Kurs na Trenera Personalnego już dostępny w Akademii KFD! Od 5.08. ruszyły zapisy na kurs.

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego – Akademia KFD zaopatrzona w renomowaną Kadrę rusza z Kursem na Trenera Personalnego 5.09-27.09., we Wrocławiu. Kurs jest organizowany w nowoczesnym obiekcie sportowym FUN FIT II przy Stadionie Miejskim, wybudowanym na potrzeby EURO 2012.

Zawód Trenera Personalnego cieszy się coraz większą popularnością i uznaniem klientów. Nabycie kompleksowej wiedzy oraz uprawnień pozwala na pracę z różnymi ludźmi, ucząc indywidualnego podejścia do problematyki i potrzeb klienta. Charakter tej profesji, to z pewnością definitywne zerwanie z rutyną. Ciągła potrzeba rozwoju osobistego, gwarantuje coraz to nowsze rozwiązania treningowe dedykowane indywidualnym spotkaniom, z których samemu z powodzeniem można skorzystać dla polepszenia własnej formy i zdrowia.

Celem kursu jest przygotowanie merytoryczne oraz techniczne do wykonywania zawodu Trenera Personalnego. Jest skierowany do instruktorów sportu lub rekreacji ruchowej, absolwentów AWF lub dla osób, które chcą pogłębić swoją wiedzę w aspekcie treningu personalnego. Pozytywna ocena z egzaminów gwarantuje ukończenie kursu z legitymacją instruktorską z tytułem ,,Trener personalny”, uprawniającą do wykonywania zawodu, zaświadczenie ukończenia kursu oraz wpis do ogólnopolskiej bazy instruktorów.

Wykładowcy, którzy będą przygotowywać adeptów do zawodu Trenera Personalnego to wykwalifikowani Fachowcy:

  • Sebastian Kot, trener i instruktor, wielokrotny Mistrz Polski i rekordzista w Trójboju,

  • Marek Pośpiech, uznany fizjoterapeuta z wieloletnim doświadczeniem,

  • Adam Suker, trener i instruktor, wielokrotny Mistrz Polski w kulturystyce,

  • Bartłomiej Garbaciak, trener i instruktor, specjalista od podnoszenia ciężarów.

Dołącz do bazy Najlepszych Trenerów i Instruktorów Akademii KFD! Skorzystaj z wyjątkowej promocji związanej z początkiem okresu edukacyjnego – tylko teraz cena to jedyne 999 zł za cały kurs!

Szczegółowe informacje na stronie www.akademia.kfd.pl.

Akademia KFD jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, która powstała na bazie zebranych doświadczeń i kompetencji. Wychodząc na przeciw potrzebom osób, które chcą nabyć kompleksową wiedzę oraz uprawnienia do wykonywania zawodu, Akademia KFD organizuje szereg szkoleń. Wysoki poziom nauczania zapewnia renomowana kadra ekspertów związanych z marką KFD, którzy od lat na swoim koncie mają ogromne osiagnięcia i cieszą się wysokim poważaniem w branży.

Akademia KFD daje możliwość uczestniczenia w fachowych zajęciach i nauki od najlepszych. KFD stawia na profesjonalizm oraz wysoką jakość, dostępną zawsze w rozsądnej cenie.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *