Prywatny akademik w Krakowie inny niż wszystkie

Akademiki kojarzą się ze starymi budynkami, w których w malutkich pokojach, wśród sterty książek, mieszkają studenci. Prywatny akademik w Krakowie łamie ten stereotyp i pokazuje, że w okresie studiów w mieście królów można mieszkać wygodnie i tanio.

  1. Prywatny akademik w Krakowie – rozsądna propozycja w dobrej cenie
  2. Czego można spodziewać się w prywatnym akademiku?

 

Życie na wyższej uczelni łączy w sobie elementy ciężkiej pracy i zabawy. Aby zarówno nauka, jak i odpoczynek były efektywne, warto zapewnić sobie odpowiednie warunki do obu tych aktywności.

Prywatny akademik w Krakowie – rozsądna propozycja w dobrej cenie

 

Analizując ofertę domów studenckich przy największych uczelniach wyższych w Krakowie można przekonać się, że ceny za miejsce w pokoju jedno- lub wieloosobowym nie są wcale niskie. W akademikach Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2019/2020 za pokój jednoosobowy należało zapłacić 440 zł, a za miejsce w pokoju wieloosobowym – 420 zł. Akademiki zlokalizowane są w różnych miejscach w mieście, można więc wybrać dogodną dla siebie lokalizację. W budynkach znajdują się kuchnie wyposażone w podstawowe sprzęty, pralnie i pokoje do nauki, zwane lektoriami.

 

Cena za prywatny akademik w Krakowie jest nieco wyższa, jednak obejmuje również elementy, których brak w ofercie domów studenckich przy uczelniach. Za pokój jednoosobowy w prywatnym akademiku Unibase trzeba zapłacić 1540 zł, za miejsce w pokoju dwuosobowym 840 zł, a trzyosobowym – 740 zł. W zakres tej ceny wchodzi jednak nie tylko koszt mediów i pozostałych rachunków, takich jak czynsz czy internet, ale również usługi wymiany i prania pościeli i ręczników, monitoring i ochrona obiektu oraz możliwość korzystania z bogatej oferty części wspólnych.

Czego można spodziewać się w prywatnym akademiku?

 

Prywatny akademik w Krakowie to miejsce nowoczesne i zadbane, w którym każdy student znajdzie nie tylko komfortowe miejsce do nauki i życia, ale również atrakcje, pozwalające miło spędzić czas. Części wspólne w akademiku Unibase to m.in. pokoje telewizyjne, minisiłownia i sala ze stołami bilardowymi. To też dobre miejsce dla osób niepełnosprawnych – budynek akademika jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych; znajdują się w nim pokoje przeznaczone dla studentów poruszających się na wózku inwalidzkim. Mieszkańcy mają do dyspozycji również wyposażone kuchnie oraz pralnie. Cały akademik jest nowocześnie urządzony, a wykwalifikowany personel dba o czystość w łazienkach i częściach wspólnych. Obowiązki studenta związane z organizacją życia w Krakowie zostały więc ograniczone do minimum, dzięki czemu może więcej czasu poświęcić nauce lub przyjemnościom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *