Nowoczesne imprezy firmowe – czy warto je organizować?

Imprezy firmowe to coś więcej, niż spędzanie czasu po pracy z zespołem z biura. Dziś ważna jest integracja osób wspólnie pracujących, ponieważ zgrany zespół nie tylko pracuje efektywniej, ale również bardziej angażuje się w sprawy firmy. Imprezy takie mają jednak jeszcze więcej pozytywnych stron, a co więcej, można zorganizować je w sposób inny niż standardowy i dzięki temu bardziej zaciekawić potencjalnych gości.

Imprezy integracyjne

W dzisiejszych czasach firmowe imprezy nie są tylko niechętnie wypełnianym pracowniczym obowiązkiem. Obecnie eventy takie stają się coraz bardziej atrakcyjne, a zaproszone osoby czekają na nie z niecierpliwością. Wiele obiektów pozwala na zorganizowanie aktywnego wypoczynku w ciekawy sposób, dzięki czemu pracownicy zyskają czas na lepsze poznanie siebie nawzajem. Codzienność w biurze nie sprzyja nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich, a spędzanie razem czasu w nieformalnych okolicznościach pozwala poprawić atmosferę. A ludzie, którzy się lubią i czują się dobrze w swoim towarzystwie pracują lepiej, chętniej i wydajniej, mają także ciekawe pomysły.

 

Imprezy firmowe

Eventy firmowe mogą być również organizowane w celu przedstawienia współpracownikom nowego partnera, są także doskonałym sposobem na świętowanie sukcesu przedsiębiorstwa. Organizując taką imprezę, można liczyć na wiele korzyści: wypromować firmę, nawiązać nowe kontakty biznesowe, a także zintegrować zespół.

 

Pomysły na event firmowy

Pomysłów na zorganizowanie firmowej imprezy jest wiele, wszystko zależy jednak od tego, jaki ma być jej motyw przewodni. Dobrym pomysłem jest przyjęcie w hotelu, a najlepiej, gdy obiekt dysponuje terenem, na którym możliwe jest zorganizowanie atrakcji dla uczestników. Poszukując miejsca w okolicy Warszawy, warto sprawdzić Rancho pod Bocianem. Jest to hotel, w którym możliwe jest zorganizowanie eventu i skorzystanie z rozległego zielonego terenu na grill czy ognisko. Dla relaksu warto zagrać w siatkówkę, połowić ryby czy odpocząć w promieniach słońca.

Warto również pomyśleć nad piknikiem firmowym. To ciekawa opcja na integrację całego zespołu, a rozległe zielone tereny Rancha pod Bocianem wraz z obsługą gastronomiczną pozwalają na organizację pikniku nawet na kilka tysięcy osób. Chaty grillowe i moc atrakcji plenerowych to gwarancja doskonałej zabawy w otoczeniu pięknej przyrody.

 

Team building

Organizując event firmowy, warto zadbać o zbudowanie dobrych relacji między pracownikami. Świetnym pomysłem są zajęcia team buildingu, prowadzone przez profesjonalistów. Sprzyjają integracji, a jednocześnie są świetną rozrywką – nie przypominają w żadnym stopniu nielubianych przez wielu zajęć znanych ze szkoły. W Ranchu pod Bocianem pracują specjaliści, którzy opracowują ciekawe scenariusze zajęć – pomogą one zbudować zgrany zespół!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *