Co musisz wiedzieć o Targach Mieszkań i Domów w Łodzi?

Targi Mieszkań i Domów w Łodzi to rozwijająca się inicjatywa, której celem jest możliwie jak najszersze zaprezentowanie bogatej oferty nieruchomości. W ramach wydarzenia będziemy mieli okazję poznać wielu różnych wystawców, spotkać się z ekspertami, wziąć udział w wykładach czy skorzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów. A to tylko część marcowych atrakcji! Oto co musisz wiedzieć o Targach Mieszkań i Domów w Łodzi.

  1. Kiedy?

Podstawowe pytanie brzmi: kiedy rezerwować sobie czas? Łódzkie spotkania odbędą się w terminie 16-17 marca 2019 roku. Całość potrwa dwa dni, w których trakcie Expo-Łódź zamieni się w prawdziwą świątynię nieruchomości mieszkaniowych. Budynek znajduje się przy al. Politechniki 4. W dniach targowych całość otwarta będzie w godzinach 10-17.

  1. Po co?

Targi w Łodzi to świetna okazja do zapoznania się z ofertami różnych deweloperów i firm budowlanych z całej Polski. Tutaj pojawi się szansa na znalezienie idealnego dla siebie mieszkania czy domu, do zapoznania się z wieloma wystawcami w jednym miejscu i czasie. Takie porównanie ofert „na żywo” pozwoli podjąć świadomą i w pełni przemyślaną decyzję dotyczącą zakupu własnego lokum.

W ramach tego zlotu zaprezentują się deweloperzy z całego kraju, którzy – co bardzo istotne – przygotują na tę okazję ciekawe promocje i rabaty.

  1. Czego posłuchać?

Takie wydarzenie to nie tylko możliwość zakupu wymarzonego M i zapoznania się z tym, co proponują kolejne firmy budowlane, ale także do poszerzenia swojej wiedzy. Bo w ciągu dwóch dni odbędą się tutaj liczne wykłady i seminaria, na których – całkowicie za darmo – eksperci podzielą się informacjami na temat rynku nieruchomości.

W ramach ostatniej, wrześniowej edycji, Roman Milwicz i Natalia Milwicz z biura projektowego milwicz-architekci.pl opowiedzieli o „domach XXI wieku”, Monika Balińska ze stowarzyszenia Mieszkanicznik przedstawiła wykład „Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań”, mecenas Rafał Kus z Polskiego Związku Firm Deweloperskich podzielił się wiedzą jak bezpiecznie kupić mieszkanie, a Krzysztof Łasecki z pracowni Muro Architekci poprowadził warsztaty projektowania kuchni.

  1. Jak zaoszczędzić?

Dobre targi nie obędą się bez atrakcyjnych rabatów i promocji skierowanych do wszystkich odwiedzających. Łódzka impreza zapowiada się pod tym względem bardzo ciekawie. Niektóre z firm oferują bezpłatne konsultacje w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości, bezpłatne doradztwo finansowe i projekt wnętrza. Udział w targach bywa również okazją do wzięcia udziału w konkursach i losowaniach. Podczas ostatniej edycji spośród klientów, którzy zostawili na jednym ze stoisk kontakt do siebie, rozlosowano kupon rabatowy o wartości 10 proc. na zakup miejsca postojowego, parkingu lub komórki lokatorskiej w danej inwestycji.

  1. Co jeszcze?

A do tego masa atrakcji, spotkań, różne strefy i programy oraz dużo, dużo więcej. Targi już w marcu!

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *