0,00 złotych za opłaty comiesięcznych zobowiązań w Kioskach Aspiro

Aspiro – firma doradztwa finansowego – wprowadza możliwość regulowania bieżących opłat w Kioskach Aspiro znajdujących się w galeriach i centrach handlowych na terenie całej Polski. Obecnie za dokonanie comiesięcznych płatności za mieszkanie, energię elektryczną czy telefon opłata wyniesie 0,00 złotych. Także za wpłaty do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i Urzędu Skarbowego klienci nie będą ponosić żadnych dodatkowych opłat

Klienci Aspiro mogą bez kolejek i w pełni bezpiecznie uiścić większość swoich stałych zobowiązań. Transakcje są realizowane bezgotówkowo – z wykorzystaniem kart płatniczych Visa i MasterCard. Dostawcami innowacyjnych urządzeń oraz systemów do obsługi płatności są BluePay S.A. oraz jeden z wiodących europejskich agentów rozliczeniowych – SIX Payment Services.

aspiroW naszej strategii przyjmujemy, że doradztwo finansowe nie kończy się na sprzedaży produktów finansowych. To również wiele działań, które mają za zadanie ułatwić życie naszym klien­tom oraz uprościć zarządzanie finansami. Zarówno tymi dużymi, jak kredyty hipoteczne, ale także tymi mniejszymi – jak choćby regulowanie opłat za mieszkanie czy telefon. Osoby, które chciałyby szybko, bezpiecznie oraz za darmo opłacić swoje rachunki zapraszamy do jednego z naszych 62 Kiosków, zlokalizowanych w wybranych centrach handlowych na terenie całego kraju” mówi Dominik Skrzycki, Członek Zarządu Aspiro.

Proces realizacji płatności w Kioskach Aspiro przebiega w prosty i w pełni bezpieczny sposób. W pierwszym kroku faktury i rachunki przedstawione przez klienta są sczytywane i wprowadzane do systemu za pośrednictwem specjalnego czytnika kodów (barcode skaner). Następnie wprowadzone dane faktur są generowane w jednym raporcie w postaci zestawienia i przedstawione klientowi do sprawdzenia oraz zaakceptowania.

Dzięki rozwiązaniom udostępnionym przez firmę BluePay klienci Aspiro mogą w sposób bezpieczny, szybki i wygodny regulować płatności za swoje zobowiązania. Oferujemy klientom Aspiro pełne portfolio usług w zakresie płatności za media – prąd, gaz, czynsz, telewizję, czy internet. Co ważne, umożliwiamy klientom realizacje płatności w trybie standardowym oraz ekspresowym, opartym o System Płatności BlueCash firmy Blue Media. W ten sposób wpłata klienta w ciągu kilku minut znajdzie się na rachunku bankowym wystawcy faktury VAT. Nawiązanie współpracy z Aspiro jest wynikiem świadomej strategii rozwoju sieci sprzedaży usług płatności masowych. Liczymy i wierzymy, że klienci Aspiro z chęcią skorzystają z naszych usług. Gwarantujemy bowiem klientom pełne bezpieczeństwo, pieczę ze strony Komisji Nadzoru Finansowego, szybkość i wygodę realizacji wpłaty oraz usługę wyjątkową na rynku – wpłaty ekspresowe” – podkreśla Adrian Lachowicz z BluePay.

W drugim kroku następuje obciążenie karty płatniczej. W efekcie klient otrzymuje od Do­radcy Aspiro potwierdzenie dokonania płatności kartą oraz wydruk zestawienia dokonanych transakcji. Realizacja płatności następuje w ciągu 48 godzin roboczych, bądź – na życzenie klienta – w trybie ekspresowym.

Płatności są realizowane poprzez obciążenie karty płatniczej (VISA, MasterCard) za pośrednictwem terminala płatniczego (POS) dostarczonego przez SIX Payment Services.

Wspieranie instytucji finansowych w zakresie obsługi transakcji kartami płatniczymi i płatności międzybankowych, jest jednym z podstawowych obszarów działalności SIX Payment. Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w tym innowacyjnym projekcie oraz z zaufania, jakim obdarzył nas lider rynku doradztwa finansowego, a zarazem członek jednej z największych grup finansowych w Polsce” – podsumowuje Sebastian Ramatowski z SIX Payment Services.

Informacje o firmach:

Aspiro jest firmą doradztwa finansowego oferującą szeroką gamę produktów i usług finansowych, w tym produkty kredytowe, inwestycyjne oraz ubezpieczeniowe. Aspiro powstała w 2009 roku i należy do jednej z największych grup finansowych w Polsce – Grupy mBanku. Spółka dysponuje wysoko rozwiniętą siecią sprzedaży, którą tworzy blisko 600 doradców pracujących w 110 punktach na terenie całego kraju.

W ofercie Aspiro znajdują się produkty i usługi finansowe renomowanych instytucji finansowych, w tym m.in. Alior Bank, Bank BPH, Bank Pocztowy, Benefia, BGŻ, BNP Paribas, BOŚ, BRE Ubezpieczenia, BZ WBK, Citi Handlowy, Deutsche Bank PBC, Euro Bank, Generali, Getin Noble Bank, Idea Bank, ING, mBank, Meritum Bank, Bank Pekao, PKO BP, Raiffeisen Polbank, Wealth Solutions.

Aspiro posiada certyfikat „Firma Godna Polecenia”.

Informacje na temat Aspiro, partnerów oraz oferty można znaleźć na stronie: www.aspiro.pl

BluePay S.A. – odpowiada za przetworzenie wpłat i przekazanie ich na rachunek wystawcy faktury. Usługi świadczy m.in. w salonikach Kolporter SA, sklepach sieci Media Expert, Avans, Play, Totolotek. BluePay należy do grupy Blue Media, będącej Izbą Rozliczeniową i dostarczającej innowacyjne rozwiązania w obszarze płatności masowych oraz usług finansowych (w tym m. in. System Płatności BlueCash, platforma Top-Up, Payment Gateway, e-pobranie, Kokos.pl, Inseco.pl).

SIX Payment Servicesoferuje instytucjom finansowym i akceptantom bezpieczne, innowacyjne rozwiązania na każdym etapie tworzenia wartości w bezgotówkowym obrocie płatniczym.

Wykorzystując najnowocześniejszą infrastrukturę IT, SIX Payment Services zapewnia nie tylko efektywność i bezpieczeństwo procesu transakcji pomiędzy posiadaczem karty, wystawcą i akceptantem. Dostarcza również szerokie portfolio rozwiązań do akceptacji kart oraz zintegrowanego przetwarzania transakcji w punktach oraz E- i M-commerce. Wszystkie usługi bazują na najnowszych światowych standardach bezpieczeństwa i zapewniają optymalną ochronę przed nadużyciami i ryzykiem.

Z ponad 1000 pracownikami w 13 lokalizacjach, SIX Payment Services wspiera klientów w 33 krajach. W 2012 roku zysk operacyjny firmy wyniósł 403 mln CHF, a wartość transakcji 17,5 mld CHF.

SIX Payment Services należy do SIX Group. SIX jest globalnym dostawcą najwyższej klasy usług bezpiecznego handlu i rozliczeń, informacji finansowej i płatności. www.six-group.com

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *