Pan Harold

Pan Harold to najpopularniejszy na świecie format długiej formy improwizowanej, po który jako pierwszy w Polsce sięgnął Teatr Improwizowany Klancyk.

20 stycznia (niedziela), godz. 19.00

26 stycznia (sobota), godz. 19.00

30 stycznia (środa), godz. 19.00

Pan Harold inspirowany jest słowami-skojarzeniami wykrzykiwanymi przez publiczność. To z nich rozwija się potem całe przedstawienie. Każdy spektakl napełniony jest charakterystycznym dla teatru abstrakcyjnym poczuciem humoru, atmosferą bliżej nieokreślonej dziwaczności oraz niedorzecznościami spod znaku Kupały, nutrii i innych śmiesznych wyrazów, w których lubuje się nie tylko Klancyk, ale także publiczność przychodząca na spektakle.

Pan Harold to tylko jeden z formatów granych przez Teatr Improwizowany Klancyk. W repertuarze grupy są też spektakle: Longplay (często grany z wyjątkowymi gośćmi – Maciejem Stuhrem, Jackiem Kleyffem, Dorotą Masłowską, Jakubem Żulczykiem, Dużym Pe, Agnieszką Drotkiewicz, Marcinem Maseckim), Komora maszyny losującej jest pusta oraz Zaburzone osobowości.

Spektakl „Pana Harolda” można porównać z jazzem. Podobnie jak w jazzie muzycy wyrażają siebie interpretując muzyczne standardy, tak w świecie Impro teatry prezentują swój styl i wizję improwizowania poprzez inscenizowanie „Harolda”.


Zapowiedź spektaklu:http://www.youtube.com/watch?v=jRawBA0u1KI

Miejsce: Klub Komediowy Chłodna, Chłodna 25, Warszawa

Bilety: 25 zł (normalne) i15pln (ulgowe)

Rezerwacja biletów:komedia@chlodna25.pl lub tel. 604 126 295 (UWAGA! Nowy numer rezerwacji!)

Facebook: http://www.facebook.com/Klaaancyk

Więcej na: http://www.klancyk.art.pl/

PR

LA

 

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.