Specjaliści ds. PR i e-wizerunku w Warsaw Media House. Wydarzenia

Specjaliści ds. PR i e-wizerunku w Warsaw Media House.

8 sierpnia 2019 No Comments

Barbara Kurek, Specjalista ds. PR i e-wizerunku w Warsaw Media House. Barbara cechuje się niebanalnym zmysłem estetycznym i obszerną wiedzą z zakresu praktyk marketingu, co też bezpośrednio równa się jej wysokiej skuteczności na ścieżce zawodowej. Bierze udział w przygotowywaniu strategii employer brandingowych, odpowiada za kompleksowe działania wizerunkowe firm (m.in. Procontent,

Dla kreatywnych przedsiębiorców. Nowoczesne rozwiązania miejsc pracy Internet i Komputery

Dla kreatywnych przedsiębiorców. Nowoczesne rozwiązania miejsc pracy

1 sierpnia 2019 1 Comment

Z roku na rok coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na rezygnację wynajmu tradycyjnego lokalu na rzecz wirtualnego biura. To miejsca, w których za niewielką cenę mogą oczekiwać kompleksowej obsługi ich korespondencji, spraw księgowych, wynajmu pomieszczeń pod konferencje oraz innych, pomniejszych usług. Warto przyjrzeć się działaniu wirtualnych biur, by dostrzec, jak

Opakowania dla e-commerce – co jest modne? Marketing

Opakowania dla e-commerce – co jest modne?

26 lipca 2019 No Comments

Coraz więcej firm decyduje się na to, by poza standardową identyfikacją wizualną, wprowadzić także unikalne opakowania produktowe. Trend ten pojawia się w wielu branżach sprzedających swoje produkty przez Internet. Co jest modne, jeśli chodzi o opakowania dla e-commerce!

Logo firmy na pudełku a sukces sprzedażowy Polecane wiadomości

Logo firmy na pudełku a sukces sprzedażowy

24 lipca 2019 No Comments

Kartonowe pudełka to rodzaj opakowania, który jest bardzo ceniony w e-commerce. Są one wytrzymałe, nośne, lekkie i łatwe do układania w magazynie lub aucie transportowym. Dodatkowy atut to walory reklamowe. Logo firmy na pudełku może się przyczynić do tego, że wzrosną jej zyski sprzedażowe. Jak to możliwe?

Najem długoterminowy czy leasing? Motoryzacja

Najem długoterminowy czy leasing?

16 lipca 2019 2 komentarze

Jaki samochód firmowy warto wybrać? Ekonomiczny, reprezentacyjny, przestronny, komfortowy – to jedne z ważniejszych cech, które interesują przedsiębiorców. Pozostaje jeszcze oczywiście kwestia ceny modelu spełniającego nasze wymagania, która w tym przypadku może być dość spora. Czy przedsiębiorcy prowadzący małe firmy muszą odkładać w czasie zakup samochodu, z tego względu, że

Pożyczki bez BIK i KRD – dla kogo i na jakich zasadach? Społeczeństwo

Pożyczki bez BIK i KRD – dla kogo i na jakich zasadach?

13 lipca 2019 No Comments

Otrzymanie kredytu w banku jest w zasadzie niemożliwe w przypadku niedobrej historii kredytowej lub osób zadłużonych. W takiej sytuacji pozostaje szukać innej opcji, a taką stanowi pożyczka bez BIK i KRD. To z pewnością produkt finansowy na miarę oczekiwań wielu klientów.

Złoto inwestycyjne – ciekawy sposób na ulokowanie swoich pieniędzy Zakupy

Złoto inwestycyjne – ciekawy sposób na ulokowanie swoich pieniędzy

12 lipca 2019 No Comments

Złoto inwestycyjne to ciekawa alternatywa dla standardowych możliwości przechowywania majątku. Sama inwestycja w tego typu kruszec to naprawdę pewny sposób, którym warto się zainteresować. Jak zacząć przygodę ze złotem inwestycyjnym? Gdzie warto się skierować, aby je nabyć? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Opłacalność i bezpieczeństwo pożyczek prywatnych Zakupy

Opłacalność i bezpieczeństwo pożyczek prywatnych

4 lipca 2019 No Comments

Słyszałeś o pożyczkach prywatnych? Wciąż zastanawiasz się, czy są opłacalne i bezpieczne? Dowiedz się, jak bezpiecznie wziąć pożyczkę prywatną.

Pawilony Biznes

Pawilony

24 czerwca 2019 No Comments

Pawilony z płyty wielowarstwowej obornickiej to doskonały przykład budownictwa użytkowego, które dzięki uniwersalnemu designowi doskonale komponuje się z każdym otoczeniem.

Jeśli wdrożysz w firmie te spersonalizowane opakowania, klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich produktów! Polecane wiadomości

Jeśli wdrożysz w firmie te spersonalizowane opakowania, klient nie przejdzie obojętnie obok Twoich produktów!

24 czerwca 2019 No Comments

Kartonowe pudełka to ponadczasowe rozwiązanie w e-commerce. Są one lekkie, trwałe i praktyczne, a dzięki estetycznemu wyglądowi, mogą wpłynąć na decyzje zakupowe klientów. Dziś przedstawiamy najciekawsze pomysły na pudełka – Twój klient na pewno nie przejdzie obok nich obojętnie!