Marka Vestfrost podbija rynek oczyszczaczy powietrza

Oczyszczacze do powietrza zyskały na popularności z chwilą kiedy zaczęła wzrastać świadomość ludzi co do szkodliwości zanieczyszczeń, które wdychamy codziennie wraz z powietrzem. W Polsce problem jest realny i szczególności nasilony w dużych miastach w sezonie jesienno-zimowych, kiedy to stężenie smogu w bardzo wielu miejscach w naszym kraju jest znacząco przekroczony.

Branża oczyszczaczy powietrza rozkwitła, ponieważ to właśnie te urządzenia do sterylizacji powietrza są w stanie wyeliminować wszystkie te zanieczyszczenia, które stanowią największe zagrożenia, oczywiście w danym pomieszczeniu. Wraz ze wzrostem popularności oczyszczaczy do powietrza wzrosła również ilość producentów, a także modeli. Z tego zainteresowania skorzystała również duńska marka Vestfrost, proponująca 3 urządzenia, skuteczne, wygodne i funkcjonalne, stając się tym samym jedną z ulubionych marek oczyszczaczy do powietrza.

Oczyszczacze Vestfrost- skąd popularność duńskiej marki?

Oczyszczacze Vestfrost zyskały wielu klientów w głównej mierze dlatego, że niemal idealnie połączyły ze sobą bardzo dobrą skuteczność z atrakcyjną ceną. To zdecydowanie jedne z najtańszych urządzeń dostępnych w polskich sklepach z oczyszczaczami do powietrza. Vestfrost proponuje swoim klientom 3 zaawansowane oczyszczacze do powietrza, które różnią się w głównej mierze wielkością powierzchnia oczyszczania a także wydajnością. Cenioną cechą oczyszczaczy Vestfrost jest również ich kompaktowy kształt, co sprawia, że nawet największy z modeli mający powierzchnię oczyszczania wynoszącą 80m2, jest nie aż tak wielki, dzięki czemu z łatwością umieścimy go w wielu przestrzeniach. Oczyszczacze Vestfrost pracują również bardzo cicho, co sprawia, że nadają się także do sypialni, a blokada rodzicielska czyni je odpowiednimi w miejscach gdzie przebywają dzieci.

Poznaj – Jak dobrać odpowiednie media filtracyjne? 

Jakie modele Vestfrost możemy kupić w polskich sklepach?

  • VP-A1M30WH

Vestfrost VP-A1M30WH najmniejszy model wśród oczyszczaczy tej marki. Bez względu na jego kompaktowe rozmiary, radzi sobie na powierzchni nawet 42 m2. Wyposażony w kolorowy wskaźniki numeryczny, oraz wyświetlacz pyłów PM2.5. We wnętrzu znajdziemy filtr 3w1 w postaci prostokątnej kasety.

  • VP-A1Z40WH

Vestfrost VP-A1Z40WH to średni wśród modeli oczyszczaczy Vestfrost, z zastosowaniem do powierzchni 48 m2. Mający zdecydowanie charakterystyczny design, płynne i zaokrąglone kształty to jego cecha. To urządzenie wysokie a przy tym wąskie, dlatego znajdzie dla siebie miejsce we wszystkich małych pomieszczeniach. Pokazuje użytkownikowi, zmierzone stężenie pyłów zawieszonych, ale również LZO. Do pracy wykorzystuje okrągły filtr 3w1.

  • VP-A1S70WH

Vestfrost VP-A1S70WH to największy ze wszystkich trzech modeli marki Vetsfrost. Sprawdzi się również w pomieszczeniach biurowych, przychodniach, czy restauracjach. Przeznaczony jest do dużych pomieszczeń o powierzchni nawet 80 m2. Użytkownika poinformuje o takich parametrach jak stężenie LZO oraz pyłów zawieszonych, również wykorzystuje do filtracji okrągły filtr 3w1. Wyposażony w wygodne kółka transportowe.

Artykuł powstał we współpracy z GoodAIR.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *