Zagubione cywilizacje czyli wielki szok datowania!

Autorem książki Zagubione cywilizacje, czyli wielki szok datowania jest Jonathan Gray, archeolog, odkrywca i pisarz, który ma na swoim koncie szereg pozycji poświęconych odkryciom natury historycznej i archeologicznej dotyczącym starożytności oraz zagadek przeszłości nurtujących współczesnych ludzi.

Zaskoczeniem może być fakt, że coraz większa grupa naukowców zaczyna otwarcie kwestionować wartość teorii ewolucji. Jednak, zdaniem autora, szkody zostały już wyrządzone, gdyż ewolucja i jej idee otrzymały wolną rękę w szkołach, na uniwersytetach oraz naturalnie we wszystkich mediach formujących światopogląd milionów ludzi i to przez dziesiątki lat. Wmawia się nam, że nasze istnienie jest owocem czystego przypadku ewolucji i że w zasadzie jesteśmy jedynie bezwartościowymi zjadaczami zasobów naturalnych ziemi, którzy są zbędni dla procesu ewolucyjnego postępu. Ewolucja uczyniła bohaterów z aniołów śmierci. Wystarczy spojrzeć na ideologie komunizmu i faszyzmu!
Negując wszelkie wartości moralne i etyczne, czynią człowieka jedynie mniej lub bardziej użytecznym podmiotem wielkiej koncepcji ewolucjonizmu.

Fałszowanie wyników badań naukowych i nie informowanie o wynikach badań, które są w konflikcie z interesami „ideologii”, jest bardziej nagminne niż dotychczas myślano, sugeruje Gray, powołując się na pewne źródła.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *