Pożyczki bez BIK i KRD – dla kogo i na jakich zasadach? Gospodarka

Pożyczki bez BIK i KRD – dla kogo i na jakich zasadach?

13 lipca 2019 No Comments

Otrzymanie kredytu w banku jest w zasadzie niemożliwe w przypadku niedobrej historii kredytowej lub osób zadłużonych. W takiej sytuacji pozostaje szukać innej opcji, a taką stanowi pożyczka bez BIK i KRD. To z pewnością produkt finansowy na miarę oczekiwań wielu klientów.

Złoto inwestycyjne – ciekawy sposób na ulokowanie swoich pieniędzy Zakupy

Złoto inwestycyjne – ciekawy sposób na ulokowanie swoich pieniędzy

12 lipca 2019 No Comments

Złoto inwestycyjne to ciekawa alternatywa dla standardowych możliwości przechowywania majątku. Sama inwestycja w tego typu kruszec to naprawdę pewny sposób, którym warto się zainteresować. Jak zacząć przygodę ze złotem inwestycyjnym? Gdzie warto się skierować, aby je nabyć? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Opłacalność i bezpieczeństwo pożyczek prywatnych Zakupy

Opłacalność i bezpieczeństwo pożyczek prywatnych

4 lipca 2019 No Comments

Słyszałeś o pożyczkach prywatnych? Wciąż zastanawiasz się, czy są opłacalne i bezpieczne? Dowiedz się, jak bezpiecznie wziąć pożyczkę prywatną.

Pawilony Polecane wiadomości

Pawilony

24 czerwca 2019 No Comments

Pawilony z płyty wielowarstwowej obornickiej to doskonały przykład budownictwa użytkowego, które dzięki uniwersalnemu designowi doskonale komponuje się z każdym otoczeniem.

Jeśli wdrożysz w firmie te spersonalizowane opakowania, klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich produktów! Marketing

Jeśli wdrożysz w firmie te spersonalizowane opakowania, klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich produktów!

24 czerwca 2019 No Comments

Kartonowe pudełka to ponadczasowe rozwiązanie w e-commerce. Są one lekkie, trwałe i praktyczne, a dzięki estetycznemu wyglądowi, mogą wpłynąć na decyzje zakupowe klientów. Dziś przedstawiamy najciekawsze pomysły na pudełka – Twój klient na pewno nie przejdzie obok nich obojętnie!

Negatywne opinie w wyszukiwarce? Nie panikuj, działaj.

17 czerwca 2019 No Comments

Dbasz o wizerunek swojej firmy w sieci? Regularnie przeglądasz, co na temat Twojej marki piszą internauci? Jednak nie bardzo wiesz, jak reagować na złe opinie w Google?

Nowoczesna komunikacja i współczesny rynek pracy. Biznes

Nowoczesna komunikacja i współczesny rynek pracy.

16 czerwca 2019 No Comments

Szukasz nowych pracowników? Zastanawiasz się, jak utrzymać dotychczasowych? Regularnie monitoruj opinie o pracodawcach i sprawdzaj, co na temat Twojej firmy piszą internauci. W sieci znajduje się kilka serwisów, na których bez najmniejszego problemu można publikować opinie o pracodawcach. Niestety, znajdziesz tam nie tylko pozytywne rekomendacje zachwalające marki.

Pomorska Dolina Krzemowa – idealne miejsce do rozwoju Społeczeństwo

Pomorska Dolina Krzemowa – idealne miejsce do rozwoju

29 maja 2019 No Comments

Zlokalizowany w Gdyni Pomorski Park Naukowo-Technologiczny nie bez powodu nazywany jest Pomorską Doliną Krzemową. To siedziba kilkuset polskich i zagranicznych firm, start-upów; miejsce, w którym biznes spotyka się z nauką, a praca z zabawą. Oprócz biur, przestrzeni coworkingowych, laboratoriów czy prototypowni działa tu bowiem także Centrum Nauki Experyment oraz Centrum

Poprawa wizerunku firmy w sieci – droga do sukcesu. Biznes

Poprawa wizerunku firmy w sieci – droga do sukcesu.

28 maja 2019 No Comments

Profesjonalny wizerunek firmy w Internecie utrzymywany bez jakichkolwiek problemów to marzenie wielu przedsiębiorców. W dobie wszechdostępnego Internetu i rosnącej konkurencji oraz wymogów ze strony klientów bardzo trudno jest uniknąć czarnego PR pod postacią hejtu. Poprawa wizerunku firmy w Internecie pojawia się jako jeden z stałych elementów biznesowej rzeczywistości. Jak ją

Gdzie kupić części zamienne do maszyn budowlanych? Biznes

Gdzie kupić części zamienne do maszyn budowlanych?

28 maja 2019 No Comments

Niezależnie od tego, czy pracujesz w budownictwie, górnictwie czy w jakiejkolwiek innej wymagającej branży, możesz polegać na naszej szerokiej gamie produktów i usług, aby praca była wykonywana efektywnie