InneWiadomości budowlane

Dni Otwarte w Dworze Marcelin

Już w najbliższy weekend 21 i 22 września br. swoje podwoje dla zwiedzających otworzy Dwór Marcelin, prestiżowy kompleks apartamentowy zlokalizowana na Starym Grunwaldzie. Prace przy drugim etapie inwestycji dobiegły już końca.

Kompleks mieszkaniowy Dwór Marcelin to inwestycja, która swoją architekturą i charakterem wpisuje się w okoliczną willową zabudowę dzielnicy. – Organizując dni otwarte zaraz po zakończeniu budowy II etapu, chcemy pokazać walory naszej inwestycji w pełnej krasie. Klienci mogą zwiedzić cały kompleks mieszkaniowy czy skorzystać z ostatnich dni lata w naszym zielonym patio – mówi Marcin Witkowski, Dyrektor Regionalny SAP-PROPERTY Sp. z o.o. – Dodatkowo tego dnia zaprosiliśmy architekta wnętrz, który doradzi odwiedzającym nas Klientom jak najlepiej wykorzystać potencjał zrealizowanych lokali – dodaje. Warto przypomnieć, że do końca września obowiązuje specjalna oferta promocyjna na lokale z pierwszego etapu inwestycji. Każdy kto zakupi mieszkanie w Dworze Marcelin I otrzyma projekt aranżacji wnętrz w cenie.

Podczas Dni Otwartych Dworu Marcelin na przybyłych gości oczekiwać będą pracownicy biura sprzedaży, którzy zapoznają Klientów z inwestycją, pokażą układy lokali, a także opowiedzą o elementach wyróżniających Dwór Marcelin na tle innych nieruchomości. Na miejscu, zainteresowani zakupem mogą również skorzystać z pomocy doradcy finansowego. Budynki będą dostępne dla zwiedzających w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10.00 do 16.00.

Pierwszy etap inwestycji zlokalizowany jest przy ulicy Marcelińskiej 62. Składa się z budynku apartamentowego z 29 lokalami mieszkalnymi i usługowymi, o powierzchni od 87 do 133 mkw. Na kondygnacji podziemnej znajduje się hala garażowa i komórki lokatorskie. Drugi, właśnie ukończonych etap inwestycji, usytuowany jest na tyłach I etapu, pomiędzy ulicami Lubeckiego i Włodkowica. Składa się on z dwóch stylowych willi miejskich z 24 mieszkaniami łącznie. W tym etapie dostępne są dwa typy lokali: 2-pokojowe o powierzchni 55 m.kw oraz 3-pokojowe o powierzchni 79 m.kw. W standardzie mieszkania zostały wyposażone w drewniane okna z roletami, dębowe parapety oraz balkony lub tarasy, wykonane z drewna egzotycznego. Lokale mają od 2,9 do 3,6 m wysokości. Na kondygnacji podziemnej zaprojektowane zostały wózkarnia, komórki lokatorskie oraz garaż z 36 miejscami postojowymi.

Lokalizacja inwestycji na Starym Grunwaldzie w doskonały sposób łączy w sobie spokój z zaletami miejskiego życia. W sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura handlowo-usługowa, przedszkole oraz szkoły wszystkich stopni. Dzięki dobrze rozwiniętej komunikacji miejskiej w prosty i szybki sposób można się dostać do ścisłego centrum Poznania, zarówno autobusem jak i tramwajem.

Stylowy kompleks mieszkaniowy, objęty jest również pionierskim na poznańskim rynku nieruchomości programem firmy SAP-PROPERTY „Mieszkanie na próbę”. Deweloper daje możliwość wynajęcia lokalu, który klient docelowo zamierza kupić. Rozwiązanie to jest o tyle korzystne, że w momencie wykupu mieszkania, klient w ramach transakcji otrzyma zwrot części zapłaconego czynszu. Kwota ta uzależniona jest od długości najmu. Im szybciej nabywca się zdecyduje, tym większa część zostanie mu zwrócona. Czas takiego wynajmu to maksymalnie dwa.

PR
LA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *