Wiosenne promocje na nowe mieszkania – ile można zaoszczędzić?

Planujesz zakupienie wymarzonego mieszkania? To może być najlepszy czas, ponieważ deweloperzy przygotowali dla swoich klientów atrakcyjne wiosenne promocje, dzięki którym można zaoszczędzić na kupnie nieruchomości nawet kilkaset złotych na metrze kwadratowym.

Nie czekaj, działaj!

Różnorodne akcje promocyjne są organizowane cyklicznie przez deweloperów, dlatego też można dzięki nim uzyskać bardzo atrakcyjne ceny nie tylko w okresie wiosennym. Nie warto jednak czekać, ponieważ interesujące oferty szybko się kończą, a tym samym wyczerpują się mieszkania deweloperskie w Warszawie oraz w innych miastach. Dlatego jeżeli planujesz zainwestować we własne „M”, nie warto czekać, ponieważ co lepsze kąski błyskawicznie znikają. Gdy szukasz kawalerki czy też mieszkania mającego do około 50 metrów kwadratowych, nie zwlekaj, ponieważ to właśnie one cieszą się największym zainteresowaniem wśród kupujących.

Na jakie ceny można liczyć?

Przede wszystkim dużo zależy od tego, jaką nieruchomość ma się na oku. W przypadku przedsprzedaży nieruchomości można liczyć na obniżki rzędu nawet 10-15%. Atrakcyjne rabaty są również dostępne na zrealizowane już mieszkania i zwykle można zaoszczędzić wtedy kilkaset złotych na metrze kwadratowym. Nieruchomości w atrakcyjnych lokalizacjach w stolicy można znaleźć już w cenie około 5000 złotych za metr kwadratowy!

Oprócz okazyjnych cen za metr kwadratowy developerzy w Warszawie oferują również inne promocje dla swoich klientów, na przykład możliwość zakupu garażu za połowę ceny. To również sprawia, że można sporo zaoszczędzić na zakupie własnego mieszkania. Warto przy tym zwrócić uwagę na zakres promocji, ponieważ nie zawsze obejmują one wszystkie mieszkania znajdujące się w ofercie sprzedawcy.

Zatem jeżeli zależy ci na tym, aby zapłacić jeszcze mniej za wymarzone mieszkanie, w takim przypadku nie czekaj już dłużej – już teraz sprawdź, co mogą zaoferować ci deweloperzy w ramach wiosennych promocji. Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronach internetowych inwestorów.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *