Wiara Nadzieja Miłość

Wiara w człowieka
Nadzieja na normalne życie.
Miłość jako lek.

Monika Jagodzińska – pisarka młodego pokolenia, debiut na rynku wydawniczym zainicjowała publikacją „Cyklu”. Wiara Nadzieja Miłość to jej kolejna książka.

Diana jest uczennicą trzeciej klasy gimnazjum. Trudny okres, niby jeszcze człowiek nie jest dorosły, lecz już nie dziecko. Moment przejścia okazał się dla niej zgubny. Dziewczyna ma problemy z emocjami. Boi się otworzyć na ludzi. Jest typem szarej myszki, która nawet jedynej zaufanej przyjaciółce Jowicie nie jest w stanie zdradzić wszystkich swoich uczuć. Przejmuje się wszystkim i wszystko na nią oddziałuje. Każda obelga ze strony rówieśników wprowadza ją w jeszcze większe kompleksy i choć przyzwyczaiła się już do takiego zachowania, za każdym razem boli tak samo. Diana czuję się jak w klatce. Nierozumiana. Wyśmiewana. Niedoskonała. Zarzuca sobie, jak bardzo beznadziejna jest. Kiedy nowo poznany chłopak ośmieszył ją w Internecie, próbuje znaleźć powód, bo przecież w ogóle jej nie znał. Szuka winy w sobie. Postanawia zmianę. I tutaj zaczyna się historia. Z pozoru niewinna przemiana zmienia się w zagrażającą życiu chorobę.

Zobacz gdzie kupić

Diana wraz z traconymi kilogramami traci chęć życia. Nie oczekuje już nic od życia aż do kolejnego przełomowego momentu, który zabierając ważną dla niej osobę, otwiera jej oczy. Wraca do niej nadzieja. Czeka ją niełatwa droga. Upadki, wspinaczka. Ma przy sobie przyjaciół, którzy wspierają ją, nie pozwalają długo załamywać się, gdy chłopak zabawił się jej uczuciami, przez co Dianie łatwiej się pozbierać. I choć staje się ostrożniejsza to los, znów stawia na jej drodze kogoś, kto z czasem stał się dla niej lekarstwem, choć ich droga nie była usiana różami.

Każdy z nas jest wyjątkowy – nieważne jak nisko siebie ocenia

http://www.psychoskok.pl/aktualnosci/kazdy-nas-wyjatkowy-wazne-nisko-ocenia

Ból, smutek, brak akceptacji, anoreksja, złamana miłość, złamana nadzieja, niespodziewane wydarzenia.

Życie Diany potoczyło się w sposób, w jaki się nie spodziewała.

Czy jesteś gotowy poznać, jak przeszła przez wszelkie przeciwności?
Zobacz gdzie kupić

[buybox-widget category=”book” ean=”9788381191562″]

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *