Ciekawe poradyInneMotoryzacjaPolecane wiadomościZdrowie i uroda

Mata masująca do samochodu – ulga nie tylko dla zawodowych kierowców

Jeśli spędzasz „za kółkiem” wiele godzin, zapewne wiesz, czym jest nieznośny ból pleców i dolegliwości mięśniowe, takie jak np. drętwienie. Wyprawiając się w długodystansowe podróże, nie można lekceważyć znaczenia komfortu i dobrej kondycji kręgosłupa. Quattromed V BT to mata masująca do samochodu, która skutecznie rozluźnia głębokie warstwy mięśni. A w dodatku jej zaawansowane technologie, jak masażer 3D oraz ogrzewanie nefrytowe, działają z pożytkiem dla krążenia i odporności. Przekonaj się, co jeszcze oferują maty masujące stworzone przez markę Casada (sprawdź na: https://casada.pl/Podroze-samochodem).

Jakie maty masujące pomagają kierowcom?

Monotonia podróży może dać się we znaki osobom, których charakter pracy zmusza do częstych i dalekich kursów samochodem. Nie trzeba być kierowcą ciężarówki, aby o tym się przekonać. Na dolegliwości pleców narzekają np. adwokaci, którzy dojeżdżają na rozprawy do sądów z różnych miast lub przedstawiciele handlowi. Nudę łatwo zabić wciągającym audiobookiem, ale do pokonania dyskomfortu mięśniowego należy znaleźć silniejszego sojusznika.

Może nim być właśnie mata masująca do samochodu. Model Quattromed V BT marki Casada pozwala zapomnieć o dyskomforcie i bólu pleców po wielu godzinach jazdy. Mata została zaprojektowana, aby dać kierowcom możliwość pielęgnowania swojego zdrowia nawet po najdłuższej podróży. Jej unikatowe funkcje, takie jak ogrzewanie nefrytowe i masaż 3D, sprawiają, że produkt jest doceniany za skuteczność. Pomimo zastosowania zaawansowanych technologii, jest prosta w obsłudze i można zmieniać jej ustawienia za pomocą pilota sterującego. To na nim wybierzesz jeden z trzech programów automatycznych: Wyciszenie, Pobudzenie lub Regenerację.

Twoja idealna mata masująca do samochodu

Rekomendowane dla kierowców maty masujące, takie jak model Quattromed V BT (https://casada.pl/produkt/mata-masujaca-quattromed-v-bt), oferują szereg praktycznych korzyści:

  • Masaż Shiatsu: polecana mata masująca do samochodu umożliwia wykonanie techniki masażu, który ma dobroczynny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.
  • Redukcja bólu i zmęczenia: systematyczny masaż może pomóc w redukcji chronicznego bólu, jak i ogólnego zmęczenia organizmu.
  • Łatwość transportu i użytkowania: matę łatwo złożyć i można ją przewozić w bagażniku, co sprawia, że jest praktycznym rozwiązaniem zarówno na krótkich, jak i na długich trasach.

Warto też szerzej opisać ogrzewanie nefrytowe, które wyróżnia model maty Quattromed V BT. Poprzez podgrzanie kamienia wytwarza się promieniowanie podczerwone. Ma ono wpływ na proces samoleczenia. Ponadto pobudza krążenie i przenika do 6 centymetrów w głąb tkanek. W połączeniu z masażem ostukującym łagodzi napięcia mięśniowe i pozwala zrelaksować się w pozycji siedzącej.

Niezależnie od tego, czy jesteś zawodowym kierowcą, czy też wybierasz się w rodzinne wakacje – mata masująca do samochodu Quattromed V BT to produkt marki Casada, który może mieć znaczący wpływ na Twój komfort jazdy. Korzystaj z niej tylko, gdy nie prowadzisz auta. Pamiętaj bowiem, że bezpieczeństwo na drodze jest najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *