Wciąż o nowych dietach cud!

cupcake-6-1400666-mW życiu praktycznie każdej kobiety nadchodzi taki czas, gdy zaczyna myśleć o zrzuceniu paru zbędnych kilogramów, czy to po ciąży czy też po niekontrolowanym nabraniu tłuszczyku na przykład w czasie zimy. Każda z nas marzy o tym, aby usłyszeć od koleżanki czy znajomego ten cudowny zwrot „ale schudłaś”! Mijają jednak miesiące, a waga ani drgnie.

Zapał do diet mija najczęściej po 3 – 5 dniach, łykanie kolejnych super tabletek nie przynosi rezultatów, a my mimo wszystko nadal poszukujemy sposobu na łatwe pozycie się tkanki tłuszczowej. Co ciekawe większość pań popełnia jeden i ten sam błąd, czyli same eksperymentują z dietami, zamiast udać się do specjalisty po poradę i indywidualny program walki z kilogramami. Skuteczna walka z kilogramami to proces wieloetapowy, to nie łatwizna, którą każda z nas może wykonać sama w domu, bo jeśli było by właśnie tak, to problem otyłości przestałby istnieć, a studia z zakresu odżywiania i dietetyki nie miałyby żadnego sensu.

W skrócie można powiedzieć, że odchudzanie to proces trzy etapowy, o czym więcej w artykule „na nowo polubić siebie”, dlatego już na samym początku panie powinny przestać się łudzić, że istnieje super metoda działająca w ekspresowym tempie. A w mediach, w gazetach czy nawet w telewizji raz po raz pojawiają się profesjonalnie przygotowane wywiady reklamowe nakłaniające do kolejnych wynalazków odchudzających – niech tego typu materiały nie usypiają naszej czujności, to tylko reklamy kolejnych preparatów. Same tabletki nie rozwiążą naszego problemu.

M-S-M

chocolate-859304-m

Grafika: www.sxc.hu

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *