W podróż tylko z dobrymi oponami – oponytanio.pl sponsorem ekipy podróżników JednoOkoNaMaroko

Co wyjdzie z połączenia pasji do zabytkowej motoryzacji i miłości do podróży?” – pytają na swoim Facebookowym profilu Adela Uchmańska i Dariusz Ważyński z ekipy JednoOkoNaMaroko. Podróżnicy zwiedzili już prawie 30 krajów, odwiedzili 3 kontynenty i pokonali dziesiątki tysięcy kilometrów, a wszystko to 35-cio letnim wysłużonym Volkswagenem Golfem. Ich cel jest jasny: zwiedzić autem cały świat. Oponytanio.pl, sklep należący do firmy Delticom, europejskiego lidera internetowej sprzedaży ogumienia, zapewnia ekipie nowe opony, pomagając spełnić ich piękne marzenia.

Podróżniczą przygodę tandem JednoOkoNaMaroko rozpoczął w 2012 roku. Swoim Golfem-staruszkiem, pieszczotliwie nazywanym KaZIkiem, odwiedzili między innymi Hiszpanię, Maroko, Portugalię, Włochy, Austrię, Niemcy, Chorwacji, Albanię, Grecję, Turcję, Czarnogórę oraz Rosję. Para globtroterów pragnie inspirować innych do zmiany nawyków podróżniczych i przemiany z pasywnych turystów w aktywnych podróżników. Jak sami piszą na swoim blogu: „Naszym wyjazdem chcemy pokazać, że da się zwiedzić naprawdę sporą część świata nie wydając przy tym fortuny, a wrócić z bogatym bagażem doświadczeń i wspomnień”. Jeszcze więcej doświadczeń ma ekipie zapewnić ich nowy nabytek, czyli 24-letni Golf Country zwany przez nich Scyzorykiem. To właśnie nim JednoOkoNaMaroko planuje za kilka miesięcy wyruszyć w niezwykłą roczną wyprawę po Afryce. Póki co trwają intensywne przygotowania.

Pasję podróżniczą członkowie ekipy łączą z zamiłowaniem do motoryzacji. Do każdej wyprawy przygotowują swoje auta samodzielnie, dbając o każdy najdrobniejszy szczegół. Mając na uwadze planowaną podróż po Afryce, ekipa pracuje obecnie nad przystosowaniem swojego Golfa Country do trudnych terenów i wypraw offroadowych.

Niezwykle istotne dla pomyślnego przebiegu tego typu wypraw jest odpowiednie ogumienie, które zapewni podróżnikom bezpieczeństwo oraz mobilność w każdym terenie. Od jesieni o odpowiednie opony dla ekipy JednoOkoNaMaroko dba sklep internetowy oponytanio.pl. W tym oraz innych sklepach firmy Delticom znaleźć można ciekawą ofertę opon wysokiej klasy we wszystkich rozmiarach i na każdą kieszeń. Zakupów dokonuje się bezpiecznie i komfortowo, a nieocenioną zaletą jest szeroka gama dostępnych produktów oraz usług. Opony dostarczane są w przeciągu kilku dni pod wskazany przez klienta adres lub do najbliższej partnerskiej stacji montażowej współpracującej ze sklepem oponytanio.pl.

Pełna oferta ogumienia dostępna na: www.oponytanio.pl oraz www.tirendo.pl, a także w sklepach firmy Delticom dla innych krajów.

Pozostałe sklepy internetowe w Polsce:

Dla klientów biznesowych: www.opony123.pl

Opony motocyklowe: www.moto-opony.pl

Testy opon: www.testopon.com

Więcej informacji o firmie dostępne na: www.delti.com

JednoOkoNaMaroko na Facebooku: www.facebook.com/JednoOkoNaMarokoTrip

JednoOkoNaMaroko Blog: http://jednookonamaroko.blog.pl/

Photos/Multimedia Gallery Available: http://www.businesswire.com/multimedia/home/20141112005444/pl/

Żródło: Delticom AG

Żródło: Centrum Prasowe PAP.

prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Only registered users can comment.