Jak znaleźć pracownika z Ukrainy? Internetowa giełda pracy Ukraińców doskonałą alternatywą dla leasingu pracowniczego Prawo

Jak znaleźć pracownika z Ukrainy? Internetowa giełda pracy Ukraińców doskonałą alternatywą dla leasingu pracowniczego

24 czerwca 2020 No Comments

Pracownicy z Ukrainy są obecnie bardzo cenieni na polskim rynku pracy. Powszechnie uważa się ich za solidnych fachowców, często oczekujących niższego wynagrodzenia od podobnie wykwalifikowanych Polaków. Zatrudnienie Ukraińca wiąże się jednak z dodatkowymi formalnościami urzędowymi.

Potrzebna Ci tania drukarnia internetowa we Wrocławiu? Publikacje wydawnicze

Potrzebna Ci tania drukarnia internetowa we Wrocławiu?

23 czerwca 2020 No Comments

Co najbardziej cenimy w usługach drukarskich? Oczywiście ich jakość – chcemy by zlecenie było wykonane właściwie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Zwracamy również uwagę na czas – im szybciej, tym lepiej – oczywiście przy zachowaniu wszelkich standardów. Dla wielu z nas wciąż najważniejsza jednak jest cena – dopiero rozsądne zestawienie

Aukcje sztuki przenoszą się do internetu Inne

Aukcje sztuki przenoszą się do internetu

9 czerwca 2020 No Comments

Inwestowanie w dzieła sztuki to dobra alternatywa dla tradycyjnych produktów bankowych, które ze względu na niskie stopy procentowe nie przynoszą wysokich zysków. Rynek dzieł sztuki wymaga nie tylko chłodnej kalkulacji, ale także pasji i zaangażowania.

Sposoby na zniszczenie firmy lub Kariery  Edukacja

Sposoby na zniszczenie firmy lub Kariery 

26 maja 2020 No Comments

W mediach wielokrotnie można przeczytać o tym, że jakaś firma popadła w poważne kłopoty jedną decyzją lub nieodpowiedzialnym zachowaniem. Ujawnieniem tajemnicy zawodowej, błędnie przeprowadzoną transakcją, problemami natury podatkowej, wyciekiem danych przez Internet. Tak, to są poważne sprawy, które mogą w sekundę zachwiać pieczołowicie budowanym wizerunkiem i reputacją nawet ogromnej korporacji.

Koperty firmowe. Jak wybrać odpowiednie koperty dla firmy? Biznes

Koperty firmowe. Jak wybrać odpowiednie koperty dla firmy?

21 maja 2020 No Comments

Firmy każdego dnia przesyłają wiele dokumentów tradycyjną pocztą. Dużym ułatwieniem jest wtedy zastosowanie gotowych kopert firmowych.

Koronawirus straty idą już w miliardy! Świat

Koronawirus straty idą już w miliardy!

11 maja 2020 No Comments

Z każdym dniem coraz więcej miejsc pracy znika, chyba nikt z nas do tej pory nie widział nic podobnego. Skala kryzysu jest niewyobrażalna dla Polski i Polaków. Od trzech dekad polska gospodarka notowała tylko wzrosty. Ostatni raz, gdy były wyraźne spadki PKB, obecny premier kończył studia, a minister rozwoju przygotowywała

Korzyści z organizowania wyjazdów integracyjnych Polecamy

Korzyści z organizowania wyjazdów integracyjnych

6 maja 2020 No Comments

Wyjazd integracyjny, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie scalić zespół pracowniczy i nawiązać atmosferę wzajemnego zaufania. Nie bez powodu cieszy się on sporym zainteresowaniem wśród wielu firm. Wyjazdy tego typu to doskonała inwestycja w przyszłościowe działania, przynosząca szereg korzyści nie tylko pracownikom, ale także całej organizacji.

Pasy napędowe Optibelt Technika

Pasy napędowe Optibelt

24 marca 2020 No Comments

Szukasz niezawodnych pasów napędowych? Potrzebujesz rozwiązania wytrzymałego? Które spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź ofertę na pasy napędowe Optibelt, dostępne w hurtowni Sped.

Wyposażenie dodatkowe w samochodach dostawczych – na co warto się zdecydować? Polecane wiadomości

Wyposażenie dodatkowe w samochodach dostawczych – na co warto się zdecydować?

20 marca 2020 No Comments

Cena kontra wygoda? Dodatkowe wyposażenie w samochodach dostawczych kosztuje, ale zwraca się z nawiązką. Zobacz, w co warto zainwestować i jakie wyposażenie dodatkowe jest wybierane najczęściej.

Chcesz zamówić tłumaczenie specjalistyczne? Sprawdź, co musisz wiedzieć! Świat

Chcesz zamówić tłumaczenie specjalistyczne? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

10 marca 2020 No Comments

Tłumaczenie specjalistyczne obejmuje teksty fachowe z wielu dziedzin, nasycone branżowym słownictwem. Tego rodzaju przekładu podejmują się tylko najlepsi tłumacze z danej branży. Skąd jednak wiedzieć, ile zapłacimy za jeden tekst oraz kto go przetłumaczy?