Dzień Otwarty z posmakiem czekolady

W najbliższą sobotę 14 lutego na Górczyńskiej 46 odbędzie się Dzień Otwarty połączony z Festiwalem kawy i gorącej czekolady. To jednak nie koniec atrakcji. Deweloper przygotował również specjalną ofertę dzięki, której można nabyć mieszkanie bez wkładu własnego.

Festiwal kawy i gorącej czekolady odbędzie się w Klubie Mieszkańca, który zlokalizowany jest na ostatniej kondygnacji budynku przy ul. Górczyńskiej 46. – Planując Dzień Otwarty w Walentynki chcieliśmy, aby od samego rana nasi Klienci poczuli się wyjątkowo, a nie ma to jak zacząć dzień od dobrej kawy. Stąd pomysł na Festiwal, pokazy baristów, fontannę czekolady oraz inne słodkości i upominki – mówi Marcin Witkowski z SAP-PROPERTY – Dodatkowo tego dnia wprowadzamy w życie specjalną ofertę, która umożliwi klientom zakup mieszkania bez wkładu własnego. Wszystko to w ramach kompleksowej oferty indywidualnego wsparcia finansowego, którą będziemy prezentować zainteresowanym mieszkaniami w inwestycji – dodaje. Szczegółowe informacje na temat tego rozwiązania można uzyskać właśnie podczas Dnia Otwartego. 

Festiwal kawy i gorącej czekolady odbędzie się w sobotę 14 lutego od godziny 10 do 15. W tym czasie otwarte będzie biuro sprzedaży inwestycji, a zainteresowani lokalami mogą zwiedzać budynek i obejrzeć mieszkanie pokazowe.

Górczyńska 46 to jedna z trzech inwestycji SAP-PROPERTY w Poznaniu, w której deweloper zrealizował 113 mieszkań. Znaleźć tu możemy lokale o powierzchni od 43 do 144 mkw. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki. W budynku dostępne są również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach inwestycji. Przynależą do nich tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 mkw. W budynku znajduje się w pełni umeblowany lokal pokazowy. Jest to trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76 mkw. Górczyńska 46 posiada dwupoziomową halę garażową, a bezpośrednio przy inwestycji deweloper wydzielił teren zielony z placem zabaw do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. W trosce o najmłodszych lokatorów na parterze budynku działają żłobek i przedszkole. Dodatkowo na ostatnim piętrze znajduje się Klub Mieszkańca ze sprzętem sportowym i tarasem widokowym. Wszystko to razem sprawia, że inwestycja wyróżnia się na tle podobnych jej budynków wielorodzinnych.

Firma SAP-PROPERTY proponując zakup mieszkania bez wkładu własnego po raz kolejny wprowadza na poznański rynek nieruchomości pionierskie rozwiązanie, które w innych miastach miało już okazję się sprawdzić. Poza tym deweloper nadal oferuje swoim klientom wynajem lokali z opcją wykupu, w ramach autorskiego programu „Mieszkanie na próbę”.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *