Letnie romanse

Lato nadchodzi wielkimi krokami! 21. czerwca, na początek lata, Romance TV zaprezentuje zabawne hity filmowe, których motywem przewodnim są „Letnie romanse”. W każdy czwartkowy wieczór od godz. 20.00, kanałem Romance TV zawładnie „lato uczuć”. Ten cykl filmowy rozpoczną dwie premiery telewizyjne „Hotel Marzeń: Malediwy” oraz „Hotel Marzeń: Chiang Mai”.

21.06.2012, g. 20.00 „Hotel Marzeń: Malediwy”, Premiera telewizyjna

Markus Winter udaje się do luksusowej posiadłości Beach House Maldives, którą zarządza jego córka Leonie – chce złożyć jej życzenia urodzinowe. Na miejscu orientuje się, że nie wszyscy goście potrafią korzystać z uroków tego miejsca. Gorliwy przedsiębiorca imieniem Alexander nawet na urlopie nie potrafi odpocząć od natrętnych klientów i kolegów z pracy… do chwili, gdy poznaje Sandrę.

28.06.2012, g. 20.00 „Hotel Marzeń: Chiang Mai”, Premiera telewizyjna

Markus Winter odwiedza jeden ze swoich luksusowych hoteli w tajlandzkiej miejscowości Chiang Mai. Spotyka tam kobietę, która prosi go o pomoc. Mąż Susanne Eckert – Holger, poszedł nurkować, po czym zniknął bez śladu. Małżonkowie Ursula i Hermann dowiadują się o planach zamążpójścia swej córki Meike. Są tą wiadomością bardzo zdziwieni, ale matka cieszy się ze szczęścia córki, natomiast ojciec nie potrafi ukryć swego niezadowolenia.

„Amore per sempre” pod słońcem Italii

Bella Romantica – Romance TV z okazji narodowego włoskiego święta (Festa della Repubblica) zaprezentuje dwa romantyczne filmy, których fabuła rozgrywa się na tle malowniczych krajobrazów południa!

02.06.2012, g. 12.25 „Cztery dni w Toskanii

Upłynęły już trzy lata, odkąd Erika przestała otwierać pocztę przychodzącą do jej zmarłego męża. Nagle otrzymała rachunek: urząd skarbowy żąda od niej 250 tys. euro! Zdaniem jej córki Valerie jedynym sposobem, aby w krótkim czasie zdobyć taką sumę, jest sprzedaż letniego domu w Toskanii. Jednak to miejsce budzi tak wiele  wspomnień…

02.06.2012, g. 13.55 „Miodowy miesiąc dla czworga”

Miriam i Tom są ze sobą od pół roku i postanawiają się pobrać. Ślub i wesele sponsorują szczodrzy rodzice Toma. Stawiają jednakże młodym warunek: chcą razem z nowożeńcami pojechać w podróż poślubną do Włoch.

02.06.2012, g. 15.25 „Rozdarte serce”

Odnosząca sukcesy zawodowe w prestiżowym hamburskim banku, Franziska Borden, wybiera się w podróż do Umbrii. Czyni to na prośbę swego syna – Bena, który pragnie, by matka pogodziła się ze swym ciężko chorym dziadkiem, Marcello. Po śmierci dziadka Franziska dziedziczy plantację drzewek oliwkowych w malowniczej miejscowości Panicale. Kobieta jest w rozterce – zastanawia się, co ma zrobić – tym bardziej, że decyzja nie dotyczy tylko wyboru przyszłego miejsca zamieszkania…

02.06.2012, g. 16.55 „Pamiętasz Rimini?”

Chora na serce Marianna, właścicielka firmy przewozowej, i jej wnuczka Nellie wyruszają zdezelowanym busem do włoskiego kurortu Rimini. Nellie z tęsknoty za swoim chłopakiem, który tam spędza wakacje, Marianna – z nadzieją, że spotka swoją miłość z młodości. Pełna obaw córka Marianny, Susanne z ojcem Nellie podążają za nimi.

02.06.2012, g. 18.25 „Pocałunki à la carte”

Regina pracuje w zajeździe w zagłębiu Ruhry i od lat serwuje gościom te same, monotonne potrawy. Ma wiele pomysłów na urozmaicenie menu, ale blokuje je jej szef, któremu wcale na tym nie zależy. Pewnego dnia w zajeździe pojawia się sympatyczny Włoch Marcello. Regina zaczyna rozmawiać z nim o sztuce gotowania, nie przypuszczając, że Marcello jest mistrzem kucharskim. W końcu szarmancki mężczyzna zaprasza ją do Włoch, do swojej restauracji. Regina nie zastanawia się długo, pakuje swoje rzeczy i jedzie za nim, mając nadzieję, że dostanie pracę w jego renomowanej restauracji. Pełna temperamentu Niemka zaczyna królować w kuchni i jest zdania, że lokal zyska dzięki niej „świeży powiew”. Czy jednak naprawdę będzie w stanie sprostać wymaganiom włoskich smakoszy?

02.06.2012, g. 20.00 „Miłość o smaku lodów truskawkowych”

Lissy, ambitna konsultantka do spraw zarządzania, musi podjąć kilka ważkich decyzji. Między innymi – czy powinna pozostać wierna Hamburgowi, niemieckiemu miastu portowemu, czy też może raczej przenieść się do malowniczej Ligurii na północnym zachodzie Włoch. Sprawy zaczynają się toczyć szybciej, kiedy Lissy dowiaduje się, że jej ojciec był Włochem i że dziedziczy po nim pół lodziarni.

02.06.2012, g. 21.35 „Miłość w Wenecji”

Nina chce zrobić swojemu mężowi urodzinową niespodziankę – planuje wycieczkę do Wenecji. Kiedy jednak przybywa do hotelu, okazuje się, że Stefan w ogóle tam nie dotarł. Nina prosi swoją matkę o pomoc w znalezieniu męża. Podczas poszukiwań Stefana Nina poznaje w Wenecji właściciela restauracji Toma. Spędzają razem wiele czasu, nawiązuje się między nimi nić sympatii.

Na drugim końcu świata – wielki wieczór z Emilie Richards

Wszystkich, którzy nie lubią piłki nożnej i nie wyczekują nadchodzących mistrzostw EURO 2012 z wypiekami na twarzy, Romance TV zaprasza w sobotni wieczór do zapierających dech w piersiach krajobrazów Nowej Zelandii, prezentując cztery  adaptacje filmowe bestsellerowych powieści autorki Emilie Richards.

09.06.2012, g. 20.00 „Emilie Richards: Tęsknota za Nową Zelandią”

Paige Duvall właściwie nie tęskni za Nową Zelandią, musi jednak udać się na zieloną wyspę po spadek. Na wyspie Paige podąża śladami mężczyzny, któremu zawdzięcza ów spadek. Przy okazji odkrywa rodzinną tajemnicę.

09.06.2012, g. 21.30 „Emilie Richards: Myśl tylko o nas”

Ze względu na kłopoty natury osobistej Stacy MacDonald decyduje się na przerwę w pracy w szkole. Nauczycielka postanawia pomóc prowadzić interes swojej przyjaciółce Sarze, zajmującej się organizacją przyjęć. W nowej pracy poznaje architekta imieniem Ryan, który zajmuje się trójką dzieci swojej nieoczekiwanie zmarłej siostry. Wkrótce okazuje się, że opiekę prawną nad dziećmi pragnie przejąć ich babcia.

09.06.2012, g. 23.00 „Emilie Richards: Raj na końcu świata”

Julia Whitman i jej córka Jody uciekają przed przemocą męża i ojca do ‘raju na końcu świata’. W Nowej Zelandii Julia poznaje Matthew Haley, w którym mimo wewnętrznych oporów zakochuje się. Ale cienie przeszłości nie pozwalają na zapomnienie. Na wyspie pojawia się były mąż Julii – Charles, który udał się tam tropem swej żony i córki.

10.06.2012, g. 00.30 „Emilie Richards – Czas przebaczenia” 

Żądna zemsty Julianna Mason wraca po wielu latach do Nowej Zelandii. Mieszkają tam rodzice jej byłego narzeczonego, Graya Sheridana, którzy, niezadowoleni ze związku syna, snuli najróżniejsze intrygi, doprowadzając do zerwania miedzy młodymi. Najpierw spowodowali bankructwo ojca Julianny – odebrali mu ziemię i doprowadzili go do samobójstwa. Julianna wraz z bratem posiada wielkie winnice w Kalifornii. Chcąc stworzyć kolejne winnice, nabywa dużą część posiadłości ziemskiej Sheridanów. Powoli udaje się jej doprowadzić rodziców byłego narzeczonego do finansowego bankructwa. Po jakimś czasie spotyka dawnego ukochanego i stwierdza, że jej uczucia wobec niego są wciąż aktualne. Natomiast Gray ma nową narzeczoną i próbuje uniemożliwić zemstę planowaną przez Juliannę. Koniec końców okazuje się jednak, że Juliannę i Graya wiąże o wiele więcej, niż początkowo przypuszczali…

18. czerwca – 88. urodziny Utty Danelli

Z okazji 88. urodzin Utty Danelli Romance TV wyemituje cztery ekranizacje najpiękniejszych powieści autorki.

18.06.2012, g. 20.00 „Utta Danella: Pocałunek na przebudzenie”

Ruth, babcia Marie bardzo martwi się, że jej wnuczka zbyt serio traktuje swoją pracę w hotelu i że w ogóle nie interesuje się mężczyznami. Bierze więc sprawy w swoje ręce. Przez internet nawiązuje kontakt z atrakcyjnym hotelarzem, Ronaldem Schönauerem. Ronald chce koniecznie, by Ruth wysłała mu zdjęcie Marie. Przedsiębiorcza babcia angażuje Niklasa, profesjonalnego fotografika, by przedstawić Ronaldo wnuczkę w jak najkorzystniejszym świetle. Marie nie potrafi się jednakże ani dobrze ubrać, ani umalować. Kiedy jednakże jedna z modelek nie zjawia się na sesji, Niklas namawia Marie, by ją zastąpiła. I tak z brzydkiego kaczątka Marie przeistacza się w pięknego łabędzia. Niklas jest zachwycony…

18.06.2012, g. 21.30 „Utta Danella: Wrześniowa miłość”

Czując się zaniedbywaną przez męża, Vera – znana monachijska dziennikarka, wyjeżdża z okazji swoich urodzin na pewien czas do luksusowego, uzdrowiskowego hotelu w regionie Łużyc Górnych. Spędza tam beztrosko czas w towarzystwie swojej przyjaciółki Amelii i jest adorowana przez szarmanckiego Roberta Gerlacha. Początkowo Vera nie domyśla się, że Robert to legendarny pisarz Miles Spoons, którego jej gazeta od dawna usiłuje namówić na udzielenie wywiadu na wyłączność.

18.06.2012, g. 23.00 „Utta Danella: Miłość w Wenecji”

Młoda, atrakcyjna Lilly, właścicielka niewielkiej firmy naprawiającej lalki, wierzy w wielką miłość, lecz do tej pory nie znalazła tego jedynego. Po śmierci swojego ojca chrzestnego, Włocha Gianniego, w którego pałacu jako dziecko spędzała regularnie wakacje, jedzie do Wenecji. Ta podróż wywróci jej życie do góry nogami. Lilly zakochuje się w przyjacielu i partnerze szachowym Gianniego, hotelarzu Francesco Di Selari. Gdy dowie się, że Francesco od dawna jest zaręczony, chce zerwać tę znajomość. To jednak się nie udaje, gdyż wspólnie dziedziczą pałac jej ojca chrzestnego. Zaklęty stary pałac w samym sercu miasta to tylko część ostatniej woli Gianniego.

19.06.2012, g. 00.30 „Utta Danella: Miłość z uśmiechem na twarzy”

Maria Wagner jest lekarzem chirurgiem odnoszącym spore sukcesy w zawodzie. Wypowiedzenie umowy o pracę jest dla niej tym bardziej ogromnym zaskoczeniem. Kobieta nie jest już pierwszej młodości, więc martwi się, czy uda się jej znaleźć nowe zatrudnienie. Jovana, kilka lat młodsza przyjaciółka Marii stara się podnieść ją na duchu. Przedstawia jej swego nowego przyjaciela Steffena Bergera, który jest od niej dużo starszy. Mężczyzna zachowuje się jak prawdziwy macho, co nie podoba się Marii. Nie chce jednak sprawić przykrości przyjaciółce i powstrzymuje się od jakichkolwiek negatywnych komentarzy na temat mężczyzny. Po niedługim czasie Jovana niespodziewanie spotyka swojego dawnego przyjaciela, Steffena, który rozchorowuje się i jest zdany na pomoc Marii. Nieoczekiwanie Maria i Steffen zbliżają się do siebie…

Dzień Ojca w Romance TV

23. czerwca to Dzień Ojca. Dzień ten Romance TV uhonoruje czterema filmami, których fabuła kręci się wokół głowy rodziny.

23.06.2012, g. 20.00 „Bez teściów ani rusz”

Ulfowi udało się wreszcie ożenić ze swoją ukochaną Sarą i zostać zięciem Heinricha, lecz problemy dopiero się zaczynają. Jest rozdarty pomiędzy pracą i domem, stresem w nowym miejscu pracy, a spełnieniem marzeń Sary z dzieciństwa. Właśnie teraz nadchodzi wizyta zaplanowana przez rodziców Sary

23.06.2012, g. 21.30 „Ojciec i syn”

W malowniczym mieście Krems mieszka były pianista Paul ze swoim adoptowanym synem Rico. Od tragicznego wypadku, w którym zginęła jego żona Anna, są tylko we dwóch. Gdy Paul zakochuje się w pięknej Luizie, znów zaczyna grać na fortepianie, co zarzucił po śmierci żony. Paul nie wie jednego: Luiza jest naturalną matką Rico. Właśnie zdążyła zaprzyjaźnić się z chłopcem, nie wiedząc jednak, że Paul jest ojcem adopcyjnym. Gdy Paul dowiaduje się o wszystkim, czuje się oszukany i żąda od Luizy wyjaśnień.

23.06.2012, g. 23.00 „Wesele mojego taty”

Właściwie Anna ma wszystko, czego potrzeba, aby wieść szczęśliwe życie. Pracuje jako lekarz stażysta w szpitalu, którego ordynatorem jest jej ojciec Max. Ukochana żona Maxa zmarła w młodym wieku, a on poznał i pokochał nową kobietę, co zupełnie nie odpowiada Annie.

24.06.2012, g. 00.30 „Inga Lindström: Serce mojego ojca”

Clara Jakobsen pasjonuje się sportem żeglarskim i jest jedną z najlepszych szwedzkich zawodniczek w tej dziedzinie. W przyszłości ma przejąć przedsiębiorstwo swego ojca. Firma zajmuje się produkcją łodzi. Prywatnie Clara jest szczęśliwą narzeczoną konstruktora łodzi, Larsa, a wkrótce ma się odbyć ich ślub. Wszystko wydaje się układać doskonale, aż pewnego dnia w życiu Clary pojawia się rzekomy szofer imieniem David, na którego widok ojciec Clary doznaje zawału serca.

Powyższe informacje mogą ulec zmianie

 

Źródło: PR

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *