Atrakcje na wesele: znakomity karykaturzysta

Karykatury na żywo. Wiele osób wciąż nie zna tej weselnej atrakcji, a szkoda. Ale ci, którzy zaprosili polskiego karykaturzystę, nazywanego jednym z najszybszych karykaturzystów świata, długo wspominają tę atrakcję i polecają go innym. Bo nie dość, że rysuje szybciej niż inni, jest znany z prasy i telewizji. Kto to taki? Poznaj Szczepana Sadurskiego.

Karykaturzysta na event i wesele

Podróżowanie jest dla niego codziennością. Od dawna działa w branży eventowej i dobrze ją zna, głównie od strony wykonawcy. Ponieważ rysowanie karykatur na żywo z każdym rokiem stawało się coraz większą atrakcją firmowych eventów, z jego talentu postanowiła też skorzystać branża ślubno-weselna. A ponieważ lubi kontakt z ludźmi (przecież wciąż widzi uśmiechnięte twarze!) oraz… torty, polubił też atmosferę polskich wesel. W wolnych chwilach swoimi spostrzeżeniami o weselnej branży dzieli się w portalu Sadurski.com.

Najszybsze karykatury na weselu

Wszelkie imprezy – czy to firmowe, czy rodzinne mają to do siebie, że ludzie mają się dobrze bawić. Dowcipnie narysowane buzie, wybuchy śmiechu, i ciekawskie spojrzenia osób podpatrujących, jak na pustej kartce karykaturzysta Sadurski wyczarowuje karykatury – to sprzyja rozrywkowej atmosferze każdej imprezy.

Takie artystyczne działanie podoba tym bardziej, że Sadurski robi to (jak niektórzy mówią) z prędkością karabinu maszynowego. Pewnie sądzisz, że nie ma szans, aby w 100 sekund powstał dowcipny portret? To znaczy, że jeszcze nie widziałeś, jak rysuje mistrz kreski.

Karykatury i podróże

Lubi tworzyć w zaciszu swojej pracowni. Tworzy rysunki dla prasy, wykonuje karykatury na prezent. Ale nie mniej od tego lubi podróże i uczestnictwo w imprezach, na które jest zapraszany. Rysuje w pałacach, w hotelach, restauracjach, na zamkach, dworkach. Duże miasta (Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Gdańsk, Łódź – to tylko przykłady) i malutkie ośrodki lub miejsca na odludziu – na Mazurach, gdzieś pośród lasów albo nad samym brzegiem morza lub z widokiem na wysokie szczyty gór za oknem. I wciąż trzyma się tego, co powiedział w wywiadzie gdy jako 20-latek, gdy nagrodzono go „Złotą Szpilką”: „Marzę o tym, aby moje życie zawodowe nie było nudne”.

Jako karykaturzysta był też zapraszany do USA, Australii, do krajów europejskich. Zresztą uważa, że są nacje, które karykatury lubią znacznie bardziej od Polaków.

Artystyczna atrakcja na wesele

Wydawałoby się, że w swojej pracy Sadurski lubi wszystko, ale jest jeden wyjątek. Ponieważ organizowanych jest wiele imprez – zdarza się, że część terminów się pokrywa. Niestety, ten znakomity karykaturzysta nie może być w kilku miejscach równocześnie.

Jeśli planujesz wyjątkowe wesele i chciałbyś mieć dużą atrakcję, najlepiej pomyśl o tym na długo przedtem. Wysyłając e-maila, zapytaj o wolny termin. A wcześniej zajrzyj na tą stronę: http://karykatury.com/karykaturzysta-na-wesele-info/

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.