Trendy weselne w 2023

Ślub i wesele to okoliczności, które są jedyne w życiu i pozostają w pamięci na zawsze. Nic więc dziwnego, że organizacja wesela to tak ogromne przedsięwzięcie. Młodzi zastanawiają się zwykle, jak powinna wyglądać sala weselna, jakie dekoracje wybrać i w jakiej stylistyce zorganizować swoje przyjęcie. Przedstawiamy najpopularniejsze trendy na 2023 rok dotyczące zarówno dekoracji, jak i ogólnej stylistyki przyjęcia.

Przyjęcie weselne w 2023 roku- nowe trendy

Rok 2023 przyniesie nowe trendy w organizacji przyjęcia weselnego. Wciąż popularny jest styl minimalistyczny, odnoszący się zarówno do wystroju, dekoracji, jak i sukni Panny Młodej oraz menu. Wesele w stylu minimalistycznym to przede wszystkim przewaga klasycznej bieli, naturalne kwiaty i brak elementów odwracających uwagę od Pary Młodej. Oprócz minimalizmu, modny pozostaje styl rustykalny. Króluje w nim drewno, naturalna juta i sznurek jako element dekoracyjny. Suknia ślubna w stylu rustykalnym jest zwiewna, nierzadko wykończona koronką, a elementami dekoracyjnymi są naturalne, polne kwiaty.

Poznaj – Pamiątki z okazji ślubu – dlaczego są tak ważne

Nowym trendem, który w 2023 roku prawdopodobnie zyska na popularności jest moda na eko wesele. Ideą jest oczywiście, ekologia, troska o środowisko naturalne i zastosowanie dekoracji wielokrotnego użytku. Zapobiegnie to wygenerowaniu ogromnej ilości plastiku. Wesela w stylu zero waste są coraz popularniejsze i wszystko wskazuje na to, że ten trend pozostanie z nami na dłużej. Nawet największa sala weselna może być urządzona w ekologiczny sposób, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

Sala weselna – jakie będą popularne w 2023 roku?

Sala weselna w 2023 roku często będzie odnosić się do agroturystyki i sielskiej atmosfery. Przyjęcia będzie się też organizować w namiotach. Wciąż popularne pozostają sale bankietowe, pozwalające na organizację przyjęcia w kameralnych stylu i nie tylko. Sale weselne Białystok sprawdzą się znakomicie, oferując swoim klientom dokładnie to, czego oczekują od tego wyjątkowego dnia.

Poznaj – Zaproszenia ślubne – jak je przygotować i kiedy wysłać?

Wesele w Białymstoku

Sala weselna, która w Białymstoku cieszy się ogromną popularnością to 3Trio. To nie tylko doskonale wyposażony i stylowo zaprojektowany dom weselny, ale także hotel, co sprawdzi się zwłaszcza w sytuacji, gdy część weselnych gości jest przyjezdna i potrzebuje wygodnego noclegu. Sala bankietowa w 3Trio z pewnością zaspokoi nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Przy organizacji wymarzonego przyjęcia weselnego zdecydowanie warto wziąć tę salę pod uwagę. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://www.hotel3trio.pl/wesela-w-bialymstoku/oferta-weselna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *