Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-config.php:1) in /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/functions/other.php on line 1858
Ceramiczna prostownica – profesjonalne rozwiązanie dla Twoich włosów | wiadomości

Ceramiczna prostownica – profesjonalne rozwiązanie dla Twoich włosów

Idealnie proste i gładkie włosy to marzenie wielu kobiet. Jeśli codziennie walczysz z niesfornymi kosmykami, prostownica do włosów z pewnością należy do najważniejszych elementów w Twojej kosmetyczce. Choć naturalność także jest dziś w modzie, włosy wygładzone prostownicą bez wątpienia dodają elegancji i szyku każdej stylizacji. Niestety, wiele użytkowniczek korzystających z prostownic, po dłuższym czasie zauważa ich negatywny wpływ na włosy, które stają się kruche i łamliwe. Czy ten problem dotyczy także Ciebie? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci ceramiczna prostownica ceramiczna, która zapewnia idealnie gładką fryzurę nie niszcząc przy tym włosów.

Idealnie proste i gładkie włosy to marzenie wielu kobiet. Jeśli codziennie walczysz z niesfornymi kosmykami, prostownica do włosów z pewnością należy do najważniejszych elementów w Twojej kosmetyczce. Choć naturalność także jest dziś w modzie, włosy wygładzone prostownicą bez wątpienia dodają elegancji i szyku każdej stylizacji. Niestety, wiele użytkowniczek korzystających z prostownic, po dłuższym czasie zauważa ich negatywny wpływ na włosy, które stają się kruche i łamliwe. Czy ten problem dotyczy także Ciebie? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie Ci ceramiczna prostownica, która zapewnia idealnie gładką fryzurę nie niszcząc przy tym włosów.

 

Prostownica ceramiczna

źródło zdjęcia: https://www.fryzomania.pl

Zalety prostownic ceramicznych

Prostownice ceramiczne nie bez powodu należą dziś do najpopularniejszych rodzajów prostownic. Stosują ją zarówno specjaliści z salonów fryzjerskich na całym świecie, jak i użytkowniczki takie, jak Ty! Najbardziej praktyczna zaleta tych urządzeń? Prostownice dzięki ceramicznej powłoce :

  • nagrzewają się szybko i równomiernie
  • trzymają stałą temperaturę
  • nie przypalają i nie niszczą włosów

A dzięki znakomicie zaprojektowanej konstrukcji trudniej się nimi poparzyć (ponieważ każda z nas choć raz złapała niewłaściwą część naszych prostownic albo zacisnęła je na uchu).

Ceramiczna powłoka emituje jony ujemne i łatwo prześlizguje się przez włosy. Jony ujemne, które przeciwdziałają dodatnim jonom we włosach, eliminują elektryczność statyczną. To z kolei eliminuje puszenie się włosów. Znasz ten efekt unoszenia się końcówek włosów, gdy ktoś właśnie potarł o nie balonikiem? Dzięki jonom ujemnym włosy pozostają na swoim miejscu i są posłuszne sile grawitacji. Jony ujemne również naprawiają uszkodzony naskórek włosa, zapewniając gładkie, lśniące, zdrowo wyglądające włosy.

 

Generator jonów ujemnych

 

Codziennie piękniejsza

Prostownica ceramiczna pomoże Ci na zawsze uporać się z problemem włosów niesfornych i zniszczonych stosowaniem agresywnych urządzeń do modelowania. Nawet jeśli jesteś posiadaczką naturalnych loków, za pomocą tej ceramicznej prostownicy uzyskasz idealnie gładką fryzurę. Dawno minęły czasy, kiedy musiałaś zdecydować, czy efekt idealnie prostych włosów jest warte szkód, jakie wyrządzili prostowanie! Prostownica ceramiczna została stworzona z myślą o codziennym użytku, dla kobiet takich, jak Ty!

Gdzie kupić porządną prostownice ceramiczną?

Rekomendujemy zakup w sklepach fryzjerskich. Tam są modele, które używane są przez fryzjerów w salonach. Różnią się od tych prostownic z marketu przede wszystkim wykonaniem i efektem po użyciu. Warto dołożyć parę złotych i mieć pewność. Na rynku są również hurtownie fryzjerskie gdzie mogą kupować klienci indywidualni:

 

            Sklep z prostownicami

 

 

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *