Po mieszkanie wybierz się do Areny

Hala Arena to miejsce, w którym powinni znaleźć się wszyscy zaczynający wiosną poszukiwać własnego mieszkania. Już w weekend 14-15 kwietnia, będzie można się tam zapoznać z ofertami deweloperów, banków, pośredników finansowych czy firmy z branży wyposażenia wnętrz. Wszystko to w ramach targów Dom Mieszkanie Wnętrze.

To już kolejne tej wiosny targi mieszkaniowe w stolicy Wielkopolski. Na odwiedzających czeka oferta przeszło dziewięćdziesięciu wystawców. Organizator redNet Media poszerzył dotychczasową ofertę, zapewniając nowe atrakcje dla zwiedzających.

Co nas czeka w Arenie?

Targi to przede wszystkim możliwość spotkania się z deweloperami i bezpośredniego porozmawiania na temat ich oferty. By jednak skrócić drogę do znalezienia wymarzonego M wszystkim tym, którzy mają już sprecyzowaną lokalizację swojego przyszłego mieszkania, RedNet Media, przygotował Galerię „Dzielnicowo”. Dzięki temu rozwiązaniu, odwiedzający znajdą pogrupowane dzielnicami wszystkie inwestycje dostępne u prezentujących się na targach deweloperów. Prócz rozwiązań, które na stałe wpisały się już w program imprezy, takich jak „Warsztaty 7 kroków do Własnego M”, mapy z inwestycjami mieszkaniowymi czy plebiscyt na „Przyjaznego Wystawcę”, organizator wprowadził pewne nowości. Pierwszy raz będzie można skorzystać z usługi „Twój Targowy Agent”, polegającej na pomocy w doborze nieruchomości, czy wziąć udział w warsztatach „Zrób to Sam”, pokazujących jak samodzielnie można zająć się wykończeniem wnętrz . Targową nowością jest przygotowane specjalnie dla najmłodszych Centrum Zabaw i Edukacji. Na wszystkich zwiedzających, jak co roku czekać będzie Katalog Mieszkaniowy, zawierający prezentacje inwestycji realizowanych na terenie aglomeracji poznańskiej, a także porady specjalistów.

Jaką ofertę przygotowali deweloperzy?

Na targach Dom Mieszkanie Wnętrze, zainteresowani lokalami w Poznaniu powinni zapoznać się z propozycją UWI Inwestycje S.A. Deweloper zaprezentuje mieszkania w inwestycji Malta Nowa, przy ul. Inflanckiej i Batory II na Os. Stefana Batorego. Prócz najbardziej poszukiwanych metraży, firma proponuje również specjalną ofertę – Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy szukają wyjątkowych lokali odpowiadającym ich potrzebom, we wszystkich lokalizacjach oferujemy mieszkania w wersji łączonej – mówi Jacek Cenkiel, prezes UWI Inwestycje S.A. – Dzięki opcji „uszycia mieszkania na miarę” poszukujący dużych mieszkań mogą łączyć lokale do powierzchni nawet 130 mkw. – dodaje Jacek Cenkiel. Ceny nieruchomości zaczynają się od 6.000 zł brutto za mkw. w przypadku inwestycji Batory II, oraz 6.200 zł brutto w Malcie Nowej przy ul. Inflanckiej. W Arenie nie obejdzie się również bez ofert przygotowanych przez deweloperów na tę okazję. Firma BAU-mix, oferująca mieszkania, domy szeregowe i w zabudowie bliźniaczej w Mosinie, przygotowała specjalną ofertę targową – Wszyscy, którzy do 30.04.2012 zdecydują się na zakup domu lub mieszkania na osiedlu „Słoneczne Zacisze”, w ramach promocyjnej oferty otrzymają drewniane schody i odkurzacz centralny w cenie – mówi Paweł Spychała z BAU-mix Sp. z o.o.

Arena będzie dostępna dla zwiedzających w sobotę i niedzielę, w godzinach 10-17. Szczegółowy program dostępny jest na stronie internetowej organizatora. Honorowy patronat nad imprezą objęli m.in. Prezydent Miasta Poznania i Wojewoda Wielkopolski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *