Psia moda – modne ubranka dla psów

Pierwszą rzeczą, o której ludzie myślą, jest zawsze komfort i dobre samopoczucie swojego psa. Psy są zawsze tak blisko ludzi i zapominamy, że w ogóle są zwierzętami. Ludzie myślą, że zwierzęta domowe są teraz znacznie bardziej częścią ich rodziny, więc ubierając swoje dzieci, ludzie uwielbiają ubierać również swoje zwierzęta.

Na rynku wydawniczym ukazała się pierwsza w Polsce książka poświęcona modzie dla psów. Wyczerpujące kompendium Marty Paszkiewicz na temat gadżetów, które ułatwiają życie właścicielom oraz uatrakcyjniają każdy dzień pupilom. Polecamy książkę PSIA MODA

Odzież i akcesoria chronią nasze pieski przed klimatem i innymi zagrożeniami. Przebieranie psów zawsze było popularne, ale ostatnio wydaje się, że pomysł jest coraz bardziej modny. Wszędzie widać przebrane psy, od psów w piżamach po psy w koszulach i swetrach. Najwyraźniej niektóre psy mają dość imponującą garderobę.

Książka dostępna w sprzedaży – http://tylkorelaks.pl/847-psia-moda.html

Według firmy badawczej MTW Research, ubrania dla zwierząt domowych to dynamicznie rozwijający się rynek, na którym wydatki w 2012 r. przekroczyły 30 mln funtów w Wielkiej Brytanii.

W Stanach Zjednoczonych trend jest jeszcze wyraźniejszy. Podczas gdy w Wielkiej Brytanii sprzedawca taki jak Argos może sprzedawać tylko funkcjonalne kurtki zimowe dla psów, u amerykańskiego sprzedawcy takiego jak Target można kupić wszystko, od kolorowej koszulki polo po kostiumy w stylu stegozaura. Istnieje długa tradycja bardzo specyficznej odzieży funkcjonalnej dla zwierząt. A jak ten trend przyjmie się w Polsce! Na rynku nie brakuje sklepów z akcesoriami i ubraniami dla naszych pupili.

W ostatnich czasach znacznie zwiększyła się liczba blogów internetowych dotyczących psów. Blogi zazwyczaj prowadzone są przez osoby, które mają coś do powiedzenia w kwestii tego gatunku zwierząt. Blogów o psach jest co prawda wiele, ale o psiej modzie niedużo. Zapraszamy do odwidzenia bloga na Instagramie o nazwie chihuahua_chihuahuas, na którym znaleźć można zdjęcia psów oraz krótkie opisy testowanych przez nas artykułów.

Psia Moda to poradnik dla stylistów psów i nie tylko. Autorka przedstawia rodzaje ubranek, ich wady oraz zalety. Podkreśla, na co zwrócić uwagę podczas kreowania psiego looku. Dzisiejszy świat nastawiony jest na designerskie projekty, w związku z czym cały czas trzeba być na bieżąco z modą, także u psów.

Kiedyś tylko celebryci ubierali psy, teraz robi to cały świat! Dla autorki, która jest psychologiem psów ważne są trzy aspekty. Ubranko ma być piękne, wygodne dla zwierzęcia oraz łatwe w utrzymaniu przez właściciela. Patrząc przez pryzmat tych cech, książka przedstawia firmy, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu nie tylko ubranek, ale także legowisk, misek, torebek, szelek, fotelików samochodowych dla pupili czy inteligentnych zabawek, które czyszczą psie zęby.

Psy autorki mają ponad 300 ubranek w swojej szafie, wiele posłanek oraz mnóstwo innych produktów, w związku z czym Paszkiewicz wie co polecić psim modnisiom. Autorka współpracuje z firmami, które tworzą akcesoria dla psów, pomagając w kreowaniu tego co wygodne i piękne. Książka opisuje wybrane modele. Jest w niej wiele zdjęć. Stanowi podstawowe kompendium wiedzy na temat psich gadżetów, które towarzyszą nam i naszym pupilom każdego dnia.

Marta Paszkiewicz to pełna empatii i miłości do zwierząt wykształcona psia Pani psycholog. W swoich książkach autorka prezentuje najważniejsze wiadomości związane z hodowlą i wychowaniem psów.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *