Taniej, szybciej i lepiej! Dlaczego warto korzystać z usług kantorów online?

Choć do tej pory wymienialiśmy walutę głównie w kantorach stacjonarnych lub w banku, dziś mamy do dyspozycji rozwiązanie na miarę XXI wieku — kantory online.

Kantory online to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego klienta, który wymaga komfortu, błyskawicznej usługi i oszczędności.

Kantory online są tańsze!

W kantorach online w przeciwieństwie do tradycyjnych kantorów niższe są spready — różnica sięga nawet kilkudziesięciu groszy. Nie trudno wykalkulować, że przy większych bądź częstszych transakcjach wygeneruje to spore oszczędności. Co więcej, klienci takich kantorów jak Fritz Exchange mają do dyspozycji dodatkowe możliwości zaoszczędzenia pieniędzy — począwszy od rabatów za polecanie platformy, a skończywszy na możliwości negocjowania cen kursów, przy dużych i regularnych wymianach.

Transakcja nawet do 15 minut!

To, co powinno przyciągać do kantorów online to błyskawiczne transakcje i sprawna obsługa. Większość transakcji dokonywanych poprzez kantor internetowy Fritz Exchange zamyka się w 15 minutach. Co więcej, klient zyskuje pomoc w postaci grupy ekspertów: dealerów walutowych, specjalistów z biura obsługi klienta i doradców ds. rynków finansowych. Dostęp 24h/7 to ułatwienie dla tych, którzy zarabiają w obcej walucie, czy prowadzą firmę.

Lepiej, bo wygodniej!

Z natury wybieramy rozwiązania, które są dla nas najwygodniejsze. Nic dziwnego, że z tego też powodu interesujemy się kantorami online. Perspektywa przewalutowań i dokonywania transakcji z wygodnego fotela jest kusząca i jak najbardziej możliwa, dzięki nowoczesnej platformie i nieograniczonemu czasowo dostępowi do niej. Korzystanie z platformy jest niezwykle łatwe, co sprawia,że oszczędzamy nie tylko pieniądze, ale i czas.

Kantor internetowy Fritz Exchange to jednak nie tylko platforma, ale także innowacje w postaci kantoru automatycznego – kantor automatyczny pełni zarówno funkcję bankomatu oraz wpłatomatu. Umożliwia wymianę 5 dowolnych walut przez cały rok bez jakichkolwiek ograniczeń czasowych. Dodatkowym udogodnieniem jest także aktualizacja kursów online oraz dostęp do 5 języków obsługi.

Kantory online to rozwiązanie skrojone na miarę XXI wieku. Wygoda, komfort i oszczędności – to standard obsługi w kantorach internetowych. Warto spróbować i się przekonać!

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *