Prywatny akademik w Krakowie inny niż wszystkie

Akademiki kojarzą się ze starymi budynkami, w których w malutkich pokojach, wśród sterty książek, mieszkają studenci. Prywatny akademik w Krakowie łamie ten stereotyp i pokazuje, że w okresie studiów w mieście królów można mieszkać wygodnie i tanio.

  1. Prywatny akademik w Krakowie – rozsądna propozycja w dobrej cenie
  2. Czego można spodziewać się w prywatnym akademiku?

 

Życie na wyższej uczelni łączy w sobie elementy ciężkiej pracy i zabawy. Aby zarówno nauka, jak i odpoczynek były efektywne, warto zapewnić sobie odpowiednie warunki do obu tych aktywności.

Prywatny akademik w Krakowie – rozsądna propozycja w dobrej cenie

 

Analizując ofertę domów studenckich przy największych uczelniach wyższych w Krakowie można przekonać się, że ceny za miejsce w pokoju jedno- lub wieloosobowym nie są wcale niskie. W akademikach Uniwersytetu Jagiellońskiego w roku akademickim 2019/2020 za pokój jednoosobowy należało zapłacić 440 zł, a za miejsce w pokoju wieloosobowym – 420 zł. Akademiki zlokalizowane są w różnych miejscach w mieście, można więc wybrać dogodną dla siebie lokalizację. W budynkach znajdują się kuchnie wyposażone w podstawowe sprzęty, pralnie i pokoje do nauki, zwane lektoriami.

 

Cena za prywatny akademik w Krakowie jest nieco wyższa, jednak obejmuje również elementy, których brak w ofercie domów studenckich przy uczelniach. Za pokój jednoosobowy w prywatnym akademiku Unibase trzeba zapłacić 1540 zł, za miejsce w pokoju dwuosobowym 840 zł, a trzyosobowym – 740 zł. W zakres tej ceny wchodzi jednak nie tylko koszt mediów i pozostałych rachunków, takich jak czynsz czy internet, ale również usługi wymiany i prania pościeli i ręczników, monitoring i ochrona obiektu oraz możliwość korzystania z bogatej oferty części wspólnych.

Czego można spodziewać się w prywatnym akademiku?

 

Prywatny akademik w Krakowie to miejsce nowoczesne i zadbane, w którym każdy student znajdzie nie tylko komfortowe miejsce do nauki i życia, ale również atrakcje, pozwalające miło spędzić czas. Części wspólne w akademiku Unibase to m.in. pokoje telewizyjne, minisiłownia i sala ze stołami bilardowymi. To też dobre miejsce dla osób niepełnosprawnych – budynek akademika jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych; znajdują się w nim pokoje przeznaczone dla studentów poruszających się na wózku inwalidzkim. Mieszkańcy mają do dyspozycji również wyposażone kuchnie oraz pralnie. Cały akademik jest nowocześnie urządzony, a wykwalifikowany personel dba o czystość w łazienkach i częściach wspólnych. Obowiązki studenta związane z organizacją życia w Krakowie zostały więc ograniczone do minimum, dzięki czemu może więcej czasu poświęcić nauce lub przyjemnościom.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.