Wiadomości budowlane

Nowoczesny, praktyczny wizualizer kolorów Wybór odpowiedniego koloru elewacji łatwy, jak nigdy dotąd!

Termo Organika na swojej stronie internetowej uruchomiła kolejne atrakcyjne narzędzie – wizualizer kolorów, który pomaga inwestorom wybrać najbardziej odpowiadający ich gustom, kolor elewacji budynku.
Wybór koloru na elewację może stanowić problem dla właściciela domu. Trzeba nie tylko pogodzić gusta wszystkich domowników, ale też spróbować dopasować się do sąsiedztwa, do stylu naszego domu, do panujących trendów itp. Dodatkowo trzeba „zgrać” kolor elewacji z kolorem dachu. Jakby tego było mało, elewacja to nie tylko kolor ściany, ale też barwa przyziemia (cokołu), jak również elementy dekoracyjne (np. bonie).
– Nasz wizualizer kolorów pracuje na kilku, nowoczesnych modelach domów.
W intuicyjny, łatwy sposób kolorujemy elewację, dach czy cokół i wybieramy wariant, który nam się najbardziej podoba – mówi Krzysztof Krzemień, dyrektor ds. technicznych Termo Organiki – Skorzystanie z wizualizera gwarantuje łatwiejszy, szybszy wybór kolorystyki dla naszego ocieplanego domu.
Wizualizer kolorów Termo Organiki to funkcjonalne narzędzie internetowe przeznaczone dla klientów indywidualnych, architektów i projektantów, służące do przygotowania symulacji kolorystycznej elewacji budynku. Prosty w obsłudze program pozwala na swobodną zabawę kolorami tynków i farb dostępnych w palecie Colours of Termo Organika. Dodajmy, że ta nowa paleta barw powstała dzięki uważnej analizie oczekiwań klientów oraz we współpracy
z architektami, projektantami, inwestorami oraz wykonawcami. Nowe kolory zostały podzielone na 11 grup kolorystycznych. Taka kompozycja pozwala łatwiej odnaleźć odpowiednie odcienie, porównać je z innymi i wybrać najlepsze dla siebie.
Nowy wizualizer to nie jedyne atrakcyjne narzędzie na firmowej stronie Termo Organiki. Znajduje się na niej również przyjazny i praktyczny konfigurator, który pozwala samodzielnie zaprojektować kompletne ocieplenie dla konkretnego budynku. Po wpisaniu wybranych parametrów, konfigurator automatycznie wyświetla ilość potrzebnych materiałów, uzyskaną przewodność cieplną ścian, a także inne parametry istotne przy wyborze optymalnego docieplenia własnego domu. Program jest pomocny przy wyborze optymalnego rodzaju styropianu, jego grubości, odpowiedniego kleju czy rodzaju tynku.

Więcej informacji: www.termoorganika.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *