Nowość na rynku: kulki smakowe do papierosów ClickBall

Zakaz sprzedaży papierosów smakowych nie musi oznaczać powrotu do palenia pozbawionego dodatkowego aromatu. Poznajcie kulki smakowe ClickBall.

Tęsknisz za papierosami smakowymi i z „z klikiem”? Wkładki aromatyzujące nie dają ci tego, co dawały ci stare, dobre „kliki”? Mamy dobrą wiadomość – nie musisz rezygnować z dotychczasowych przyjemności. Co więcej, chodzi o sposób całkowicie legalny i odległy od kupna przemyconych zza wschodniej granicy papierosów. Na rynku niedawno pojawiły się kulki, które po umieszczeniu w filtrze zachowują się dokładnie tak, jak te znane z wycofanych niedawno papierosów. Z tym, że pod niektórymi względami wypadają nawet lepiej od swoich odpowiedników.

Kulki ClickBall. Nie rezygnuj z „klików”

Kulki smakowe do papierosów ClickBall dostępne są na rynku od niedawna, jednak już zdążyły zdobyć szeroką popularność. Wielu miłośników „dymka” o charakterystycznym, owocowo-miętowym aromacie znalazło dzięki nim sposób na ominięcie unijnego zakazu sprzedaży ich ulubionych papierosów. Ich użycie jest banalnie proste – wystarczy zrobić niewielką dziurkę w filtrze, a następnie umieścić w niej kulkę, którą należy zgnieść, by uwolnić dodatkowy smak. Kulki ClickBall pasują do wszystkich typów filtrów – w tym Heetsów.

Kulki ClickBall. Od mentolu po zieloną herbatę

Za wyborem kulek ClickBall przemawia również szeroki wybór dostępnych smaków. Pod tym względem sytuacja wygląda lepiej, niż przed wprowadzeniem zakazu. W ofercie dystrybutora na stronie https://www.clickball.pl/ znajdziecie kulki w następujących smakach:

  • mięta lodowa;
  • mięta/cola;
  • zielona herbata;
  • wino;
  • jabłko/mięta;
  • lodowa cola;
  • cytryna/mięta;
  • truskawka/mięta;
  • jagoda/mięta;
  • mięta.

Wszystkie zapakowane są w szczelną, aluminiową saszetkę zapewniają długotrwałą świeżość i dostępne w zestawie w instrukcją aplikacji oraz prostym w użyciu aplikatorem.

Kulki ClickBall. Łatwa aplikacja w filtrze

Kulkę w filtrze możecie umieścić dodanym aplikatorem. To zadanie będzie jednak dużo łatwiejsze dzięki jego ulepszonej wersji. To proste urządzenie zostało tak zaprojektowane, by zapewnić precyzyjne i szybkie „nabijanie filtrów”, a przy okazji ograniczyć ryzyko wypadania kulek. Teraz możecie kupić je w promocyjnej cenie niecałych 28 złotych.

 

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *