Dlaczego zegarki marki Tissot są tak wyjątkowe?

Już od wielu lat, jednymi z najchętniej kupowanych zegarków są te szwajcarskiej marki Tissot. Są to modele zarówno tradycyjne, jak i nowoczesne, przeznaczone zarówno dla pań, jak i dla panów.

Wyjątkowe zegarki Tissot – czemu są tak chętnie wybierane?

Za sukcesem firmy, która na rynku pojawiła się już ponad 150 lat temu stoi wiele czynników. To, ze jest ona wybierana przez konsumentów na całym świecie, a modele sygnowane logo tego szwajcarskiego producenta są bardzo dobrze znane, spowodowane jest wieloma elementami działalności marki. Po pierwsze, bardzo ważna jest tutaj praca ludzka, czyli zaangażowanie pracowników w precyzyjne tworzenie każdej kolekcji. Już od dziesiątek lat ludzie stojący za szyldem firmy starają się, by zegarki Tissot opuszczały fabrykę w stanie idealnym.

Po drugie, marka ta choć ma na uwadze tradycję, to jednocześnie stawia na nieustanny rozwój. Idąc więc z duchem czasu wprowadza innowacyjne rozwiązania techniczne oraz designerskie. Połączenie pracy rąk ludzkich z nowoczesnością daje wtedy najlepsze możliwe efekty, które są zgodne z motto marki: „Innovators by Tradition”.

Po trzecie, tak duży sukces firmy Tissot, to także wybieranie przez nią do produkcji najwyższej jakości materiałów. Jest to na przykład antyalergiczna stal szlachetna, lekki tytan czy aluminium. Często zegarki wykonane z takich materiałów poddaje się zabiegom pozłacania jonowego PVD. Zegarki wykonuje się także przy użyciu ceramiki, masy perłowej, a do ozdoby – używa się tutaj nawet diamentów. Wszystko to zapewnia nie tylko znakomity komfort użytkowania, ale także wyjątkowy design zegarków, który dzięki różnorodności opcji – zachwyci dosłownie każdego.

Co proponuje marka Tissot?

Są to zegarki eleganckie, biżuteryjne, ale też casualowe (np. z naturalnej skóry), a nawet typowo sportowe. Niezmienne jest zaś to, że ich sercem są precyzyjne, szwajcarskie mechanizmy kwarcowe i automatyczne, na przykład ETA albo Powermatic 80 (który charakteryzuje się 80-godzinną rezerwą chodu). W związku z tym, spełniają one wymagania konsumentów, ale także nawet najbardziej wyczulonych na jakość, znawców sztuki zegarmistrzowskiej. To właśnie dlatego są one znane i tak chętnie wybierane przez ludzi na całym świecie. Warto wiedzieć o tym, że na początku swojej działalności (w połowie XIX wieku), firma Tissot swoją uwagę koncentrowała na produkcji zegarków kieszonkowych. Później zapoczątkowała projektowanie zegarków z dwiema strefami czasowymi.

Od tego czasu, marka nieustannie pracowała nad nowymi projektami, innowacjami i ciągłym udoskonaleniem mechanizmów. Obecnie modele damskie i męskie, tak jak było wspomniane już wcześniej, wykorzystują różnego rodzaju materiały wykończeniowe i słyną z połączenia klasyki z nowoczesnością. Przykładem tej ostatniej jest linia T-Touch Expert, czyli zegarki z szafirowym szkiełkiem czułym na dotyk. Elegancja, niezwykły styl, ale też wysoka funkcjonalność sprawiają, że zegarki z różnych kolekcji nieodmiennie od wielu lat przyciągają uwagę konsumentów swoim nowatorstwem i najwyższą jakością. Każdy z takich produktów jest zaś solidnie wykonany i odpowiada szwajcarskim normom jakości.

Wpis napisany został we współpracy ze sklepem Zegarmistrz.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *