchwytowi Clean EASY Handle, a następnie wysuwa jeszcze dalej, aby można było sięgnąć do żywności przechowywanej w szufladzie CoolSelect Zone.

Stylowe wzornictwo

Czterodrzwiowa lodówka Samsung została zaprojektowana do wnętrz o różnej wielkości, urządzonych w różnym stylu. Zastosowanie stali nierdzewnej oraz intuicyjny zewnętrzny wyświetlacz dotykowy do regulacji ustawień wody, lodu i temperatury tworzą prosty, elegancki design. Szuflada środkowa znajduje się na poziomie kuchennych blatów, aby nie zaburzać poziomej linii podziału wnętrza kuchni.

Korzystanie z tej lodówki jest wyjątkowo wygodne, dzięki innowacyjnemu, opracowanemu przez projektantów Samsung uchwytowi Clean EASY Handle, który zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie wszystkich drzwi lodówki. Po otwarciu lodówki we wnętrzu zapala się energooszczędne oświetlenie LED o dużej jasności firmy Samsung. Lampy LED są dwukrotnie jaśniejsze od wcześniej stosowanych, a przy tym emitują mniej ciepła i zapewniają dużą oszczędność miejsca.

O Samsung Electronics Co, Ltd.

Samsung Electronics Co., Ltd. jako światowy lider w dziedzinie elektroniki i podzespołów, wprowadza najbardziej innowacyjne rozwiązania we wszystkich oferowanych przez siebie produktach – telewizorach, smartfonach, komputerach, drukarkach, kamerach, lodówkach, dyskach SSD i kartach pamięci. Szeroka gama urządzeń i najnowszych rozwiązań technologicznych oferowanych przez Samsung, pozwalają na odkrywanie niespotykanych możliwości jeszcze większej liczbie osób w różnych krajach. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę www.samsung.com.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *