Podręczny poradnik rozwiązywania problemów

Życie to ciągła walka z porażkami, które odnosimy. Ważne jest to, by się nigdy nie poddawać, bo nie wiadomo jak blisko jest rozwiązanie. Działaj!

Tematem tego poradnika jest to, co ma każdy bez względu na wiek, płeć czy przynależność do grupy społecznej, a mianowicie problemy. Powstała z myślą o wszystkich, którzy nieudolnie starają się dążyć do swoich marzeń, a także dla tych, którzy krok po kroku je spełniają, lecz poszukują precyzyjniejszych sposobów na szybsze działanie i wychodzenie z największych opresji.

Na wstępie warto wspomnieć i autor będzie to zaznaczał bardzo często, że:

Wraz z wielką siłą przychodzi wielka odpowiedzialność!

Wobec tego decydując się na przeczytanie i wdrożenie opisywanych przez autora rozwiązań, zgadzasz się na to, że twoje życie będzie wyglądało zupełnie inaczej, niż przeciętnego zjadacza chleba i będzie pewnym rodzajem marki, którą musisz sobie wypracować.

Książka dostępna w księgarni tylkorelaks.pl

Większość problemów powstaje w głowach ludzi. Sami jesteśmy ich przyczyną. Związane jest to głównie ze zbytnim przejmowaniem się i drążeniem tematu, co w efekcie daje pogrążanie się w nim. Podobno w naszych głowach walczą dwa wilki, wygra ten, którego będzie się karmiło. Istnieje w tym głębsza prawda, jednakże nie każdy potrafi sobie poradzić z owym karmieniem. Często wychodzi tak, że posiłki są nieregularne i walka zagłodzonych wilków nie różni się niczym od tej, w której oba są syte.

W niniejszym poradniku, bo śmiało można tak nazwać tę książkę, albowiem można ją traktować, jako zbiór porad i prostych zasad, które wypracował William Gruff, skupia się na praktycznym podejściu do sprawy, by w prosty, przejrzysty sposób uzmysłowić jak łatwo jest działać i otrzymywać zamierzone cele.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *