Getin Leasing współpracuje z FCE Bank Polska

W kwietniu bieżącego roku FCE Bank Polska SA, należący do Ford Motor Credit Company, oraz Getin Leasing rozpoczęły współpracę dotyczącą obsługi Klientów salonów dealerskich Forda w zakresie leasingu. Pierwsze miesiące współpracy pokazały, że zarówno Klienci, jak i dealerzy chętnie korzystają z zaproponowanych rozwiązań finansowych. Siłą programu FordLeasing jest połączenie doświadczenia z rynku motoryzacyjnego i finansowego. Przekłada się to na atrakcyjną ofertę, która jest w stanie sprostać oczekiwaniom Klientów oraz wymogom rynku. Świadczy o tym choćby rosnąca w ostatnich miesiącach popularność tej formy finansowania zakupu samochodu w salonach Forda.

Getin Leasing należy do grupy Getin Noble Bank. Spółka specjalizuje się w leasingu pojazdów i po 2013 roku była już na 6 miejscu w leasingu ruchomości i 3 pozycji w kategorii leasingu pojazdów w ogólnej klasyfikacji firm leasingowych w Polsce.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *