Blue Finance Polska rozpoczyna swoją działalność w Polsce.

Blue Finance to jedna z najszybciej rozwijających się grup FinTech w Europie, specjalizująca się w usługach online oraz kreowaniu nowych technologii finansowych. Firma posiada swoje oddziały w Polsce, Hiszpanii, Finlandii oraz Dani. Jest właścicielem marek: Nexu.pl w Polsce, Bluefinance.fi w Finlandi, Kreditnu.com w Dani oraz Nexu.es w Hiszpanii.

Firma opiera swój rozwój przede wszystkim na dwóch głównych czynnikach: profesjonalnym i wysoko zmotywowanym zespole doświadczonych w branży pracowników oraz monitoringu ryzyka. Dzięki temu może zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług, o czym świadczy stale rosnące zainteresowanie produktami naszych marek.

Cyfrowe pożyczki, nowoczesne bazy danych, scoringowa ocena ryzyka kredytowego to stałe zmienne w działalności Blue Finance Polska. W najbliższym czasie spółka planuje przyspieszyć uruchamianie usług w kolejnych krajach oraz dążyć do jeszcze większego zautomatyzowania zarówno swoich produktów, jak i modelu działalności biznesowej – powiedział Tomasz Zapała – CEO Blue Finance Polska, właściciela marki Nexu.pl

Wdrożyliśmy oryginalny system informatyczny wykorzystujący wysokiej jakości modele oceny wiarygodności kredytowej potencjalnych pożyczkobiorców w czasie rzeczywistym.

Spółka uruchomiła swój biznes w Polsce zaraz po Finlandii widząc ogromny potencjał na naszym rynku. W swoich planach rozwojowych Blue Finance chwali się, że przygotowuje dla klientów nowe – technologicznie innowacyjne – produkty, co przełoży się na zwiększenie udziału w rynku. Wykorzystanie tego potencjału i osiągnięcie pozycji lidera na rynku są strategicznymi celami zespołu Blue Finance Polska – powiedział Tomasz Zapała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *