InneKobietaKsiążki recenzjePolecamyRodzinaZakupy

Książka – doskonały prezent na Dzień Mamy

Czasami wszystko, czego potrzebujesz, aby przypomnieć, jak bardzo kochasz swoją mamę z okazji jej święta, to nowa książka. Oto kilka ciekawych książek, które watro polecić tym, którzy szukają inspiracji na prezent by uczcić ten wyjątkowy dzień.

Niebawem Dzień Matki! Skoro nie masz pomysłu, co wybrać na prezent, aby okazać swoją miłość i wdzięczność, podaruj mamie dobrą książkę, by w jej towarzystwie poświęciła kilka chwil tylko dla siebie.

Warto wiedzieć, że wszystkie kobiety lubią czytać, dlatego książki dla mamy to świetny pomysł na prezent.

Przedstawiamy listę najbardziej kobiecych nowości książkowych, wśród których odnajdziemy zarazem ciekawe biografie, książki obyczajowe, przygodowe, jak również literaturę faktu i ciekawe opowiadania.

Jednak nie wszystkie mamy lubią lektury z półki podpisanej: „literatura kobieca”. Niektóre preferują mocniejsze motywy i chętniej sięgają po powieści, które na trzymają w napięciu: kryminały, thrillery oraz lekturę sensacyjną.

Książka zamiast kwiatów – najlepszy prezent dla mamy  ➡➡➡ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/prezent-dzien-matki/

Pełne absurdalnego humoru połączenie pastiszu kryminału, romansu i powieści historycznej

Dla tych którzy uwielbiają żonglerkę gatunkami literackimi, wielowątkowość, błyskotliwe i absurdalne poczucie humoru, to nie radzimy sugerować się tytułem. Zabawna historia, którą zaprezentował Marek Zgaiński w ebooku „Morderstwo na Majorce”. Poczytny autor życiowych poradników przenosi się z Londynu i kupuje stary dom do remontu w niewielkim sennym miasteczku. Jego plan stworzenia kolejnej książki niszczy odkrycie dowodów morderstwa popełnionego w XIX wieku, kiedy na Majorce przebywali Fryderyk Chopin i George Sand. Mimo wielopłaszczyznowej nieprzewidzianej narracji powieść czyta się jednym tchem z zagwarantowaniem, iż należy robić przerywniki na gwałtowne ataki śmiechu. Ta książka rozbawi niejedną mamę do łez – to doskonały pomysł na prezent!

Spróbujemy znaleźć swoje miejsce w „układance życia”

Maksymilian Bron ukazuje w swojej książce (Ludzkie puzzle) historie kilku osób, których ścieżki gdzieś się przecinają, bądź ich historie dowodzą tego samego – nieustannego poszukiwania własnego miejsca na ziemi. Autor porusza tematy trudne, ale jakże rzeczywiste. Tak naprawdę historii podobnych mamy gdzieś w otoczeniu zapewne więcej, tylko czasem kończą się mniej tragicznie, a innym razem, dopiero gdy do tragedii dochodzi, wywołują ogólne poruszenie i refleksje. Doskonałą lektura dla mam, które lubią książki, które dają do myślenia.

Czy pożądanie przegra ze zdrowym rozsądkiem?

„Czasami w życiu pojawia się jakiś nieoczekiwany zwrot akcji i człowiek nie wie, czy to co robi, jest dobre, zanim się z tego zrezygnuje”

Agata – główna bohaterka książki „Mężczyzna bez twarzy” –  staje przed dylematem – z jednej strony szczęśliwe, uporządkowane życie, a z drugiej nieznany mężczyzna, który nawet nie ma twarzy, bo przecież się nie widzieli. Ciekawość nie daje za wygraną, choć co chwilę pojawiają się jakieś wątpliwości. Na domiar złego w życiu głównej bohaterki i jej bliskich pojawiają się czarne chmury, a tak naprawdę to huragan, który zmiata z powierzchni ziemi spokój. Jej najlepszy przyjaciel ma wypadek i nie wiadomo, co dalej… Agata czuje, że jej wspaniałe życie się sypie.

Nasze szczęście to układanka z wielu elementów – kiedy jeden z puzzli znika, nigdy już nie będzie tak samo… Czy tę pustkę uda się jakoś wypełnić? A może pora na nowy widok i trzeba zacząć układać wszystko od nowa? Historia w sam raz dla mamy z okazji jej święta – doskonałą okazja by sprawdzić czy pożądanie wygra ze zdrowym rozsądkiem…

Książki dla Mamy – 15 propozycji na Dzień Matki ⬇⬇⬇ https://www.psychoskok.pl/aktualnosci/ksiazki-dla-mamy-15-propozycji-na-dzien-matki/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *