Legenda powraca – Motor Show 2012

Już za kilka dni odbędzie się największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce – targi Motor Show 2012. Bez wątpienia będzie to wyjątkowa edycja najpopularniejszych targów motoryzacyjnych, które co roku w Poznaniu cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Przez te kilka dni hale MTP wypełnia się niesamowitymi markami samochodów i motocykli –  największych światowych producentów. Tegoroczne show to aż 80 wystawców, ponad 600 maszyn oraz 60 tysięcy zwiedzających.

Na nadchodzących targach  Motor Show szykuje się wiele atrakcji. Goście będą świadkami polskiej premiery Mercedesa – Benz C 63 AMG Coupe Black Series. Stoisko Mercedesa oraz Volvo będzie można znaleźć w hali numer 5 tuż przy punkcie Flotis, TVN Turbo czy Peugeot. Pierwszy raz w Polsce zaprezentuje się nowy model Volvo V 40. Natomiast Ford wystawi jedną ze swoich perełek – innowacyjny model B-Max. Na targach zadebiutują również dwie najbardziej kultowe marki na świecie: Ferrari i Lotus! Swoją obecnością zaszczyci także Bentley.

Nie zabraknie też polskiego człowieka fotoradaru. Dla fanów tuningu przygotowane jest stoisko ABT. Oprócz fantastycznych aut i motocykli zwiedzający będą mieli okazję również cieszyć oko przepięknymi hostessami oraz policjantkami Yanosika.

Targi motoryzacyjne odbędą się w Poznaniu w dniach 13-15 kwietnia 2012 – Piątek, Sobota, Niedziela. Piątek to dzień dla VIP-ów z branży motoryzacyjnej oraz dla dziennikarzy. Natomiast sobota i niedziela przeznaczona jest dla szerokiej publiczności.

Niewątpliwie warto przeżyć niezapomnianą przygodę oraz uczestniczyć w tym niezapomnianym wydarzeniu, w którym Poznań znów stanie się stolicą światowej motoryzacji.

 

Źródło: Creandi.pl

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *