SkyCash w Szybkich Kolejach Miejskich

Przewożąca rocznie ok. 40 mln osób Szybka Kolej Miejska rozpoczęła współpracę ze SkyCash – uniwersalnym systemem płatności przez komórkę. Pasażerowie będą mogli kupować telefonem bilety dowolnej relacji na odcinku Gdańsk Główny – Słupsk.

PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. uruchamia sprzedaż biletów za pomocą SkyCash – uniwersalnego systemu płatności przez komórkę. Od 1 lutego bilet będzie można kupić w dowolnym miejscu i o dowolnej porze, bez konieczności stania w kolejce do kasy czy szukania automatu z biletami. Z rozwiązania, które wprowadza SKM korzystają już Koleje Mazowieckie i Koleje Wielkopolskie. Bilet w komórce to ogromne ułatwienie dla wszystkich korzystających z najtańszej i najpopularniejszej formy podróżowania w regionie. Szybka Kolej Miejska przewozi rocznie ok. 40 mln pasażerów. Wśród nich znajdują się zarówno mieszkańcy nadmorskich miejscowości, jak i rzesze turystów z Polski i zagranicy.

Dzięki SkyCash będzie można kupować bilety ofert specjalnych oraz relacyjne, które obowiązują pomiędzy dowolnie wybranymi stacjami na trasie Gdańsk Główny – Słupsk. Żeby dokonać zakupu, wystarczy uruchomić aplikację w telefonie, wybrać bilet z zaprezentowanej oferty, a następnie określić jego relację. Usługa umożliwia korzystanie ze wszystkich obowiązujących na danych liniach ulg i zniżek. – Cieszy nas możliwość udostępnienia pasażerom SKM sprawdzonego systemu, który pozwala zaoszczędzić czas i zwiększa dostępność biletów – powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. – Rozwiązanie docenią z pewnością turyści, którzy nie będą musieli już szukać kasy biletowej czy miejsca, w którym można rozmienić pieniądze – dodaje Mazurkiewicz.

Aby zainstalować w komórce aplikację SkyCash, należy pobrać program wpisując w przeglądarce telefonu adres internetowy m.skycash.com lub wysyłając pustą wiadomość SMS na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora). Konto SkyCash można zasilić na wiele sposobów, m.in. bezpośrednio z podłączonej do systemu karty Visa lub MasterCard. Podczas kontroli wystarczy okazać bilet, który po zakupie zostaje automatycznie zapisany w zakładce „Kontrola biletów”.

PR

LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *