Jak wybrać wyjątkowe prezenty dla bliskich?

W dzisiejszym świecie, gdy konsumpcjonizm osiągnął już najwyższe swoje szczyty, zakup upominków dla rodziny czy przyjaciół stanowi nie lada wyzwanie. Co wręczyć dziecku, aby wzbudzić jego zainteresowanie, czy dorosłemu, który na bieżąco zaspokaja przecież swoje potrzeby, bądź wybrednej nastolatce kręcącej na wszystko nosem? Z tego artykułu dowiesz się, co możesz podarować bliskim – może to być np. bransoletka z grawerem bądź fotoalbumy zawierające wspólne zdjęcia. Możliwości jest bardzo wiele.

Przyjemniej jest dawać, czy dostawać prezenty?

Zawsze bardzo miło jest otrzymać prezent, ale pomyśl, czy tak naprawdę nie jest przyjemniej go wręczać. Warto się postarać i być oryginalnym, a nie na szybko dokonać zakupu, aby skreślić to z naszej przedświątecznej check listy spraw do załatwienia. Nie każdy bowiem potrafi udawać, że prezent mu się podoba… Aby nie zakłopotać przyjaciela przy otwieraniu upominku, postaraj się to przemyśleć. Uśmiech na twarzy bliskiej osoby i szczere zadowolenie z pewnością wynagrodzi trud zastanawiania się.

Wydruk katalogów ze zdjęciami jako wyjątkowy podarunek dla przyjaciół

Ciekawym pomysłem na prezent dla bliskich będą katalogi zawierające Wasze zdjęcia. Jak wiadomo, wspólny czas i wspomnienia są bezcenne, dlatego warto je zmaterializować (czyli w tym przypadku wydrukować) i podarować. Przypomnienie wyjątkowego dnia bądź śmiesznej sytuacji, z pewnością wywoła uśmiech na twarzy przyjaciela. Możesz być przekonany, że takie prezenty personalizowane, są najbardziej doceniane przez solenizantów. 

W zaufanej drukarki katalogów z pewnością znajdziesz ciekawą dla siebie ofertę. Firmy proponują szereg sposobów wydruku fotoalbumu, aby jak najbardziej go spersonalizować. Możesz oczywiście dostosować konkretną ilość zdjęć, format, rodzaj papieru,

Opcji jest bardzo wiele, dlatego warto pomyśleć nad takim prezentem i zaskoczyć osobę obdarowaną. Wywoła to poczucie, że szczerze chcieliśmy dać jej coś wyjątkowego. 

Personalizowana biżuteria to ciekawy dodatek na co dzień

Rozważ opcję podarowania bliskim, np. bransoletki lub naszyjnika. Nie muszą to być bardzo drogie kamienie, aby gest został doceniony. Zawsze warto pójść w klasyczne rozwiązania, jakim mogą być np. eleganckie łańcuszki, które przydadzą się na wiele wyjątkowych okazji. Jeśli dany producent biżuterii oferuje taką opcję, zamów grawer. Krótki tekst bądź symbol można wygrawerować na zawieszce bransoletki lub na tarczy zegarka. Będzie to ważne dla Was obojga i tylko Wy będziecie rozumieć jego znaczenie.  

Jeśli w grupie przyjaciółek szukacie dla siebie świątecznego prezentu, rozważcie zamówienie bransoletek z grawerem. Możecie określić na niej np. wasze inicjały imion, datę poznania itp. Identyczne bransoletki będą łączącym Was dodatkiem i zawsze możecie nosić je przy sobie. Jeśli uważacie, że mimo wszystko warto je nieco zróżnicować, wybierzcie inne kolory bądź np. inne zawieszki.  Koncepcja personalizacji nadal jednak pozostanie wyjątkowa i będzie świetnym dodatkiem do noszenia tej rzeczy na co dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *