Górczyńska 46 z Klubem Mieszkańca

W zlokalizowanej na poznańskim Grunwaldzie Górczyńskiej 46 uroczyście otwarty został Klub Mieszkańca. Takie pomieszczenie, to dziś prawdziwa rzadkość w budownictwie wielorodzinnym. Przy tej okazji deweloper przygotował liczne atrakcje oraz zawody o puchar Prezesa SAP-PROPERTY. Klub Mieszkańca mieści się na ostatniej kondygnacji budynku przy ul. Górczyńskiej 46. Składa się na niego pomieszczenie o pow. blisko 50 mkw. z zapleczem sanitarnym oraz tarasem o powierzchni 30 mkw. Klub dostępny jest dla wszystkich mieszkańców i z założenia służyć ma ich integracji. – Już na etapie projektu inwestycji zakładaliśmy, że w Górczyńskiej 46 powstanie miejsce, w którym mieszkańcy będą mogli się spotkać, uprawiać sport czy wykorzystać pomieszczenia do organizacji rodzinnych uroczystości w większym gronie – tłumaczy Marcin Witkowski, dyrektor regionalny SAP-PROPERTY – Na własny koszt urządziliśmy lokal i wyposażyliśmy go w stół do tenisa, piłkarzyki, tarczę z rzutkami oraz kącik dla maluchów. W ramach uroczystego otwarcia postanowiliśmy zorganizować zawody w piłkarzyki i tenisa stołowego o puchary Prezesa SAP-PROPERTY. Mamy nadzieje, że jest to pierwszy krok w kierunku integracji mieszkańców i zacieśnienia międzysąsiedzkich więzi – dodaje. Zwycięzcami zawodów w piłkarzyki był Pan Paweł z żoną Moniką. – W Polsce brakuje na osiedlach takich miejsc gdzie mieszkańcy mogliby spędzać ze sobą czas i budować jakąś wspólnotę. W naszym Klubie Mieszkańca jest sprzęt sportowy i miejsce by zorganizować większą rodzinną imprezę. Z mężem bardzo chwalimy sobie lokalizację naszego mieszkania bo wszystko mamy pod ręką – mówi p. Monika. Podobne zdanie ma inny z właścicieli mieszkań. – Klub Mieszkańca jest bardzo fajnym pomysłem i rzeczywiście może sprawić, że nawiążemy bliższe relacje z pozostałymi mieszkańcami. Wprowadziliśmy się tu pół roku temu i bardzo podoba nam się pomysł przedszkola w budynku. Nasz syn jest jeszcze za mały, ale przedszkole w Górczyńskiej 46 to będzie dla nas duża oszczędność czasu – mówi p. Maciej, właściciel jednego z mieszkań.

Klucze do Klubu Mieszkańca można odebrać od ochrony budynku. Wyjątkowości całemu miejscu dodaje taras na poziomie dachu budynku. Roztacza się z niego piękny widok na panoramę miasta.

Inwestycja Górczyńska 46 składa się ze 113 lokali o powierzchni od 43 do 144 m.kw. Znaleźć w niej możemy mieszkania liczące od 2- do 5- pokoi. Większość z nich posiada taras, balkon lub loggię. Do lokali parterowych przynależą ogródki. W ofercie dewelopera znaleźć można również mieszkania dwupoziomowe położone na ostatnich dwóch piętrach budynku. Przynależą do nich tarasy dachowe, z których największy ma ponad 90 m.kw. Mieszkania w tej inwestycji można nabyć w cenie już od 4968 zł brutto za m.kw.

Ciekawym na poznańskim rynku mieszkaniowym rozwiązaniem jest oferowana przez firmę SAP-PROPERTY usługa „mieszkania na próbę”. Deweloper umożliwia wynajęcie mieszkania, a następnie nabycia go w momencie, gdy sytuacja materialna klienta na to pozwala. Rozwiązanie jest o tyle korzystne dla wynajmującego, że w przypadku gdy zdecyduje się on na zakup nieruchomości, w ramach transakcji otrzyma zwrot części zapłaconego czynszu. Im szybciej się nabywca zdecyduje na zakup, tym większa część zostanie mu zwrócona.

Klub Lokatora to tylko jeden z walorów tej inwestycji. W trosce o najmłodszych mieszkańców na parterze budynku działają już żłobek i przedszkole z własnym placem zabaw. Dodatkowo pod budynkiem znajduje się dwupoziomowa hala garażowa. Wszystko to sprawia, że inwestycja wyróżnia się na tle podobnych jej budynków wielorodzinnych.

No votes yet.
Please wait...
prasa24h

Serwis prezentuje informacje wiadomości prasowe. Prezentowane informacje mogą zawierać treści sponsorowane, reklamowe. Zapraszamy do współpracy z naszym portalem prasowym.

0 Comments

No comments!

There are no comments yet, but you can be first to comment this article.

Leave reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *