KobietaMężczyznaRozrywkaSpołeczeństwoTurystykaWypoczynek

Romantyczny weekend w górskim SPA

Ekskluzywne hotele na świecie położone na wyspach czy w górskich kurortach, chcąc zaspokoić potrzeby gości, dodają do oferty unikatowe propozycje. Jedna z nich to możliwość złapania oddechu w gronie jedynie dorosłych gości. Pomysł stał się doskonałą odpowiedzią na oczekiwania par, które chcą spędzić tylko we dwoje romantyczny weekend w SPA. Relaks w ciszy i spokoju stał się synonimem luksusu m.in. dla zmęczonych rodziców i par z długim stażem. Na nowe propozycje postawiła prestiżowa marka Dr Irena Eris – pakiety w hotelu SPA w Krynicy-Zdroju. Kompleksowa propozycja relaksującego weekendu we dwoje w komfortowym ośrodku 12+ z pewnością zainteresuje wymagających gości. 

Polskie góry na romantyczny weekend w SPA

Dwa hotele SPA znanej marki Dr Irena Eris są położone w pięknych miejscowościach na południu Polski w Krynicy-Zdroju i Polanicy-Zdroju. Obiekty zyskały renomę dzięki najwyższej jakości usług i świetnym warunkom do wypoczynku. SPA przyciąga klientów innowacyjnymi pomysłami na rytuały relaksacyjne i zabiegi pielęgnacyjne. Ogromnym atutem hoteli SPA z luksusową strefą rekreacyjną jest profesjonalna i zarazem dyskretna obsługa oraz stylowo urządzone gabinety dla dwojga, które dają możliwość wspólnego przeżywania przyjemności z masażu. Oba ośrodki tworzą swoją ofertę na podstawie sugestii i oczekiwań gości. Zgodnie z tymi założeniami powstały sygnowane przez markę

Poznaj – Najciekawsze szlaki górskie w Polsce i ciekawostki o górach

Dr Irena Eris pakiety weekendowe dla par, które już można zamawiać na nadchodzący sezon. Planując romantyczny weekend w SPA z partnerem, warto wziąć pod uwagę, że hotel SPA w Krynicy-Zdroju od stycznia br. stał się miejscem wyjątkowym dla gości dorosłych. Hotel SPA Polanica-Zdrój funkcjonuje na wcześniejszych zasadach bez limitu wieku.

Hotele SPA Dr Irena Eris – pakiety dla dwojga

Luksusowy hotel w malowniczej miejscowości okazuje się wymarzonym miejscem na romantyczny weekend. W SPA z basenem, saunami, łaźnią rzymską i jacuzzi ukoisz umysł i zregenerujesz całe ciało. Duży wybór zabiegów, komfortowo wyposażone gabinety i najwyższy standard usług gwarantują wspaniałe doznania. Oferta weekendowa w Hotelu Dr Irena Eris – pakiety SPA dla dwóch osób – obejmuje dwa noclegi w luksusowym pokoju hotelowym, wyborne śniadania w formie bufetu, dwie kolacje – w tym jedną serwowaną przy świecach. W pakiecie dla dwojga nie może brakować okazji do relaksu na łonie natury. Przewidziano w nim 50-minutowy seans z aromatycznym masażem w gabinecie dla dwojga, a strefa SPA zaprasza, by skorzystać z basenu z hydromasażem, wewnętrznego lub zewnętrznego jacuzzi, kilku saun, sali cardio i siłowni hotelu Dr Irena Eris. Pakiety są dopasowane do potrzeb par, dzięki czemu nawet krótki pobyt pozwala odpocząć fizycznie i psychicznie.

Luksusowy weekend w SPA – Sanus Per Aquam

Krynicki Hotel SPA Dr Irena Eris jest usytuowany w Beskidzie Sądeckim, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Widok z okien na Jaworzynę Krynicką, czyste powietrze i uroki miejscowości uzdrowiskowej to główne walory  tego unikatowego ośrodka. Krynica-Zdrój nazywana Krynicą Górską rozciąga się w dolinie potoku Kryniczanka obfitującej w źródła wód mineralnych. To miejsce wyjątkowe z wieloma walorami prozdrowotnymi potwierdzonymi badaniami naukowymi, są więc znakomitym wyborem na romantyczny weekend w SPA, w sercu naturalnych zasobów wodnych. Zalety lokalizacji hotelu wprost idealnie wpisują się w idee Sanus Per Aquam, którą można przetłumaczyć z języka łacińskiego na polski jako „zdrowie przez wodę”.

Dr Irena Eris – pakiety dla par lub wakacje z rodziną

Na romantyczny weekend w SPA dla dwojga warto wybrać hotel 12+ ze względu na panującą w nim atmosferę i ofertę dopasowaną do oczekiwań dorosłych gości. Nowa formuła hotelu w Krynicy-Zdroju nie dotyczy pozostałych Hoteli SPA Dr Irena Eris – w Polanicy-Zdroju i na Mazurach. Oba ośrodki niezmiennie zapewniają wspaniałe warunki na rodzinne wakacje, a dzięki animacjom i nowoczesnej infrastrukturze zapewniają sporo udogodnień niezbędnych podczas wypoczynku z dziećmi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *