Niemiecki potentat turystyczny wkracza do Polski

Na rynek wkracza edom.pl – polski oddział e-domizil, europejskiego lidera wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych. Portal zgromadził w swojej bazie ponad 150.000 domów i apartamentów w przeszło 39 krajach i wciąż ją powiększa. Obecnie baza noclegowa stopniowo udostępniana będzie w języku polskim.

Korzystając z edom.pl Polacy mają dostęp do oferty, na którą składają się obiekty sprawdzonych, prywatnych właścicieli oraz najlepszych touroperatorów. Każdy dom i apartament jest szczegółowo opisany oraz oceniany przez odwiedzających gości. Cała baza aktualizowana jest online przez co na bieżąco widoczna jest dostępność obiektów w podanym terminie. Dzięki temu użytkownik może intuicyjnie wyszukać oraz w łatwy sposób zarezerwować dom lub apartament wakacyjny. To duża zmiana w stosunku do tradycyjnych katalogów istniejących dotychczas na polskim rynku. Obiekty w nich zawarte najczęściej zarezerwowane były ze znaczącym wyprzedzeniem. W efekcie Polacy szukając domu lub apartamentu zagranicą skazani byli na czasochłonne poszukiwania noclegu, ostatecznie jadąc do pierwszego lepszego obiektu, który udało im się zarezerwować w pożądanym terminie.

„Chcemy by Polacy, tak jak nasi zachodni sąsiedzi, przekonali się, że wakacje rodzinne w wynajętym domku są znacznie tańsze.” – mówi Dyrektor Operacyjny Kamil Krzyżanowski. „To paradoks, że to właśnie w bogatych Niemczech ten segment turystyki tak szybko się rozwija, podczas gdy polskie rodziny przepłacają za wczasy z tradycyjnymi biurami podróży” – dodaje.

Niemiecką wersję portalu odwiedza ponad 2 miliony użytkowników miesięcznie a roczne obroty grupy e-domizil z rezerwacji przekraczają 100 milionów euro. Wejście portalu na rynek polski oznacza również wielką szansę dla polskich właścicieli domów i apartamentów wakacyjnych. Obecnie trwają pracę nad udostępnieniem panelu administracyjnego w języki polskim, dzięki czemu każdy z nich będzie mógł sam zgłosić swój obiekt i udostępnić go milionom klientów sieci e-domizil.

Bazując na swoim doświadczeniu na innych rynkach europejskich, edom.pl zamierza również prowadzić sprzedaż pobytów w domach i apartamentach wakacyjnych poprzez rozwiniętą sieć internetowych partnerów dystrybucyjnych.

Portal udostępnił już infolinię dla klientów pod numerem 801 066 666.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.