Więcej sekretów umarlaków – Jonathana Graya

Czy mieliście świadomość o tym, że  istnieje tunel  z Gibraltaru do Maroka – „Wejście do tego tunelu, jak twierdzą miejscowi, znajduje się na terenie Brytyjskiej Bazy Wojennej, jaka znajduje się na Gibraltarze” .  A co powiesz o podziemnym mieście w Hiszpanii? – „Miejsce to znajdowało się w pobliżu miasta Jerez de la Frotera, na terenie posiadłości należącej do jakiegoś prywatnego przedsiębiorstwa. W miejscu tym znajdowało się podziemne miasto. Wchodziło się do niego poprzez obszerny otwór w ziemi, coś w rodzaju obszernej jaskini. Nieopodal wejścia, jacyś biedni ludzie mieli tam swoje obozowiska.”

A zatrute doliny znajdujące sie na Jawie w Indonezji? Czy słyszałeś o nich wcześniej? „Każde żywe stworzenie, które zapuści się na jego dno umiera. Dno tej doliny jest usłane szkieletami zwierząt, ptaków i ludzi – wszyscy zabici przez wyziewy dwutlenku węgla, który wydostaje się szparami w skalach osiadają na dnie doliny, jako niewidzialna śmiertelna warstwa.”. To tylko kilka z zaskakujących informacji jakie w swojej kolejnej już książce opisał znany archeolog i badacz starożytnych cywilizacji – Jonathan Gray. Książka ta to Więcej sekretów umarlaków – More Dead Men’s Secrets i jest kontynuacja znanej już na rynku wydawniczym książki Sekrety umarlaków. Wiedza, która zaskoczy i zmieni Twoje dotychczasowe spojrzenie na wiele rzeczy. Poznaj ją już dziś!

Książki Jonathana Graya ukazały się po raz pierwszy w języku polskim zostały wydane przez Wydawnictwo Psychoskok. Dotychczas na rynku księgarskim ukazały się następujące ebooki autorstwa znanego międzynarodowego badacza i archeologa. Należą do nich:

•             64 niewyjaśnione sekrety starożytności – 64 Secrets Still Ahead of Us – opisał nie tylko starożytne tajemnice – ale również wiedzę jaką posiadali nasi przodkowie. Czy wiedza, którą posiadali była lepsza niż ta którą posiadamy teraz? Dlaczego często uważamy, że „nasi przodkowie byli tylko tępymi jaskiniowcami. Czy nie może to być po prostu przypadek egoizmu, opartego na niewiedzy?”

•             Sekrety umarlaków – Dead Mans Secrets to intrygujące ślady zaginionej super cywilizacji spisane przez Jonathana Graya, jako dowód na to, że starożytne cywilizacje wbrew utartym stereotypom były bardzo rozwinięte szczególnie technologie, którymi się posługiwali.

•             Bogactwa króla Salomona –  Solomon’s Fleet Mystery – to książka, która pozwoli dowiedzieć się więcej na temat starożytnego, biblijnego władcy i jego czasach a to dzięki Biblii i najnowszym badaniom i porównaniom jakich dokonał Jonathan Gray

•             Co się stało z wieżą Babel? – What happened to the Tower of Babel? – tym razem w książce ukazana jest historia biblijna o niesławnej wieży Babel, którą budowano aby wznieść się do nieba z pominięciem Boga.

•             Ludzie w kłopotliwych miejscach – Men in Embarrassing Places – to niewątpliwie książka będąca odkrywaniem prawdy o ludzkości, o pochodzeniu człowieka. Dotychczasowe dogmaty zostają w niej podważone Kolejnym mitem opisywanym przez Jonathana Graya jest darwinowska teoria ewolucji oraz teoria dotycząca przetrwania gatunków (której to Darwin wyparł się pod koniec swego życia)

•             Zaginiony Świat Gigantów – The Lost World of Giants – autor przedstawił w niej zebrane materiały archeologiczne, na podstawie których skłania czytelnika do poważnego zastanowienia się nad historią i pochodzeniem człowieka. Praca jest zbiorem tajemniczych odkryć z różnych zakątków świata.

No votes yet.
Please wait...
Ebooki123

Księgarnia internetowa z e-bookami http://www.ebooki123.pl

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *