Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-config.php:1) in /home/klient.dhosting.pl/prasa24h/prasa24h.pl/public_html/wp-content/themes/dialy-theme/functions/other.php on line 1858
Levitra – najczęściej zadawane pytania | wiadomości

Levitra – najczęściej zadawane pytania

Przyjmowanie jakiegokolwiek leku wiąże się z masą pytań, jakie zadawane zostają przez nas lekarzowi. Podobnie ma się sprawa przy korzystaniu z preparatów, które mają za zadanie polepszyć naszą erekcję i satysfakcję z życia seksualnego. Często pacjenci boją, a raczej wstydzą się zadawać pytania na temat leków takich jak Levitra. Oto kilka najczęstszych pytań kierowanych do lekarzy i farmaceutów.

levitra

Jakie dokładnie działanie ma lek Levitra?

Lek Levitra przepisywany jest osobom, które mają problem z uzyskaniem, bądź utrzymaniem erekcji podczas stosunku seksualnego. Jego działanie polega na zwiększeniu przepływu krwi do penisa, dzięki czemu erekcja jest możliwa do uzyskania. Przepływ krwi zwiększa się wraz z zwiększeniem podniecenia u mężczyzny, natomiast po zakończonym stosunku zmniejsza się, dzięki czemu osoba zażywająca lek uniknie erekcji po stosunku.

Kto może zażywać lek Levitra?

Lek ten stworzony został dla mężczyzn mających problem z uzyskaniem erekcji i to właśnie osoby z takim problemem są grupą, dla której jest on stworzony. W przeciwieństwie do innych leków o podobnym działaniu, lek Levitra mogą zażywać osoby, które chorują na cukrzycę, mają problemy z nadciśnieniem, czy cholesterolem. Jest to jeden z nielicznych leków pomagających w uzyskaniu erekcji, który jest w miarę łagodny dla ludzkiego organizmu. Tego typu leki na potencję mogą być stosowane od czasu do czasu. Nie jest konieczne przeprowadzenie ciągłej kuracji. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnego przypadku i konkretnej osoby.

Jak stosować preparat Levitra, oraz jakie powinno być jego dawkowanie?

Levitra powinna być stosowana na około 30 minut do godziny czasu przed odbyciem stosunku. Po tym okresie przez najbliższe kilka godzin, lek ma najskuteczniejsze działanie. Na skuteczność nie ma wpływu czy zostanie zażyty przed czy po posiłku. Warto jednak zrezygnować z ciężkich i wysokotłuszczowych potraw, które mogą osłabić lub spowolnić działanie specyfiku. Dawkowanie leku powinno być zależne od intensywności problemu z erekcją. Z tego względu konieczna jest konsultacja z lekarzem, który zdecyduje o optymalnej dawce. Zazwyczaj jest to dawka od 5mg do 20mg na dobę. O ile konieczne jest przyjmowanie leku każdego dnia.

Jakie są przeciwskazania do przyjmowania leku Levitra?

Levitra jak każdy inny lek może nie być wskazany dla każdego pacjenta, dlatego przed zażyciem powinno dojść do konsultacji lekarskiej, podczas której pacjent poinformuje o stale przyjmowanych lekach. Przeciwwskazania występują, jeżeli pacjent przyjmuje inne leki, których składniki to azotany, mające na celu złagodzenie objawów chorób serca. Przyjmowanie Levitry wraz z azotanami może doprowadzić do niebezpieczeństwa w życiu i zdrowiu pacjenta.
Levitra przyjmowana wraz z lekami tzw. blokerami alfa może doprowadzić do niebezpiecznego obniżenia ciśnienia u pacjenta. Blokery alfa zazwyczaj są stosowane w lekach dla osób z wysokim ciśnieniem.
Jeżeli pacjent jest uczulony na jakikolwiek składnik leku, to również nie powinien go zażywać. Jeżeli wystąpią jakieś powikłania natychmiast należy skontaktować się z lekarzem i zaprzestać zażywania leku.

Jakie mogą wystąpić skutki uboczne podczas przyjmowania leku Levitra?

Jak każdy lek, także Levitra może wywołać u osób ją zażywających, pewne skutki uboczne. Należą do nich bóle głowy, oraz zawroty głowy, nagłe uderzenia gorąca, oraz zaczerwienienie. Może również wystąpić efekt zapchanego nosa. Uczucie kataru. Częstym skutkiem ubocznym są problemy z widzeniem. Pacjent może mieć problemy z rozpoznaniem kolorów zielonego i niebieskiego. Zdarza się również, że wystąpi bardzo silna erekcja utrzymująca się przez dłuższy czas. Jeżeli trwa ona dłużej jak 4 godziny to pacjent powinien natychmiast zgłosić się do lekarza, ponieważ nie jest to normlany objaw i może mieć negatywne skutki uboczne dla organizmu, takie jak trwałe uszkodzenie penisa i problemy w przyszłości z uzyskaniem erekcji. Nie jest to jednak częsty skutek uboczny, zdarza się bardzo rzadko.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *