Trwa rekrutacja do Grupy WIDE-IN

Jeszcze niedawno WISECOM, dzisiaj WIDE-IN. Bielska firma zajmująca się kompleksowym wyposażeniem wnętrz obiektów użyteczności publicznej jest dzisiaj ważnym lokalnym pracodawcą – a co ważne, stale rozszerza liczbę zatrudnionych osób.
– Na każdym etapie naszej pracy – poczynając od projektowania, przez sprzedaż, po obsługę klienta i działania promocyjne, kluczowym potencjałem są nasi pracownicy, od których zależy finalny efekt naszych starań. Jesteśmy tego świadomi od samego początku i dlatego dbaliśmy o to, aby zatrudnieni w firmie specjaliści mogli traktować swoją pracę jako miejsce, do którego przychodzą z przyjemnością i zapałem – mówi Sławosz Ryszka, prezes zarządu.
W związku z dynamicznym rozwojem w przeciągu 4 ostatnich lat w firmie, która niedawno przeszła pełny rebranding zatrudniono już prawie 100 osób.
– Gdybym miał powiedzieć, co w swojej pracy lubię najbardziej, to byłaby to bez wątpienia atmosfera panująca w naszej firmie. To chyba kwestia doskonale dobranego zespołu, który potrafi współpracować nawet przy pełnych wyzwań projektach. Chociaż jestem tu od niedawna i to moja pierwsza praca – jest naprawdę w porządku – mówi Sebastian Gawęda, Technolog w firmie WIDE-IN.
Ogłoszenia o pracę publikowane są na bieżąco w serwisach rekrutacyjnych. Na chwilę obecną Grupa WIDE-IN poszukuje między innymi Regionalnych Kierowników Sprzedaży.

Więcej informacji znaleźć można na: www.wide-in.pl

PR
LA

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

1 Comment

 1. Avatar
  żona prezesa wrzesień 27, 2013

  „doskonale dobrany zespół” – ciekawe czy tak temu panu kazano powiedzieć?? z przyjemnością i zapałem przychodzi tam już chyba tylko jedna pani…

  No votes yet.
  Please wait...
  Reply

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *