Pasy napędowe Optibelt Technika

Pasy napędowe Optibelt

24 marca 2020 No Comments

Szukasz niezawodnych pasów napędowych? Potrzebujesz rozwiązania wytrzymałego? Które spełni Twoje oczekiwania? Sprawdź ofertę na pasy napędowe Optibelt, dostępne w hurtowni Sped.

Wyposażenie dodatkowe w samochodach dostawczych – na co warto się zdecydować? Polecamy

Wyposażenie dodatkowe w samochodach dostawczych – na co warto się zdecydować?

20 marca 2020 No Comments

Cena kontra wygoda? Dodatkowe wyposażenie w samochodach dostawczych kosztuje, ale zwraca się z nawiązką. Zobacz, w co warto zainwestować i jakie wyposażenie dodatkowe jest wybierane najczęściej.

Chcesz zamówić tłumaczenie specjalistyczne? Sprawdź, co musisz wiedzieć! Świat

Chcesz zamówić tłumaczenie specjalistyczne? Sprawdź, co musisz wiedzieć!

10 marca 2020 No Comments

Tłumaczenie specjalistyczne obejmuje teksty fachowe z wielu dziedzin, nasycone branżowym słownictwem. Tego rodzaju przekładu podejmują się tylko najlepsi tłumacze z danej branży. Skąd jednak wiedzieć, ile zapłacimy za jeden tekst oraz kto go przetłumaczy?

Reklama na potykaczu drewnianym – gdzie to się sprawdza?

28 lutego 2020 No Comments

Myślałeś ostatnio nad rozreklamowaniem swojej firmy, przyciągnięciem uwagi przechodniów czy może znalezieniu sponsorów i chętnych do Twojej organizacji? Reklamować powinny się nie tylko większe firmy, ale również lokalni przedsiębiorcy czy właśnie działacze różnych organizacji i stowarzyszeń. Dzisiaj podpowiemy – jak niewielkim kosztem wypromować się w swojej okolicy?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – czym jest? Edukacja

Krajowy Fundusz Szkoleniowy – czym jest?

19 lutego 2020 No Comments

Krajowy Fundusz Szkoleniowy to instrument rynku, którego celem jest dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników oraz pracodawców. Ta instytucja finansowana jest ze składek odprowadzanych przez firmy na Fundusz Pracy.

Wynajem biura – jak powinna wyglądać umowa? Gospodarka

Wynajem biura – jak powinna wyglądać umowa?

18 lutego 2020 No Comments

Prowadzisz własny biznes i planujesz wynająć biuro? A może jesteś właścicielem lokalu i zamierzasz wynająć biuro innej osobie? Bez względu na to, czy jesteś wynajmującym czy najemcą, powinieneś wiedzieć, jak powinna wyglądać umowa najmu lokalu użytkowego, tak by chronić interesy dwóch stron. Jedno jest pewne, im bardziej umowa jest szczegółowa

Reklama w sieci — jak się za to zabrać? Marketing

Reklama w sieci — jak się za to zabrać?

12 lutego 2020 No Comments

Reklama w sieci powinna być przede wszystkim widoczna i czytelna, aby zyskała dużą klikalność. Konieczne jest również wyróżnienie jej graficznie w ten sposób, aby zaciekawiła użytkowników. Oprócz zaskakującego wyglądu ważne jest również chwytliwe hasło oraz często wyszukiwane frazy kluczowe, które znajdziemy dzięki Google Adwords. Warto ich używać nie tylko w

Wyjazd do pracy za granicę. Jak znaleźć tanie bilety autokarowe i lotnicze? Praca

Wyjazd do pracy za granicę. Jak znaleźć tanie bilety autokarowe i lotnicze?

7 lutego 2020 No Comments

Wyjazd do pracy za granicę wymaga szczególnych przygotowań. Oprócz dopełnienia wszelkich formalności ważne będzie znalezienie zakwaterowania, a także dojazd z miejsca zamieszkania do miasta podjęcia pracy. Na szczęście w internecie łatwo można znaleźć bilety autokarowe i lotnicze w atrakcyjnych cenach.

Czy warto zdecydować się na wynajem samochodu w Krakowie, organizując firmową logistykę? Biznes

Czy warto zdecydować się na wynajem samochodu w Krakowie, organizując firmową logistykę?

23 stycznia 2020 No Comments

Jesteś przedsiębiorcą, któremu zależy na ekonomicznych i praktycznych rozwiązaniach, związanych z prowadzeniem firmy? Oferta wypożyczalni samochodowej w Krakowie może okazać się strzałem w dziesiątkę, jeśli planujesz organizację firmowej logistyki przy jednoczesnym zminimalizowaniu kosztów.

Organizujesz konferencję lub spotkanie biznesowe? Sprawdź, jak wybrać najlepsze miejsce na takie wydarzenie Biznes

Organizujesz konferencję lub spotkanie biznesowe? Sprawdź, jak wybrać najlepsze miejsce na takie wydarzenie

22 stycznia 2020 No Comments

Dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, czy konferencji przygotowanie tego typu przedsięwzięcia to przede wszystkim wybór miejsca. Elegancka, funkcjonalna sala konferencyjna lub hotel z nowoczesnym zapleczem dedykowanym organizacji spotkań biznesowych to w zasadzie gwarancja sukcesu. Jak jednak wybrać najlepsze miejsce? Czym kierować się w wyborze, aby wydarzenie spełniło oczekiwania absolutnie wszystkich?