BIZNESOWA IMPREZA Z INSTRUKCJĄ, JAK WPAŚĆ NA DIZAJNERSKI POMYSŁ I GO OPATENTOWAĆ

CD MUSICBoard powstał z zamiłowania do muzyki i przez bałaganiarstwo. Michał i Rafał przyznają się do tego, że od zawsze mieli bardzo dużo płyt i nieład w pokoju, który niestety ogarniał również albumy muzyczne. Bardzo chcieli nad tym zapanować i nie tylko to im się udało – dzięki autorskiemu pomysłowi, który opatentowali w 2011 roku, prowadzą firmę 360degrees i odnoszą sukcesy biznesowe – zostali nagrodzeni podczas Ogólnopolskiego Konkursu Przedsiębiorczości Akademickiej, wzięli udział w targach Arena Design w Poznaniu czy Europejskich Targach Muzycznych „Co jest grane 2011” w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

O tym, jak wpaść na dizajnerski pomysł i co zrobić, aby go zrealizować i opatentować będzie można usłyszeć w czasie trzeciej edycji zabawy taneczno-biznesowej „Wytańcz Pomysł Na Biznes” -imprezy dla tych, którzy startują w biznesie, marzą o własnej firmie lub szukają pomysłów na życie zawodowe, organizowanej w ramach StartUp Mixer przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości – fundację zajmującą się rozwijaniem myślenia biznesowego wśród młodych ludzi oraz wspierającą ich w zakładaniu i prowadzeniu własnej firmy. Wytańcz Pomysł Na Biznes jest organizowane po to, aby młodzi ludzie biznesu i nie tylko mogli się nawzajem inspirować, wymieniać doświadczeniem i poznawać w atmosferze nieformalnej – w czasie rozmowy i wspólnej zabawy.

Jak przebiegnie marcowa edycja Wytańcz Pomysł Na Biznes?

20.00 – 20.45  panel dyskusyjny z Michałem Kraska i Rafałem Juszko z firmy 360degrees, zakończony rozwiązaniem konkursu na najazabawniejszy pomysł biznesowy i wręczeniem nagrody ufundowanej przez Fundację Manus, organizacji działającej na Politechnice Wrocławskiej na rzecz rozwoju przedsiębiorczości wśród jej studentów, m.in. aktywnie wspierającej rozwój firmy 360degrees.–  tablicy magnetycznej CD MUSICboard.

20.45 – 22.00  część nieformalna, w trakcie której będzie można sprawdzić swoje predyspozycje biznesowe w kartach tarota u profesjonalnej wróżki, zagrać w najbardziej biznesową grę na świecie, czyli „Eurobiznes” i oczywiście zatańczyć  przy muzyce miksowanej przez zawodowego DJ.

22.00 – 23.00  koncert rockowy wrocławskiego zespołu „Scarecrow”, którego muzyka będzie twórczą inspiracją do wpadania na pomysły biznesowe.

Przyjdź i „Wytańcz Pomysł na Biznes” z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości już 7 marca o godzinie 20.00 w klubokawiarni Instytut w Pasażu Niepolda.

Wstęp wolny.

Więcej informacji:

www.aipwroclaw.pl

www.manus.pl

http://www.360degrees.pl/

http://www.myspace.com/scarecrow.pl

Partnerzy: Fundacja Manus, Dolnośląskie Studenckie Forum Business Centre Club, eTutor.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *