BiznesKomputeryŚwiat technologii

Systemy ERP a innowacja w biznesie

Szukasz nowoczesnego i w pełni zautomatyzowanego rozwiązania do zarządzania finansami w swojej firmie? Postaw na innowacje i zacznij wdrażać w przedsiębiorstwie systemy ERP!

Chcesz innowacji? Usprawnij procesy biznesowe w swojej firmie!

Aby przedsiębiorstwo sukcesywnie się rozwijało, konieczne są takie działania, jak rozpoznawanie na bieżąco potrzeba na rynku oraz oczekiwań klientów, stworzenie realnej relacji z klientami (zarówno indywidualnymi, jak i biznesowymi) i podtrzymywanie tej relacji w jak najlepszym stanie w perspektywie długofalowej współpracy, praca zespołowa, analiza rozwiązań i trendów oraz inwestycja w innowacje i nowe technologie usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Jedną z takich innowacji jest system ERP. Dlaczego warto zainwestować w tę technologię?

ERP i jego elastyczny, modułowy charakter

Jeśli szukasz dobrego systemu ERP dla swojego przedsiębiorstwa, warto wypróbować innowacyjne i wielofunkcyjne programy. System ERP to cenne narzędzie do zarządzania finansami i księgowością, kadrami i płacami, sprzedażą i magazynem, księgą podatkową oraz fakturowaniem i innymi obszarami z zakresu działalności firmy. Modułowy charakter tego oprogramowania sprawia, że jest ono w pełni elastyczne i gwarantuje najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy, niezależnie od jej obszaru działania lub skali przedsiębiorstwa.

Ile kosztuje wdrożenie systemu ERP?

Zakup ERP i wdrożenie tego systemu w firmie, to nie wydatek, lecz inwestycja. W zależności od charakteru Twojej działalności i jej rozmiarów możesz wybrać dowolny zestaw modułów, które ułatwią codzienną pracę w Twojej firmie. Podstawowy pakiet to wydatek około kilkuset złotych rocznie, opcja ta jest dedykowana dla małych firm i umożliwia takie proste procesy, jak wystawianie faktur, czy zarządzanie magazynem i sprzedażą.

Wypróbuj WAPRO START!

Jeśli chcesz wdrożyć w swojej firmie innowacyjne rozwiązania, warto wypróbować na przykład oprogramowanie WAPRO ERP. Na początek możesz zapoznać się z WAPRO START. To zestaw prostych aplikacji przeznaczony dla początkującej, małej firmy prowadzącej działalność usługowo-handlową. W skład programu wchodzą trzy aplikacje, pomiędzy którymi zachodzi pełna integracja danych, są to moduły: Sprzedaż i Magazyn, Księga Podatkowa oraz Aukcje. Oprogramowanie jest w pełni funkcjonalne i pozwala na sprawne prowadzenie dokumentacji księgowej, rozliczanie podatków, wystawianie i rejestrację dokumentów magazynowych, sprzedaży i zakupu, szybką sprzedaż detaliczną oraz za pośrednictwem serwisów aukcyjnych. Moduły korzystają ze wspólnej bazy danych. Kartoteki kontrahentów, pracowników, banków i kursów walut są miedzy sobą współdzielone, co zapewnia pełną integrację procesów biznesowych! Portal WAPRO.biz jest Srebrnym Partnerem marki WAPRO – gwarantujemy wysoką jakość obsługi oraz wsparcie posprzedażowe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *