Ślub i wesele, które zachwycą Waszych gości

W dzisiejszych czasach mamy coraz większe możliwości, żeby urządzić wesele, które zachwyci gości i pozostanie w ich pamięci na długi czas. Para Młoda może zorganizować wesele w ciekawych, niespotykanych wnętrzach lub plenerach oraz zadbać o dodatkowe, zaskakujące atrakcje, jak np. puszczanie chińskich lampionów, konkurs karaoke, pokaz sztuki barmańskiej czy też iluzjonisty lub komika.

Czym zachwycić gości?

Obecnie narzeczeni prześcigają się w zorganizowaniu jak najbardziej atrakcyjnego przyjęcia weselnego. Niektórzy decydują się zaskoczyć gości zaraz po wyjściu z kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Następuje wtedy wypuszczenie gołębi lub kolorowych motyli. Niektórzy chcą jeszcze bardziej zadziwić gości i decydują się na bańki mydlane oraz dym, np. w trakcie pierwszego tańca. W ostatnim czasie taniec ten staje się coraz bardziej zaskakujący. Para Młoda bierze specjalne lekcje i układa zabawną choreografię, aby móc pokazać się gościom od innej strony. Narzeczeni decydują się także na takie atrakcje, jak fajerwerki, fontanna alkoholowa lub czekoladowa czy fotobudka. Chcąc zorganizować niezapomniane wesele, wielu przyszłych małżonków wybiera ciekawe miejsca na organizację przyjęcia. Często odbywa się ono w plenerze, w zabytkowym pałacyku lub dworku czy w ekskluzywnych hotelach, jak np. EuroHotel w Swarzędzu.

Nie przesadź z atrakcjami

Wszystkie pomysły na weselne urozmaicenia są godne uwagi, należy jednak pamiętać, aby nie przesadzić. Wiadomo, że każdy marzy o wyjątkowym ślubie i weselu na którym nie będzie nudno. Pamiętajmy o tym, że taka zabawa trwa przeważnie całą noc i goście mogą nie mieć siły, aby przez cały ten czas cieszyć się wszystkimi niespodziankami. Najlepiej w trakcie planowania przyjęcia zastanowić się nad tym, które atrakcje będą cieszyć się największym powodzeniem. Nie zapominajmy także, że większość z nich to dodatkowy, przeważnie nie mały wydatek. Wybierzmy zatem tylko te, które rzeczywiście mogą zainteresować naszych gości.

Na co zatem się zdecydować?

Zachwycenie weselnych gości wcale nie musi być trudnym zadaniem. Często do osiągnięcia tego celu wystarczy świetny DJ lub wodzirej oraz ciekawe miejsce, jak. np. EuroHotel. Jeśli jednak chcemy wprowadzić jakieś urozmaicenia do naszego przyjęcia, warto w pierwszej kolejności dowiedzieć się, co może nam zaoferować ze swojej strony wybrany przez nas hotel. Zorientujmy się, czy w ramach menu weselnego można zamówić fontannę czekoladową lub zachwycające swoim wyglądem bukiety owocowe. Dobry kucharz jest w stanie dostosować się do wszelkich wymagań kulinarnych. Jeśli hotel posiada ogród, dobrym pomysłem jest zapytanie się kierownika hotelu, czy możliwe jest zorganizowanie wesela na powietrzu, pod specjalnie przygotowanym namiotem. Co ważniejsze, czy obsługa hotelu jest gotowa do współpracy z innymi osobami pomagającymi zorganizować nasze wesele, np. z fotografem lub z firmą od fajerwerków.

Zachwycające, niezapomniane wesele to przede wszystkim piękne wnętrza, świetna oprawa muzyczna oraz smaczne jedzenie. Dodatkowych atrakcji wcale nie musi być wiele. Mogą one być niedrogie, ważne aby stanowiły ciekawostkę dla gości i zapewniły świetną zabawę.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

Leave reply

Only registered users can comment.