Zanurz się w nowej powieści pełnej akcji

Pierwszoosobowa powieść fantasy Vatani. Pozdrowiona już niedługo pojawi się w księgarniach internetowych we wszystkich formatach: EPUB, MOBI, PDF.

22 sierpnia 2022 roku premierę miała nowa polska powieść fantasy Vatani. Pozdrowiona autorstwa Szymona Chwalińskiego. Jest to pierwsza część sagi Vatani opowiadająca o losach Madeleine, córki Cesarza, która musi zmierzyć się z przeciwnościami losu, zanim pozna samą siebie. Przedstawiona wizja świata widziana z perspektywy pierwszoosobowej jest niezwykle dynamiczna. Tempo w miarę rozwoju fabuły tylko się rozwija, a decyzje Madeleine mają coraz większe konsekwencje. Pewnych kroków nie da się już cofnąć. Powieść przede wszystkim trafi w gusta czytelników oczekujących akcji od pierwszej do ostatniej strony. Czy chcesz odkryć prawdę na temat owianego złą sławą Hexagonu, miasta z ponurych legend? Poznaj powieść o zatartych granicach pomiędzy dobrem i złem.

Opis wydawcy:

Nazywam się Madeleine, podjęłam decyzję o ucieczce. Już nie chcę być jedynie córką Cesarza. Czuję, że jestem warta więcej. Przede mną Hexagon, miasto na szczycie. Szansa na nową przyszłość. A przeszłość? Zaklęta we wspomnieniach. Pierścień to pamiątka po dziecięcym marzeniu. Pragnę zrozumieć magię, będąc u jej źródła. Założyć Vatański kaptur. Czasami, aby odnaleźć siebie wystarczy spojrzeć na świat ze szczytu góry i doznać olśnienia. Życie zwykle nie jest jednak takie proste. Wejdź do świata Vatanów i przekonaj się jak wiele trzeba poświęcić, aby odnaleźć samego siebie. Chcesz na własnej skórze doświadczyć walki o przetrwanie w mrocznym, przepełnionym ludzką pogardą Lesie Milczących? Madeleine nie raz stanie do walki. Niezależnie, czy chodzi o ból, czy o starożytną klątwę, w świecie Vatanów nigdy nie jest bezpiecznie.

Książka już w te wakacje została udostępniona do sprzedaży na Legimi, w Ebookpoint oraz na Google Books.

Przeczytaj więcej na temat książki i bohaterów na stronie powieści fantasy Vatani.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *